Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 29 شهریور 1399 - 19:26

25
شهریور
فاطمه گودرزی : با کرونا می‌سازیم

فاطمه گودرزی : با کرونا می‌سازیم

فاطمه گودرزی درباره زندگی با کرونا می‌گوید: با کرونا می‌سازیم. چاره‌ای نیست باید زندگی کرد. وقتی بازی می‌کنیم نمی‌توانیم ماسک بزنیم. ناچارا مجبور به تحمل کرونا هستیم.

تحریریه زندگی آنلاین : فاطمه گودرزی درباره زندگی با کرونا می‌گوید: با کرونا می‌سازیم. چاره‌ای نیست باید زندگی کرد. وقتی بازی می‌کنیم نمی‌توانیم ماسک بزنیم. ناچارا مجبور به تحمل کرونا هستیم.

 

فاطمه گودرزی در 19 تیر ماه 1342 در تهران متولد شد ولی اصالتی بروجردی دارد. فاطمه گودرزی دارای مدرک دیپلم اقتصاد می‌باشد. فاطمه گودرزی از سال 1361 دوره دو ساله تئاتر را در اداره بازیگری گذارند.

 نخستین بازی او در تلویزیون در سال 1367 در سریال گالش‌های مادربزرگ بود و اولین حضور خود در سینما را با بازی در فیلم به خاطر همه چیز در سال 1369 تجربه کرد.

او تاکنون موفق به دریافت یک سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن برای بازی در فیلم غزال (غزال) و دو نامزدی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول (1377) و

نقش مکمل زن (1370) در جشنواره فیلم فجر شده است.

این بازیگر درباره فعالیت‌های اخیرش گفت: بخش‌هایی از سریال «ایل دا» که قبل از کرونا در خرمشهر کار می‌کردیم باقی مانده است. دوستان شروع به ضبط کرده‌اند تا نوبت به بخش‌های من برسد. اما قبل از آن مشغول بازی در کار آقای احمد کاوری به نام «شرم» هستم. او درباره نقاط مختلف ایران که در آنها به ایفای نقش پرداخته است، گفت: در شهرهای زیادی برای ضبط کار حضور داشته‌ام اما ایران آنقدر بزرگ است که قطعاً بخش‌هایی دارد که من آنجا کار نکرده‌ام. این دومین بار است در لرستان کار کرده‌ام.

 

بیشتربخوانید:

به‌خاطر مشکلات، مهربانی را از یاد برده‌ایم!

 

 

 با هنرمندان زیادی آشنا شدم و مسیرهای زیادی را رفتم

گودرزی در پاسخ به اینکه آیا تا به حال کسی مسیر زندگی‌تان را تغییر داده است، تصریح کرد: بله شروع کار من اینطور بود. زندگی خیلی معمولی داشتم و وقتی وارد این حرفه شدم خیلی چیزها یاد گرفتم. پدر بچه‌هایم باعث شد من به این حرفه وارد شوم. دوستان خیلی مشتاق به کار من بودند. با هنرمندان زیادی آشنا شدم و مسیرهای زیادی را رفتم. گاهی اوقات نقاشی یا موسیقی کار می‌کنم. همه هم به هم ربط دارد. او همچنین در پاسخ به اینکه تا به حال به شهری رفته‌اید که دلتان بخواهد برای همیشه آنجا بمانید، گفت: شمال کشور را خیلی دوست دارم. فکر می‌کنم در دوران بازنشستگی جای خوب و دنجی برای زندگی باشد.

 

 

بیشتربخوانید:

خسرو سینایی در جوار محمدعلی کشاورز آرام گرفت

 

 

اجازه ندهید شرایط سخت روی شما تأثیر بگذارد

وی یادآور شد: پیش آمده است کسی را ببینم و متوجه شوم چقدر تغییر کرده است. بهتر است اینطور بگویم که گاهی اوقات زمانه شرایط سختی برای آدم‌ها به وجود می‌آورد. باید خود را محک بزنند و اجازه ندهند شرایط سخت روی آن‌ها تأثیر بگذارد. باید ذهن و قلبشان آماده باشد.

 

فکر کردن به شغلی که در حیطه هنر و تفکر نباشد خیلی سخت است. هنر دنیای بزرگی است. هرچقدر در آن شنا می‌کنی باز جا دارد

 

گودرزی درباره اینکه آیا حاضر است شغلش را عوض کند، تاکید کرد: فکر کردن به شغلی که در حیطه هنر و تفکر نباشد خیلی سخت است.

هنر دنیای بزرگی است. هرچقدر در آن شنا می‌کنی باز جا دارد. اما شاید شغل‌های دیگر به غیر از کارهای علمی انتها دارند. اما از زمانی که با هنر آشنا شده‌ام دوست دارم در همه حوزه‌هایش سرک بکشم. به هر سمت رفته‌ام از دکلمه گرفته تا دوبله همیشه لذت برده‌ام.این بازیگر درباره فعالیتش در رادیو گفت: در رادیو خیلی کم کار کرده‌ام. همیشه مشتاق بوده‌ام.

مرحوم صدرالدین شجره خیلی به حضور من در رادیو مشتاق بود. وی درباره زندگی با کرونا نیزگفت: با کرونا می‌سازیم. چاره‌ای نیست باید زندگی کرد. وقتی بازی می‌کنیم نمی‌توانیم ماسک بزنیم. ناچارا مجبور به تحمل کرونا هستیم.

 

بیشتربخوانید:

لزوم بازگشایی سینماها در وضعیت فعلی کرونا را نمی‌فهمم

 

برچسب ها: فاطمه گودرزی، بازیگر سینما و تلویزیون، ویروس کرونا، بیوگرافی فاطمه گودرزی تعداد بازديد: 67 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز