Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 10 مهر 1399 - 05:30

28
اردیبهشت
سقوط سکه به کانال چهارمیلیون تومان

سقوط سکه به کانال چهارمیلیون تومان

کاهش قیمت دلار در بازار آزاد و صرافی‌ها مهمترین دلیل ریزش قیمت ها در بازار اعلام شده است.در عین حال صرافان معتقدند دوره کنونی نیز پایین ترین طرح تقاضا به بازار سکه وارد می شود.

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز با کاهشی نزدیک به سی هزار تومان در کانال چهار میلیونی ماندگار شد.

 به گزارش خبرآنلاین، کاهش قیمت دلار در بازار آزاد و صرافی‌ها مهمترین دلیل ریزش قیمت ها در بازار اعلام شده است.در عین حال صرافان معتقدند دوره کنونی نیز پایین ترین طرح تقاضا به بازار سکه وارد می شود.  

قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴ میلیون و ۹۴۱ هزار تومان رسید و قیمت هر قطعه سکه تمام بهار در آخرین روز هفته گذشته ۴ میلیون و ۹۷۵ هزار تومان بود.

سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۱۰ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی۲ میلیون و ۷۳۸ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۳۸ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۹۷ هزار تومان فروخته می‌شود.

قیمت طلای ۱۸عیار در بازار ۴۵۲ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. بر اساس این گزارش هر اونس طلا در بازارهای جهانی با قیمت ۱۲۷۷.۸ دلار معامله می‌شود.

بررسی ها نشان می دهد صرافی‌های بانک‌ها هم‌اکنون قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان اعلام کرده‌اند.

 

بیشتر بخوانید:

برچسب ها: قیمت سکه، قیمت طلا، قیمت هر گرم طلا در بازار، دلار، طلای خام، قیمت تمام سکه بهار آزادی، صرافی تعداد بازديد: 707 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز