Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 2 اسفند 1398 - 19:02

23
اردیبهشت
ناگفته‌های مدیر برنامه‌های بهنام صفوی

ناگفته‌های مدیر برنامه‌های بهنام صفوی

مدیر برنامه های بهنام صفوی به شرح جزئیاتی از درگذشت این خواننده پرداخت. پزشکان ۲۰ روز تلاش کردند اما نشد .

 فوادیان مدیر برنامه‌های بهنام صفوی گفت: خبر درگذشت بهنام صفوی متاسفانه صحت دارد. وی ادامه داد: حدود ۲۰ روز است که بهنام صفوی در بیمارستان بستری بود و پزشکان تلاش بسیاری کردند تا وی را به وضعیت نرمال برسانند، اما نتوانستند و سر انجام حدود یک ساعت گذشته این هنرمند عزیز در بیمارستان میلاد اصفهان درگذشت.

مدیر برنامه‌های صفوی بیان کرد: ما برای زنده ماندن بهنام تلاش زیادی کردیم، اما نشد، از تمام دوستداران وی که در طول مدت بیماری‌اش برایش دعا کردند ممنونم.

فوادیان خاطرنشان کرد: هنوز زمان تشییع بهنام صفوی مشخص نیست و معلوم نیست که چه زمانی بتوانیم وی را به تهران منتقل کنیم، خبر‌ها قطعی شود اعلام خواهیم کرد.

لازم به ذکر است، بهنام صفوی که از سال ۱۳۹۲ دچار ضایعه مغزی شده بود، با پیشرفت این بیماری در صبح ۲۹ تیرماه ۱۳۹۴ مجبور به عمل جراحی سختی شد. حال بهنام صفوی بعد از عمل در ایران بسیار بهتر شده بود و حتی آلبوم جدید خودش به نام (معجزه) را هم منتشر و کنسرت‌ها و اجرا‌های زیادی را هم برگزار کرد. همچنین چند تک آهنگ را هم بعد از عمل خود منتشر کرد، ولی در سال ۱۳۹۶ دوباره بیماری بهنام صفوی تشدید شد و این بار برای درمان به آلمان سفر کرد و توسط پورفسور سمیعی در بیمارستان INI هانوفر آلمان تحت عمل جراحی دوباره قرار گرفت.

بهنام صفوی بعد از عمل جراحی خود در آلمان به ایران بازگشت و دوره‌های شیمی درمانی و پرتودرمانی و روند ادامه درمان خود را انجام می‌داد که بامداد امروز در سن ۳۶ سالگی در بیمارستان میلاد اصفهان دار فانی را وداع گفت.

منبع:میزان

برچسب ها: سرطان، بهنام صفوی، خواننده، موسیقی پاپ تعداد بازديد: 384 تعداد نظرات: 0

نظر شما درباره این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز