Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 18 آذر 1402 - 11:48

30
شهریور
انتقاد تند عادل از کی روش در مصاحبه؛ کارت غیرحرفه ای بود!

انتقاد تند عادل از کی روش در مصاحبه؛ کارت غیرحرفه ای بود!

عادل فردوسی‌پور از کی‌روش درباره پست جنجالی‌اش در اینستاگرام انتقاد کرد

خبرآنلاین : عادل فردوسی‌پور در گفت و گو با کارلوس کی‌روش از بابت پست اینستاگرامی و ابراز علاقه به تیم ملی ایران و برگشتن انتقاد کرد و آن را غیرحرفه‌ای خواند.


سرمربی پرتغالی تیم ملی در پاسخ به او گفت: من سال‌هاست با یک مدیر رسانه‌ای حرفه‌ای کار می‌کنم و او توجه من را به حمایت مردم ایران جلب کرد که واقعا ارزشمند بود. از هر فرصتی استفاده می‌کنم تشکر کنم و قدردان محبت و حمایت فوتبال‌دوستان ایرانی باشم. حتی وقتی با مصر قرارداد بستم تعداد طرفدار ایرانی که به من ابراز لطف کردند از مجموع حمایت پرتغالی‌ها و مصری‌ها بیشتر بود. حتی با احتساب فوتبال‌دوستان اهل آفریقای جنوبی و بعضا انگلیسی‌ها. محال بودم که بتوانم این پیوند را فراموش کنم.

من نمی‌خواستم در تیم ملی مداخله‌ای کنم اما با مشاوره‌های مدیر رسانه‌ای گاهی نشانه‌هایی از پیوند و توجهم به فوتبال ایران را بروز می‌دادم. مثلا وقتی تیم ملی به موفقیت خاصی می‌رسید یا بعضی بازیکنان به دستاورد خاصی می‌رسیدند یا رویداد اجتماعی در جریان بود.

طرفداران ایرانی محبت، حمایت و احترام خود را ابراز می‌کردند و من هم باید به شکلی محترمانه قدردانی خودم را نشان می‌دادم. ربطی به مسائل دیگر نداشت. من نمی‌خواستم برای خودم فرصت شغلی درست کنم.

برچسب ها: اینستاگرام، تیم ملی فوتبال ایران، کارلوس کی‌روش، عادل فردوسی‌پور تعداد بازديد: 107 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز