Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 22 مرداد 1399 - 02:00

20
آبان
استراماچونی قرارداد خود را با استقلال فسخ می کند؟

استراماچونی قرارداد خود را با استقلال فسخ می کند؟

باشگاه استقلال که این روزها در زمین نتایج چشمگیری گرفته است و دوباره هواداران این تیم امیدوارند تیم آنها به روزهای اوج خود برگردد در خارج از زمین با حاشیه های بسیاری دست به گریبان است. حالا بسیاری می پرسند استراماچونی قرارداد خود را با استقلال فسخ می کند؟

باشگاه استقلال که این روزها در زمین نتایج چشمگیری گرفته است و دوباره هواداران این تیم امیدوارند تیم آنها به روزهای اوج خود برگردد در خارج از زمین با حاشیه های بسیاری دست به گریبان است.

بی پولی و پرداخت نکردن مطالبات  بازیکنان و سرمربی این تیم سبب شده تا زنگ های هشدار در این باشگاه به صدا درآید و حتی کار به اعتصاب و تهدید به کناره گیری استراماچونی بکشد.

در تازه ترین خبرها استقلالی ها به دلیل دریافت نکردن مطالبات خود، دیروز اعتصاب کردند.

بازیکنان استقلال که از وضعیت مالی باشگاه خود ناراضی هستند، روز گذشته در اعتراض به این موضوع تمرین نکردند که البته اعتصاب آن ها ادامه دار نبود و تصمیم گرفتند با وجود عدم پرداخت پولشان، دست از اعصاب بردارند.

بازیکنان تیم فوتبال استقلال پس از یک روز اعتصاب، در محل تمرین امروز این تیم حضور پیدا کردند.

در شرایطی که روز گذشته بازیکنان تیم فوتبال استقلال از تمرین خودداری کرده بودند اعضای این تیم از ساعت 11 در زمین ورزشگاه نفت تهرانسر حضور پیدا کردند.

البته در مورد پرداخت پول به بازیکنان استقلال هنوز اتفاق خاضی رخ نداده ولی ظاهرا شب گذشته بازیکنان تیم استقلال با مشورت با ووریا غفوری تصمیم گرفتند از امروز تمرینات آماده سازی خود را از سر بگیرند.

تیم فوتبال استقلال در دیدار آتی خود به مصاف نساجی مازندران می‌رود.

تعدادی از هواداران استقلال به دلیل شرایط باشگاه خود مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

در خبری دیگر  صبح امروز (یکشنبه) تعدادی از هواداران استقلال مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کرده و خواهان رسیدگی نمایندگان به وضعیت باشگاه استقلال شدند.

این تعداد از عملکرد مدیریت باشگاه انتقادهای زیادی دارند و با توجه به تهدید استراماچونی به جدایی و مشکلات مالی باشگاه، خواهان رسیدگی به وضعیت تیم‌شان شدند.

یکی از گزارشگران بخش خبری تلویزیون امروز به باشگاه استقلال رفته بود که او در مواجهه با فتحی، مدیرعامل استقلال از او درباره نارضایتی استراماچونی سوال پرسیده بود. فتحی هم پاسخ عجیبی به او داد و گفت: اصلا مهم نیست استراماچونی از شرایط ناراحت است! از خودش بپرسید چرا از شرایط گله دارد!

این لحن حالا سبب شده بسیاری از خود بپرسند آیا مشکلی در پشت پرده وجود دارد و استراماچونی ممکن است قرار داد خود را با ساتقلال فسخ کند؟

با این شرایط به نظر می رسد استقلال در بدترین شرایط قرار گرفته و احتمال کناره گیری استراماچونی و افتادن بازیکنان به دام حاشیه ها وجود دارد که می تواند دوباره استقلال را به دردسر بیاندازد و آبی پوشان را به روزهای سیاه بازگرداند.

 

برچسب ها: اخبار ورزشی، استراماچونی، باشگاه استقلال تهران، اعتصاب بازیکنان استقلال، قرداد استراماچونی تعداد بازديد: 251 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز