Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 11 آذر 1401 - 23:40

19
شهریور
زمان تغییر دما در کشور

زمان تغییر دما در کشور

سازمان هواشناسی کشور پیش‌بینی کرد که در ۳ روز ابتدای هفته آینده در بعضی نقاط کشور وزش باد شدید و همچنین کاهش دما را تجربه خواهیم کرد.

به گزارش همشهری آنلاین، آخرین داده‌های سازمان هواشناسی کشور نشان می‌دهد که روزهای جمعه(۱۸ شهریور) و شنبه(۱۹ شهریور) در استان‌های ساحلی خزر، اردبیل، خراسان شمالی و ارتفاعات البرز مرکزی، رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید موقت پیش بینی می‌شود.


از شنبه این وضعیت در شمال استان‌های خراسان رضوی و آذربایجان شرقی نیز پیش بینی می‌شود و دریای خزر تا روز شنبه مواج است.

روزهای یکشنبه و دوشنبه (۲۰ و ۲۱ شهریور) بارش پراکنده در استان‌های ساحلی خزر رخ خواهد داد.

در ۵ روز آینده در ساعات بعدازظهر و اوایل شب در استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و جنوبی، برخی نقاط استان هرمزگان و ارتفاعات کرمان رگبار رعدوبرق، وزش باد شدید موقت گاهی گردوخاک پیش‌بینی می‌شود.
 
روزهای شنبه تا دوشنبه در شمال شرق، شرق، استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و بخش‌هایی از مرکز کشور وزش باد شدید گاهی گردوخاک پیش‌بینی می‌شود. در این مدت در استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و شمال شرق کاهش دما خواهیم داشت. طی پنج روز آینده در برخی نقاط استان‌های خوزستان، ایلام و کرمانشاه احتمال پدیده گردوغبار وجود دارد.

وضعیت جوی پایتخت در ۲ روز آینده

دمای هوا در روز جمعه، در کمترین و بیشترین حالت خود بین ۲۳ تا ۳۵ درجه سانتیگراد، فردا بین ۲۲ تا ۳۳ درجه سانتیگراد و پس‌فردا بین ۲۱ تا ۳۱ درجه سانتیگراد خواهد بود. همچنین امروز آسمان صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد شدید، فردا صاف تا کمی ابری و وزش باد در اواخر وقت افزایش باد و پس فردا صاف تا قسمتی ابری و بعضی ساعت ها با وزش باد پیش بینی می‌شود.

 

 

برچسب ها: باران، پیش بینی وضع هوا، هشدار هواشناسی، هواشناسی، طوفان تعداد بازديد: 151 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز