Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 28 آبان 1398 - 18:40

19
تیر
مردم پای گاندو گریه کردند

مردم پای گاندو گریه کردند

آزیتا ترکاشوند گفت: من واقعاً معنی حاشیه‌ها درباره سریال گاندو را نمی‌دانم، مهم برای من و همه عوامل سریال مردم و مخاطبان هستند.

 آزیتا ترکاشوند بازیگر سینما و تلویزیون، در خصوص حواشی بوجود آمده برای سریال "گاندو" گفت: من واقعاً معنی این حاشیه‌ها را نمی‌دانم، مهم برای من و همه عوامل سریال گاندو مردم و مخاطبان هستند، آن چیزی که من از مردم می‌بینم مهم است و مابقی اتفاقات هیچ اهمیتی ندارد.

وی در همین راستا ادامه داد: ما سریال گاندو را برای مردم ساختیم و خوشحالم که استقبال بی‌نظیری هم از مردم داشتیم، باورتان نمی‌شود در تاکسی، خیابان و هر جایی که مردم حضور دارند انرژی فوق العاده مثبتی را از آن‌ها دریافت کرده‌ام، در فضای مجازی هم بازخورد‌های بسیار خوبی را نسبت به اثر دیده‌ام.

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره روایت مردم از سریال گاندو تاکید کرد: مردم صداقت سریال گاندو را باور کردند و پذیرفتند که روایت این اثر صادقانه و بر اساس حقایق موجود است، گواه این باور هم وقتی است که بعد از قسمت آخر بسیاری می‌گفتند که پای سریال گریه کرده اند و با پایان اثر غرور ملی به آن‌ها دست داده است.

وی نقد‌های موجود بر سریال گاندو را نادعادلانه خواند و افزود: من معتقدم مهم نظر مردم است، هجمه‌های متفاوت و نقد‌های ناعادلانه‌ای بر اثر وارد شده که به شخصه دلیل آن را نمی‌دانم، اما مطمئنم که اگر این سریال اثر خوبی نبود مردم آن را قبول نمی‌کردند.

بازیگر فیلم سینمایی "اشنوگل" درباره سایر فعالیت‌های خود در عرصه بازیگری اذعان کرد: پیشنهادات بسیار زیادی بعد از گاندو داشته ام، اما هنوز هیچکدام را جدی بررسی نکرده‌ام.

بازیگر سریال "گاندو" درباره حضور کمرنگ خود در سینما اضافه کرد: هر بازیگری دوست دارد که در سینما حضور داشت باشد و من هم کمابیش در سینما حضور دارم، البته باید پیشنهاد خوب باشد تا حضورم در سینما پررنگ‌تر شود، سینمای امروز کمی در تعداد بازیگران دچار محدودیت شده و برخی بازیگر خاص در آن حضور دارند و نمی‌توان این موضوع را کتمان کرد.

ترکاشوند با اشاره به بازی‌های موجود در سینما خاطرنشان کرد: سینما و انتخاب بازیگر در آن مشکلات خاص خودش را دارد، من هم منتظرم که زمان حضورم در سینما فرا رسد، البته بین آثار پیشنهاد شده اثری سینمایی هم وجود دارد، اما هنوز قطعی نیست، به هر صورت اگر پیشنهاد قابل توجهی از سینما داشته باشم بدون شک آن را می‌پذیرم.

منبع: میزان

برچسب ها: بازیگر سینما و تلویزیون، شبکه سه سیما، سریال گاندو، آرزو ترکاشوند تعداد بازديد: 197 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز