Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 02:13

18
دی
یارانه‌ دی ماه زودتر واریز می‌شود

یارانه‌ دی ماه زودتر واریز می‌شود

طبق آنچه که سازمان هدفمندی یارانه‌ها به ایسنا اعلام کرده است یارانه دی‌ماه ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه همزمان با ۱۹ دی‌ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

یارانه دی‌ماه یک روز زودتر از موعد بیستم به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

طبق آنچه که سازمان هدفمندی یارانه‌ها به ایسنا اعلام کرده است یارانه دی‌ماه ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه همزمان با ۱۹ دی‌ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

این در حالی است که با تغییر زمان واریز یارانه‌ها از ماه گذشته، قرار بر این شد تا یارانه نقدی روز بیستم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز شود که برای آذرماه اینگونه شد، اما در حالی که برخی خبرها از واریز یارانه در روز بیستم حکایت دارد سازمان هدفمندی یارانه اعلام کرد که پرداخت با توجه به تعطیلی روز جمعه، یک روز زودتر انجام خواهد شد.

یارانه دی‌ماه یکصدوهفتمین مرحله از پرداخت یارانه‌های نقدی از سال ۱۳۸۹ است که با مبلغ ثابت ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به ازای هر نفر واریز می‌شود.

با وجود شروع غربالگری یارانه‌بگیران از شهریورماه امسال به نظر می‌رسد در حال حاضر نیز بیش از ۷۶ میلیون نفر یارانه نقدی دریافت می‌کنند.

اما با اصلاح قیمت بنزین و سهمیه‌بندی انجام شده از آبان‌ماه پرداخت نقدی دیگری در کنار یارانه‌ها در دستور کار قرار گرفت که به تناسب اعضای خانوار مبلغ آن متفاوت است و در روز دهم هر ماه برای خانوارهای هدف پرداخت می‌شود.

در حال حاضر، دو مرحله کمک معیشتی برای حدود  ۱۸ میلیون و ۱۲۶ هزار و ۳۷۲ نفر پرداخت شده و مجموع مبلغ واریزی برای خانوارها نیز از حدود ۲۴۰۰ میلیارد تومان مرحله اول به ۲۵۳۲ میلیارد تومان افزایش یافته است.

برخلاف یارانه نقدی که مبلغ ثابتی برای هر نفر با ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان در نظر گرفته شده است، در کمک‌های معیشتی به تناسب افراد خانوار پرداخت‌ها انجام خواهد شد؛ به‌گونه‌ای که برای خانوارهای تک‌نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهارنفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان واریز انجام می‌شود.

برچسب ها: یارانه، زمان واریز یارانه دی ماه، یارانه دی ماه، مبلغ یارانه نقدی، زمان پرداخت یارانه تعداد بازديد: 137 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز