Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 23 اردیبهشت 1400 - 04:32

10
فروردین
تصمیم عجیب مجیدی پیش از بازی برابر پیکان!

تصمیم عجیب مجیدی پیش از بازی برابر پیکان!

استقلال در حالی باید روز شنبه به مصاف پیکان برود که تمرینات تیم استقلال پشت درهای بسته برگزار می شود. روز گذشته کانال اطلاع رسانی و سایت این باشگاه به هیچ یک از مسائل رخ داده در تمرین این تیم اشاره نکرد

به گزارش همشهری آنلاین استقلال در حالی باید روز شنبه به مصاف  پیکان برود که تمرینات تیم استقلال پشت درهای بسته برگزار می شود. روز گذشته کانال اطلاع رسانی و سایت این باشگاه به هیچ یک از مسائل رخ داده در تمرین این تیم اشاره نکرد و  هنوز دلیل این موضوع مشخص نیست. اینکه تمرینات استقلال پشت درهای بسته برگزار می شود و هیچ خبری توسط خود باشگاه به اطلاع هواداران این تیم نمی رسد کمی عجیب به نظر می رسد.

مشخص نیست  دلیل تصمیم فرهاد مجیدی برای جلوگیری از حضور حتی عکاس رسانه باشگاه در تمرینات این تیم چه بوده است. باید منتظر ماند و دید در کنفرانس خبری  پیش از بازی برابر پیکان دلیل این ماجرا روشن خواهد شد یانه.

مجیدی برای این بازی چند بازیکن خود از جمله رشید مظاهری، بابک مرادی، عارف غلامی و احتمالا مهدی قایدی را در اختیار نخواهد داشت.

برچسب ها: باشگاه استقلال، ترکیب استقلال، عارف غلامی، فرهاد مجیدی، رشید مظاهری، تیم پیکان تعداد بازديد: 694 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز