Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 15 فروردین 1399 - 08:35

13
دی
اولین شوک فرهاد به استقلال؛ تغییر سیستم بازی و کاپیتان

اولین شوک فرهاد به استقلال؛ تغییر سیستم بازی و کاپیتان

فرهاد مجیدی دیشب به عنوان سرمربی جدید استقلال و جانشین استراماچونی انتخاب شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ پس از هفته ها کش وقوس فراوان، باشگاه استقلال با آندره استراماچونی قطع ارتباط کرد و فرهاد مجیدی را به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی کرد.نکته قابل توجه آن است که از روز اولی که استراماچونی از تهران خارج شد، طبق مصوبه هیئت مدیره استقلال، فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی انتخاب شد اما هیئت مدیره برای آرام کردن فضا اسم های دیگر از جمله دبیازی و چند گزینه دیگر را مطرح می کردند. حال پس از حضور فرهاد مجیدی و لیستی که او برای جدب بازیکنان داده، به نظر می رسد سبک تماشاگر پسند استقلال از 2-5-3 تغییر می کند. همچنین مجیدی لیستی به باشگاه برای تقویت تیم داده که نام پژمان منتظری در آن دیده می شود که به نظر می رسد با حضور پژمان بازوبند کاپیتان به او خواهد رسید و شک بزرگی به استقلال وارد خواهد شد. تیمی که پله های ترقی را در لیگ نوزدهم طی کرده بود و صدرنشین بود حالا با حواشی زیادی درگیر است و مشخص نیست آبی پوشان چه زمانی از این بحران خارج شوند.

بیشتر بخوانید:

مجیدی سرمربی استقلال شد

گزینه اصلی استقلال برای جانشینی استرا

برچسب ها: لیگ نوزدهم فوتبال، باشگاه استقلال، جانشین استراماچونی، فرهاد مجیدی، کاپیتان استقلال، پژمان منتظری تعداد بازديد: 1764 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز