Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 30 مهر 1397 - 02:15

سلامت زنان

بازدید: 35375

 • خوراکی های مفید برای زنان

  خوراکی های مفید برای زنان

  در یک آشپزخانه سالم می توانید درمان هایی برای مشکلات و بیماری ها پیدا کنید. در این مطلب با خوراکی های مناسب زنان برای مهار بیماری ها یا تقویت قوای جسمی و روحی آشنا می شوید.

 • گزینه های غذایی فصل سرد برای کاهش علائم یائسگی

  گزینه های غذایی فصل سرد برای کاهش علائم یائسگی

  یائسگی بخصوص در ماه های سرد با نشانه هایی از جمله خشکی پوست، افزایش وزن، تعریق شبانه، گر گرفتگی، نوسانات خلقی و خستگی، علائم خود را نشان می دهد.

 • 7 درمان طبیعی برای نقاط تیره روی پوست

  7 درمان طبیعی برای نقاط تیره روی پوست

  برای از بین بردن نقاط تیره روی پوست و حتی ایجاد حجم ، درمان سنتی شامل استفاده از هیدروکینون موضعی است.

 • طرز تهیه ماسک صورت خانگی با آلوئه ورا

  طرز تهیه ماسک صورت خانگی با آلوئه ورا

  ماسک خانگی آلوئه ورا یکی از بهترین راه‌ها برای درمان پوست خشک است؛ به خصوص در این روزها که خشکی پوست به دلیل از راه رسیدن هوای پاییزی شایع است.

 • آمارهای سازمان جهانی بهداشت از آسیب های زنان در جهان

  آمارهای سازمان جهانی بهداشت از آسیب های زنان در جهان

  افسردگی‌های روانی، بیماری‌های اضطرابی، اقدام به خودکشی، اختلال در نوع غذا خوردن و آسیب‌های متعدد از عوارض بیماری‌های روانی ناشی از خشونت علیه زنان است.

 • كمردرد در زنان

  كمردرد در زنان

  معمولا درد در مفاصل و در استخوان‌ها است و چون حفظ تعادل در سنین بالا بهم می‌خورد شانس افتادن و آسیب‌های كمر بالا می‌رود. در یائسگی در استخوان برداشت و از دست دادن استخوان بیشتر است.

 • تغذیه و سلامت زنان

  تغذیه و سلامت زنان

  با توجه به اهمیت سلامت بر آن شدیم تا نکات تغذیه‌ای برای سلامت زنان از کودکی تا سالمندی را بررسی کرده و مطالب مورد نیاز را در اختیار خوانندگان قرار دهیم.

 • اشتغال و چالش های پیش روی زنان

  اشتغال و چالش های پیش روی زنان

  بر اساس مطالعاتی درباره 60 کشور جهان، یافته‌ها حاکی از آن است که در بسیاری از کشورهای درحال‌توسعه، نرخ کارآفرینی زنان بیش از کشورهای توسعه‌یافته‌ است.

 • زنان کارآفرین و نیمرخ زنانه اقتصاد ایران

  زنان کارآفرین و نیمرخ زنانه اقتصاد ایران

  از ورود زنان ایرانی به عرصه‌های مختلف اجتماعی و سیاسی بیش از چند دهه نمی‌گذرد. ورودی که محصول دنیای مدرن و باز تعریف جایگاه زنان در جامعه بوده و نگاه سنتی به زن را تغییر داده است.

 • آرمان شهر زنانه

  آرمان شهر زنانه

  با گذشت بیش از نیم قرن از سال 1975 کشورهای جهان سوم در مسیر توسعه، هنوز به‌راحتی، زنان را وارد عرصه نمی‌کنند و به بیانی دیگر، امر توسعه در جهان سوم، سیرت و صورتی مردانه دارد.

 • پیشگیری و تشخیص ضایعات پیش سرطانی و سرطان گردن رحم

  پیشگیری و تشخیص ضایعات پیش سرطانی و سرطان گردن رحم

  سرطان گردن رحم دومین علت مرگ زنان را بعد از سرطان پستان در سنین 44-15 سالگی در جهان تشكیل می‌دهد و حتی در خیلی از كشورهای درحال‌توسعه شایع‌ترین علت مرگ ناشی از سرطان در زنان می‌باشد.

 • درست غذا بخورید، پر مو نشوید!

  درست غذا بخورید، پر مو نشوید!

  افزایش هورمون‌های جنسی مردانه در نیمی از زنان مبتلا به هیرسوتیسم دیده می‌شود. این افزایش می‌تواند به علل مختلفی ایجاد شود. به‌عنوان مثال در زنان مبتلا به سندرم تخمدان پلی كیستیك آندروژن‌ها (هورمون‌های جنسی مردانه) افزایش می‌یابند.

فیلم روز
تصویر روز