Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
یکشنبه 30 تیر 1398 - 03:40

زنان و جامعه

بازدید: 14061

 • اهمییت نقش مادر در تربیت فرزندان در خانواده

  اهمییت نقش مادر در تربیت فرزندان در خانواده

  یک متخصص روانشناسی ضمن بیان اینکه خلق‌وخو و احساس مادر بر فرزندان به ویژه فرزندان دختران تاثیر مستقیم دارد، گفت: عشق بی‌قید و شرط مادر احساس ایمنی و هویت سالم را در فرزند دختر شکل می‌دهد.

 • هر گل برای هدیه دادن چه مفهومی دارد؟

  هر گل برای هدیه دادن چه مفهومی دارد؟

  باید گفت که کمتر کسی وجود دارد که از دریافت یک شاخه و یا دسته گل خوشحال نشده و به وجد نیاید، اما شاید تابه‌حال به این دقت نکرده باشید که در انتخاب گل مناسب برای هدیه‌دادن به عزیزان باید چه نکاتی را رعایت کرد.

 • آشنایی با معضلات فرهنگی در اتوبوس

  آشنایی با معضلات فرهنگی در اتوبوس

  نگاهی نقادانه با چاشنی طنز به معضلات فرهنگی رفت و آمد با اتوبوس از بوی عرق گرفته تا شنیدن داستان‌های اصغر فرهادی طور!

 • چگونه با اطرافیانمان رابطه صمیمانه داشته باشیم؟

  چگونه با اطرافیانمان رابطه صمیمانه داشته باشیم؟

  یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های ذاتی بشریت، اجتماعی بودن اوست، این یعنی شما نمی‌توانید بدون برقراری ارتباط با افراد مختلف به زندگی خود ادامه دهید، بنابراین باید یاد بگیرید که مهارت‌های اجتماعی شدن را کسب کرده و از آن‌ها استفاده نمایید.

 • حرفهای ممنوعه که نباید به آدم های زندگیتان بزنید

  حرفهای ممنوعه که نباید به آدم های زندگیتان بزنید

  اگر می‌خواهید روابط شخصی و حرفه‌ای‌تان را سالم و شاد نگه دارید، هرگز از این کلمات استفاده نکنید.اگر می‌خواهید روابط شخصی و حرفه‌ای‌تان را سالم و شاد نگه دارید، هرگز از این کلمات استفاده نکنید.

 • تست شخصیت شناسی جالب براساس فرم صورت

  تست شخصیت شناسی جالب براساس فرم صورت

  مطالعه این مطلب و آگاه شدن از رابطه مدل صورت افراد و ویژگی‌های شخصیتی آن‌ها، به شما کمک می‌کند ارتباط بهتری با دیگران داشته باشید.

 • چرا زنان قوی از درون زود می شکنند؟

  چرا زنان قوی از درون زود می شکنند؟

  زمانی که ما با زنان قوی روبه‌رو می‌شویم، فکر می‌کنیم که آن‌ها اعتمادبه‎نفس بالایی دارند. یک شغل مناسب، یک خانواده دوست داشتنی، رابطه عاطفی سالم، سلامتی و ...، اما پشت همین لبخند و روحیه بالا، زنانی با دل‌های شکسته قرار دارند. اما چرا؟

 • عواملی که مانع پیشرفت زنان در محیط کار می شود

  عواملی که مانع پیشرفت زنان در محیط کار می شود

  با تغيير و تحولات اجتماعي، گرايش بيشتر زنان و دختران در امر ادامه تحصيل و حتي پيشي گرفتن آن ها در اين زمينه و از طرف ديگر تغيير و تحولات اجتماعي در جامعه و افزايش تجملات و هزينه هاي زندگي و مشكلات اقتصادي، بسياري از زنان را بر آن داشته كه به اشتغال در بير

 • 10 جواب قانع کننده برای کسانی که می پرسند چرا ازدواج نکرده اید؟

  10 جواب قانع کننده برای کسانی که می پرسند چرا ازدواج نکرده اید؟

  برخی افراد در زندگی مان وجود دارند که سوالات بسیار خصوصی از شما می کنند. با خواندن این مطلب پاسخ‌های دندان‌شکنی برای جواب دادن به این سوالات یاد می‌گیرید.

 • طالع بینی ازدواج دختران مجرد متولد هرماه

  طالع بینی ازدواج دختران مجرد متولد هرماه

  فال بسیار جذاب و جالب دختران مجرد و دم بخت.شما متولد چه ماهی هستید ، آیا مجرد هستید و قصد ازدواج دارید فال ازدواج از آینده به شما خبر می دهد.این مطالب صرفا حنبه سرگرمی داشته.

 • آداب و رسوم جالب پاگشا کردن عروس و داماد

  آداب و رسوم جالب پاگشا کردن عروس و داماد

  یکی از رسم هایی که بعد از مراسم عروسی برگزار می شود ، رسم پاگشا کردن عروس و داماد است قطعا بارها این رسم را شنیده و دیده اید و حتی ممکن است در منزل شما نیز نو عروس و دامادی دعوت شده باشند.

 • آرایش چشم مناسب متولدین هرماه

  آرایش چشم مناسب متولدین هرماه

  از کشیدن خط چشم مشکی خسته شدین؟ دلتون رنگای روشن و جدید می خواد؟ پس بهتره ببینین کدوم رنگ از خط چشم برای ماه تولدتون مناسبه و باهاش ست کنین!

فیلم روز
تصویر روز