Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 31 شهریور 1396 - 13:31

یک سوووووووواال

710 بازدید

• یک سوووووووواال
    ebrahimi

ebrahimi

سلام دوستان
    خانوما کسی تو دوران شیردهی از پودر شیر غنی شده ببمام استفاده کرده؟؟؟؟؟؟
    کسی هست که مصرف کرده باشه؟؟
    من سوال دارم لطفاااا
  • naseri

naseri

سلام، من اسمش رو شنیدم اما خودم استفاده نکردم
  • naseri

naseri

اسمشو سرچ کن بخون هر چی میخوای در موردش دیگه، من سرچ کردم این سایت اومد http://www.nutricia-mmp.com/bebemum/ تو  این نوشته در مورد دیگه
  • pirooz

pirooz

خواهر من میخوره، چی میخواین بدونین در موردش؟
  • pirooz

pirooz

خواهر من پسرش به پروتئین گاوی حساسیت داره بعد خواهرم رفت دکتر، دکتر بهش ببمام رو معرفی کرد، البته گفته بود میزان الرژیش چون کمه میتونه اینو بخوره ولی الان راضیه خیلی
  • pirooz

pirooz

خواهر من به سلامتی خیلی اهمیت میده و از زمان حاملگیش همش دنبال این بود که یه وقت بدنش ضعیف نشه و همه ویتامینارو دریافت کنه و شیرش کم نباشه و البته حساسیته رادین هم باعث شد که با این  پودر آشنا بشه الان که خیلی اوکیه
  • panahi

panahi

سلام، من استفاده می کنم
  • panahi

panahi

من 7 ماهه که دخترم به دنیا اومده، از قبل از اینکه به دنیا بیاد در مورد پودر شیر شنیده بودم و تحقیق هم کرده بودم، چندتا از دوستامم ازش استفاده می کردن و بهم گفته بودن که خیلی خوبه، ان پودرا برای مامانایی تولید شده که تو دوران شیردهی هستند و نمی خوان که ویتامین های بدنشون کم بشه یعنی ویتامینهای مورد نیاز یک مادری که بچش شیر میدرو همرو تو این پودر گنجوندن که نیازای بدن مامانا تامین بشه، منم از اولی که زایمان کردم دارم استفاده می کنم و خیلی خیلی راضی هستم تا الانم هیچ مشکلی نداشتم.
  • ebrahimi

ebrahimi

naseri گفته:
    اسمشو سرچ کن بخون هر چی میخوای در موردش دیگه، من سرچ کردم این سایت اومد http://www.nutricia-mmp.com/bebemum/ تو  این نوشته در مورد دیگه
    مرسی عزیزم، آره سرچ کردم سایتشو دیدم اطلاعاتم در موردش کامل شد، مرسی، فقط دلم میخواست از زبئن کسایی که استفاده کردن ازش هم بشنوم. چون می خوام بخرم و استفاده کنم، گفتم خوب از بقیه مامانا بپرسم شاید استفاده کرده باشن و اینجوری با خیال راحتتری می خرمش.
  • ebrahimi

ebrahimi

pirooz گفته:
    خواهر من میخوره، چی میخواین بدونین در موردش؟
    میخواستم بدونم مشکلی داشته که از این پودر استفاده می کنه؟ یعنی برای شرایط خاصی باشد استفاده کرد یا نه؟ و اینکه راضی هست یا نه؟
  • ebrahimi

ebrahimi

pirooz گفته:
    خواهر من پسرش به پروتئین گاوی حساسیت داره بعد خواهرم رفت دکتر، دکتر بهش ببمام رو معرفی کرد، البته گفته بود میزان الرژیش چون کمه میتونه اینو بخوره ولی الان راضیه خیلی
    آهان چه خوب، من مشکلی ندارم ولی دوست دارم که برای حالا اطمینان از آینده و اینکه شیرمم مقوی باشه استفاده کنم از یه مکمل غذایی

برای درج پاسخ عضویت الزامی است.

فیلم روز
تصویر روز