Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 13 مهر 1401 - 08:37

28
شهریور
چگونه هنگام ورزش کالری بیشتری بسوزانیم؟

چگونه هنگام ورزش کالری بیشتری بسوزانیم؟

چند روش برای افزایش کالری سوزی در ورزش وجود دارد.در ادامه این روش های ساده را به شما می گوییم

اکثر ورزشکاران قصد دارند که در هنگام ورزش کالری سوزی بالایی داشته باشند تا به تناسب اندام ایده‌ آل خود برسند. راه‌ هایی برای افزایش کالری سوزی به هنگام ورزش کردن وجود دارد.

چند روش برای افزایش کالری سوزی در ورزش وجود دارد.

بیشتربخوانید:

بهترین خوراکی ها برای لاغری

چگونه هنگام ورزش کالری بیشترری بسوزانیم؟

 بیشتربخوانید:

لاغری 14 روزه با چند ورزش آپارتمانی

 


اگر اهل باشگاه رفتن هستید و می‌ خواهید بر روی دستگاه‌ هایی مانند تردمیل ورزش کنید، بهتر است در بازه‌ های کوتاه مدت و شدید ورزش کنید یا تردمیل را بر روی سطح شیب دار تنظیم کنید. در این صورت در زمان کمتر کالری بیشتری می‌سوزانید و سوخت و ساز بدن بالا می‌رود. ورزش‌های کوتاه مدت و شدید موثرترین ورزش ها برای سوزاندن چربی‌ها و کالری سوزی هستند.
به ورزش روزانه خود کمی حرکات استقامتی ‌اضافه کنید. این نوع حرکات باعث افزایش کالری سوزی می‌شود. بهتر است که ورزش‌های استقامتی را بر روی گروه‌های عضلانی مختلف در بدن انجام دهید.
ورزش‌های پلیومتریک مانند برپی، لانگز و غیره می‌توانند کالری سوزی را افزایش دهند. معمولا ورزشکاران حرفه‌ای همچون بسکتبالیست‌ها، این ورزش‌ها را در برنامه خود دارند.

زمان گذاری نیز یکی از روش‌ها برای افزایش کالری سوزی در باشگاه است برای خود زمان تعیین کنید، برای مثال هدف‌تان سوزاندن 10 کالری در 60 ثانیه باشد. به ‌این‌ ترتیب از زمانی که در باشگاه دارید به بهترین نحو استفاده می کنید.
در برنامه ورزشی خود تنوع ایجاد کنید. از تمامی عضلات بدن در برنامه ورزشی استفاده کنید.

  بیشتر بخوانید:

کدام رژیم ما را سریعتر لاغر می کند؟

چربی های شکم و پهلو را چگونه آب کنیم؟

 

 

برچسب ها: ورزش، لاغری، تناسب اندام، ورزش کردن، لاغری با ورزش، کالری سوزی، سوخت و ساز بدن، چربیسوزی تعداد بازديد: 108 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز