Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 8 خرداد 1399 - 23:37

11
آذر
جزئیاتی تازه از سریال «پایتخت۶»

جزئیاتی تازه از سریال «پایتخت۶»

بازیگر نقش «نقی معمولی» گفت: هم اکنون سر صحنه فیلمبرداری «پایتخت۶» هستیم، اما برای فاصله از حواشی فعلا در مورد این مجموعه و روند ساخت آن حرفی نمی‌زنیم.

تصویربرداری سریال «پایتخت۶» به کارگردانی سیروس مقدم و حضور بازیگران اصلی در شیرگاه مازندران آغاز شد.

محسن تنابنده بازیگر سریال «پایتخت۶» ضمن تایید خبر کلید خوردن این مجموعه تلویزیونی گفت: هم اکنون سر صحنه فیلمبرداری «پایتخت۶» هستیم، اما برای فاصله از حواشی فعلا در مورد این مجموعه و روند ساخت آن حرفی نمی‌زنیم.

گروه تولید سریال «پایتخت۶» قرار است بعد از تصویربرداری در شیرگاه و بخش‌هایی در تهران راهی یکی از کشور‌های اروپایی شوند.

گفتنی است علیرضا خمسه در فصل جدید سریال محبوب پایتخت حضور ندارد، در عین حال در سری جدید این مجموعه مهران احمدی در نقش «بهبود فریبا» حضور دوباره خواهد داشت.

فصل ششم مجموعه تلویزیونی «پایتخت» قرار است عید نوروز مهمان خانه‌های مردم شود. این بار محسن تنابنده علاوه بر سرپرست نویسندگی و طراحی، کار نگارش را هم در غیاب مرحوم خشایار الوند انجام می‌دهد. ولی در همین راستا برخی هر روز خبر‌های ضد و نقیضی از «پایتخت» منتشر می‌کنند؛ یک روز خبر از عدم حضور ارسطو (احمد مهرانفر) می‌دهند که تهیه‌کننده این خبر را تکذیب می‌کند، این روز‌ها هم از حال و هوای فیلمنامه و ماجرا‌های جدید «پایتخت» می‌گویند که مهران احمدی با هیبت عموی "بهتاش" وارد سریال می‌شود.

چندی پیش الهام غفوری تهیه‌کننده سریال «پایتخت» توضیح داد: "مهران احمدی همان بهبود فریباست و اشاره کردم خوشبختانه همه بازیگران در کنار ما هستند و برای همه‌شان قصه طراحی می‌شود. احمد مهرانفر هم یکی از نقش‌های اصلی پایتخت است و «ارسطو» می‌ماند و بقیه بازیگران هم به جز علیرضا خمسه «بابا پنجعلی» حضور ندارد. مردم به شایعات توجه نکنند و هر زمان اتفاق جدیدی اتفاق بیفتد از رسانه‌های معتبر اطلاع‌رسانی می‌شود.

تهیه‌کننده سریال «پایتخت» در پاسخ به این سوال که آیا بازیگران جدید هم به پروژه اضافه خواهند شد، تأکید کرد: همه بازیگران اصلی حضور دارند، اما امکان اینکه بازیگر‌های جدید هم به قصه اضافه شوند، وجود دارد. هنوز انتخاب و تصمیمی در این باره گرفته نشده، اما به تناسب قصه و ماجرا‌های جدید حتماً اضافه خواهند شد.

مجموعه تلویزیونی «پایتخت» تا به امروز در ۵ فصل، قصه خانواده‌ای را تعریف می‌کند که علیرغم تمام مشغله‌های معیشتی و اجتماعی در کنار یکدیگر ایستاده‌اند و توانسته رتبه اول بیشترین رضایت مردم را برای خودش کسب کند. علیرضا خمسه که نقش بابا پنجعلی را ایفا می‌کرد در فصل جدید سریال «پایتخت» حضور ندارد و مهران احمدی بازیگر نقش بهبود با اینکه در دو فصل قبلی حضور نداشته، اما در این فصل ایفای نقش خواهد کرد.

محسن تنابنده، احمد مهرانفر، ریما رامین‌فر، هومن حاجی عبداللهی، نسرین نصرتی، بهرام افشاری، سارا و نیکا فرقانی اصل و ... در این سریال بازی می‌کنند.

برچسب ها: محسن تنابنده، زمان پخش پایتخت 6، سریال پایتخت6، داستان سریال پایتخت 6 تعداد بازديد: 438 تعداد نظرات: 2

نظرات

  • فیلم پایتخت یک سریال به شدت جذاب، طنز و دیدنی است که منتظر پخش سریال هستم. امیدوارم در غیاب مرحوم آقا خشایار اوند که واقعا فیلم نامه نویس معرکه ای بودند ، و در حال حاضر که سینما ایران سابت کرده فصل دوم سوم هیچ سریالی جذاب نمی شود، که البته تنها سریال پایتخت اینگونه نبوده ، جناب تنابنده نیز بتوانند همینگونه فصل ششم را جذاب بنویسند. که به این موضوع اطمینان دارم. ممنون
  • سریال پایتخت به شدت دیدنی بوده. و ما منتظرم فصل ۶ آن هستیم‌. و البته هیچ سریالی به جز پایتخت فصل های بعدی اش اینگونه جذاب نبوده که از مرحوم خشایار الوند ممنونم و امیدوارم جناب تنابنده نیز توانسته باشند مثل ایشان فیلمه نامه را نوشته باشند . که البته در این موضوع شکی ندارم. ممنون

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز