Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 19 فروردین 1399 - 05:17

21
اسفند
نحوه از بین بردن رسوبات آب روی شیرآلات

نحوه از بین بردن رسوبات آب روی شیرآلات

چیزی که اغلب ما در حمام و دستشویی و آشپزخانه با آن روبرو می‌شویم رسوب آب روی شیرآلات می‌باشد.

 اگر بعد از شستشوی شیرآلات و خیس شدن آن‌ها سریع آن‌ها را خشک نکنیم این رسوبات روی شیرآلات باقی می‌مانند؛ و باعث زشت شدن محیط می‌شود. در این مطلب شما را با چند روش ساده آشنا می‌کنیم.

 

روش اول:

اگر شیرآلات شما بسیار آهک گرفته اند، از اسپری WD۴۰ استفاده کنید به این صورت که روی شیرآلات خشک اسپری کنید و مدتی اجازه بدهید در آن خیس بخورد و با دستمالی بدون پرز آن را بشویید و خشک کنید.

بیشتر بخوانید:

جرم گیری سینک ظرفشویی با مواد طبیعی

 

روش دوم:

روشی دیگر برای از بین بردن رسوبات روی شیرآلات استفاده از اسپری مخصوص برای سطوح استیل است. به این صورت که روی شیرآلات اسپری کنید و سپس آن‌ها را با اسکاج بشویید و آبکشی کنید و در پایان خشک کنید.


نحوه از بین بردن رسوبات آب روی شیرآلات

تمیز کردن شیرآلات با لیموترش

 

روش سوم:

تمام آنچه شما نیاز دارید یک لیمو است! سخت است باور کنیم که فقط یک محصول طبیعی می‌تواند در مقابل رسوبات سنگ آهک بسیار خوب عمل کند، اما واقعاً صادق است! نه تنها در برابر سنگ آهک بهتر از مواد تمیزکننده شناخته شده ضد مقیاس عمل می‌کند، بلکه بوی بهتری نیز می‌دهد و ارزان‌تر است.

 

 

نحوه‌ی استفاده:

در این روش شما تنها به یک عدد لیموترش نیاز دارید. به این صورت که یک لیمو را از وسط برش بزنید و نیمی از لیمو را بردارید و کاملا روی لوله بمالید. اجازه بدهید چند دقیقه روی لوله باقی بماند و سپس با آب ولرم کاملا بشویید و در پایان با یک پارچه تممیز خشک کنید.

نکته:

اگر در هر روشی لکه‌ها روی شیر باقی مانده بود این کار را چندبار تکرار کنید تا کاملا از بین بروند و مانند آینه بدرخشند.

منبع: بیتوته

برچسب ها: خانه تکانی، برق انداختن شیرآلات، شیرآلات، از بین بردن رسوب شیرآلات، ترفندها تعداد بازديد: 135 تعداد نظرات: 1

نظرات

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز