Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 30 دی 1395 - 12:09

سلامت زنان

بازدید: 26618

 • زگیل تناسلی؛ شایع ترین عفونت آمیزشی

  زگیل تناسلی؛ شایع ترین عفونت آمیزشی

  زگیل تناسلی یکی از عفونت‌های آمیزشی بسیار رایج است که ویروس آن ویروس پاپیلوم انسانی است. در این مقاله با راه‌های گسترش، پیشگیری و درمان زگیل تناسلی آشنا می‌شوید.

 • گیاهی برای کاهش درد قاعدگی

  گیاهی برای کاهش درد قاعدگی

  آیا با راه‌های کاهش دردهای قاعدگی و کنترل علائم سندرم پیش از قاعدگی آشنا هستید؟ در اینجا شما را با گیاهی آشنا می‌کنیم که تحقیقات نشان داده‌اند به کاهش درد قاعدگی کمک می‌کنند.

 • زنان شاغل و چالشی به نام تبعیض در دستمزد

  زنان شاغل و چالشی به نام تبعیض در دستمزد

  "تفاوت میان شرایط شغلی زنان و مردان در حوزه‌های کاری چند وجهی و متعدد است. اگر به بحث دستمزدها بخواهم اشاره کنم، باید از تفاوت بعضاً دو برابری صحبت کنم.

 • خونریزی‌های غیرطبیعی زنانه

  خونریزی‌های غیرطبیعی زنانه

  در اینجا گفتگویی را با دکتر فاطمه قائم مقامی؛ متخصص زنان و زایمان، فوق تخصص سرطان زنان در مورد خونریزی‌های غیرطبیعی زنانه ترتیب داده‌ایم که از نظرتان می‌گذرد.

 • یائسگی در دوران جوانی

  یائسگی در دوران جوانی

  در این مقاله، در ارتباط با مرحله حساس از زندگی خانم‌‌ها صحبت می‌‌شود. مرحله ای که برای اغلب خانم‌‌ها هراس انگیز است. یائسگی بر خلاف اسمش به معنای یاس از زندگی نیست.

 • زنان افسرده‌تر از مردان

  زنان افسرده‌تر از مردان

  محققان بنابر تحقیقات خود متوجه شدند که بروز افسردگی در زن‌‌ها به مراتب بیشتر از مردها و تقریبا دو برابر آنها می‌‌باشد. دلایل آن به طور كامل مشخص نیست، اما چند احتمال ارائه شده است.

 • درست غذا بخورید، پر مو نشوید!

  درست غذا بخورید، پر مو نشوید!

  افزایش هورمون‌های جنسی مردانه در نیمی از زنان مبتلا به هیرسوتیسم دیده می‌شود. این افزایش می‌تواند به علل مختلفی ایجاد شود. به‌عنوان مثال در زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی كیستیك آندروژن‌ها (هورمون‌های جنسی مردانه) افزایش می‌یابند.

 • راه های درمان پولیپ رحمی

  راه های درمان پولیپ رحمی

  آیا از علل ایجاد پولیپ‌های رحمی و علائم آنها آگاه هستید؟ در این مقاله با پولیپ‌های رحمی،‌ اپیدمیولوژی، عوامل خطر و تظاهرات بالینی این پولیپ‌ها آشنا می‌شوید.

 • کیست تخمدان، معضلی برای خانم‌های جوان

  کیست تخمدان، معضلی برای خانم‌های جوان

  کیست تخمدان امروزه یکی از مشکلات شایع در بین خانم‌ها و دختران جوان است. با مطالعه متن مصاحبه با دکتر فاطمه قائم مقامی اطلاعاتی در این زمینه به‌دست خواهید آورد.

 • مصرف دوره‌ای دانه‌‌ها کمک به تعادل هورمونی بانوان (2)

  مصرف دوره‌ای دانه‌‌ها کمک به تعادل هورمونی بانوان (2)

  بخش دوم- زندگی جدید امروزه امکانات بسیاری را برای بشر فراهم آورده است. اما آیا این تمهیدات همگی واقعا به نفع ما هستند؟سالها پیش از این دختران در سنین پایین ازدواج می‌‌کردندو صاحب فرزند می‌‌شدند.

 • مصرف دوره‌ای دانه‌‌ها کمک به تعادل هورمونی بانوان (1)

  مصرف دوره‌ای دانه‌‌ها کمک به تعادل هورمونی بانوان (1)

  بخش اول- زندگی جدید امروزه امکانات بسیاری را برای بشر فراهم آورده است. اما آیا این تمهیدات همگی واقعا به نفع ما هستند؟سالها پیش از این دختران در سنین پایین ازدواج می‌‌کردندو صاحب فرزند می‌‌شدند.

 • بیماری سوزاك

  بیماری سوزاك

  یكی از شایع‌ترین بیماری‌هایی كه از طریق رابطه جنسی منتقل می‌شود و عموم مردم از آن وحشت دارند، سوزاك است. سوزاك بیماری است كه ریشه باكتریایی دارد و ناشی از نایسریا گونره است.

فیلم روز
تصویر روز