Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 12 خرداد 1402 - 03:11

5
خرداد
گل‌محمدی: کار استقلال در فشار به داور فینال غیرحرفه‌ای است

گل‌محمدی: کار استقلال در فشار به داور فینال غیرحرفه‌ای است

از نظر من هر دو پنالتی که برای هوادار گرفتند درست نبود. این که عنوان شده داوری خارجی آورده شود توهین و بی احترامی به داوران ایرانی است. استقلالی ها می خواهند تیم داوری را تحت فشار قرار دهند. این را هم خودشان می دانند که دارند چکار می کنند

یحیی گل‌محمدی بعداز صعود تیمش به فینال جام حذفی به مواضع استقلال حمله کرد و گفت: استقلالی ها می خواهند داور فینال جام حذفی را تحت فشار قرار دهند، این کارشان غیر حرفه‌ای است.

به گزارش تابناک ورزشی؛ سرمربی پرسپولیس همچنین در نشست خبری علیه رفتارهای بدون محرومیت ساپینتو واکنش نشان داد.

حرفهای گل‌محمدی بعداز شکست هوادار را می‌خوانید که علیه اشتباهات داوری و اعلام دو پنالتی اشتباه موضع گرفت.

دوم شدن در این جام هیچ لطفی ندارد. برای رسیدن به فینال بازی های سختی را پشت سرگذاشتیم. تیم‌های قدرتمندی را بردیم و سخت به فینال رسیدیم. 

امسال با بازیکنانی کار کردم که کارهای بزرگی انجام داده اند. در سخت ترین شرایط توانستند تیم را بالا بکشند و قهرمان لیگ شوند. این بازیکنان لایق بهترین ها هستند. امیدوارم مسئولان هم اهتمام بیشتری داشته باشند و به مشکلات این بازیکنان رسیدگی کنند. باید به این تیم توجه بیشتری شود. 

از نظر من هر دو پنالتی که برای هوادار گرفتند درست نبود. این که عنوان شده داوری خارجی آورده شود توهین و بی احترامی به داوران ایرانی است. استقلالی ها می خواهند تیم داوری را تحت فشار قرار دهند. این را هم خودشان می دانند که دارند چکار می کنند. این کارشان غیرحرفه ای است. به موقع در مورد این مسائل صحبت خواهم کرد. 

سال گذشته اتفاقاتی رخ داد که من را شش جلسه محروم کردند اما یک مربی امسال آمد هر چه دلش خواست گفت اما آقایان مسئول رویشان را برگرداندند. این دلیلش چیست؟ اگر این کار را من کرده بودم امسال تیم نداشتم. خود اقایان می دانند که چکار کردند اما رویشان را برگردانده اند که این رفتار درستی نیست.

برچسب ها: پرسپولیس، استقلال، یحیی گل محمدی، ساپینتو تعداد بازديد: 35 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز