Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 24 آذر 1397 - 00:41

سلامت زنان

بازدید: 36407

 • 10 خوراکی مغذی برای سلامت زنان

  10 خوراکی مغذی برای سلامت زنان

  سلامت واژن یک جنبه بسیار مهم در زندگی هر زن است. بسیاری از زنان همواره با برخی مسائل و مشکلات واژینال در زندگی دست و پنجه نرم می کنند.

 • اوج میل جنسی زنان در چه سنی است؟

  اوج میل جنسی زنان در چه سنی است؟

  دانشمندان معتقدند تکامل زن با افزایش میل جنسی رابطه مستقیم دارد و میل جنسی هم زمان با تکامل زن به طور قابل توجهی با افزایش همراه است.

 • علت درد زنان بعد از رابطه جنسی چیست؟

  علت درد زنان بعد از رابطه جنسی چیست؟

  یک رابطه جنسی دردناک باعث می شود که زن از هر گونه رابطه جنسی واژینال مجدد اجتناب کند که می تواند تاثیری منفی روی روابط داشته باشد.

 • خون شناسی زنانه در دوران قاعدگی

  خون شناسی زنانه در دوران قاعدگی

  خانم‌ها به‌خصوص دختران جوان از وقتی وارد سن بلوغ می‌شوند و قاعدگی را تجربه می‌کنند سؤالات بسیاری در ذهن‌شان ایجاد می‌شود که شاید به‌راحتی نتوانند از پزشک خود بپرسند، به همین دلیل آن‌ها را نادیده گرفته و به مشکلات‌شان عادت می‌کنند.

 • قبل و بعد از رابطه جنسی چه غذاهایی بخوریم؟

  قبل و بعد از رابطه جنسی چه غذاهایی بخوریم؟

  رابطه جنسی بخش مهمی از زندگی زناشویی است. در این مطلب به خوراکی های مفیدی که بهتر است قبل و بعد از رابطه جنسی بخوریم می پردازیم.

 • فواید رابطه جنسی بیشتر برای سلامت بدن و شادابی

  فواید رابطه جنسی بیشتر برای سلامت بدن و شادابی

  شاید این یافته متضاد به نظر برسد ولی داشتن رابطه جنسی بیشتر باعث افزایش میل جنسی می شود، به گفته مارک – به عبارت دیگر هر چه بیشتر داشته باشید،بیشتر می خواهید.

 • 6 اتفاق عجیبی که بعد از رابطه جنسی در بدن رخ می دهد

  6 اتفاق عجیبی که بعد از رابطه جنسی در بدن رخ می دهد

  رابطه جنسی بخش مهمی از زندگی مشترک است که بروز هر گونه مشکل در آن پیامدهای جسمی و عاطفی به دنبال دارد، در این مطلب به 6 اتفاق که ممکن است بعد از رابطه جنسی در بدن رخ دهد اشاره می شود.

 • تغذیه مناسب برای درمان کیست تخمدان

  تغذیه مناسب برای درمان کیست تخمدان

  براي خانم‌ها شنيدن اسم كيست، تازگي ندارد. اغلب آنها كيست سينه و تخمدان را تجربه مي‌كنند و حتي كساني كه خودشان تا به حال ردي از كيست تخمدان را در سونوگرافي‌هاي‌شان نديده‌اند، حتما شكايت زنان ديگري كه از اين ‌مهمان ناخوانده شكايت مي‌كنند را شنيده‌اند.

 • این داروها میل جنسی را کم می کند؟!

  این داروها میل جنسی را کم می کند؟!

  اگر مدتی ست که میلی به داشتن رابطه جنسی با همسرتان ندارید و خودتان را به خاطر این مسئله سرزنش می کنید حتما به پزشک مراجعه کنید ولی قبل از آن حتما این مقاله را مطالعه کنید.

 • توصیه هایی برای کاهش عوارض یائسگی

  توصیه هایی برای کاهش عوارض یائسگی

  یائسگی یک روند طبیعی زندگی بوده و با تغییراتی در بدن همراه است. شما می توانید با آگاهی از این تغییرات و رعایت توصیه هایی از مشکلات و عوارض یائسگی بکاهید.

 • رازهای طلایی برای داشتن رابطه جنسی بهتر

  رازهای طلایی برای داشتن رابطه جنسی بهتر

  اخیرا احساس می‌کنید روابط جنسی شما و همسرتان کمی خسته کننده شده؟ سلامت جسمی و روانی شما تاثیر بزرگی بر روابط جنسی‌تان دارد. در این مطلب 19 نکته‌ی مهم را برایتان جمع آوری کرده‌ایم تا روابط زناشویی بهتری داشته باشید.

 • اگر همسرتان از شما می‌خواهد لاغر شوید

  اگر همسرتان از شما می‌خواهد لاغر شوید

  اگر می‌خواهید همسرتان وزن کم کند اما او مقاومت می‌کند چه باید بکنید؟ دکتر آبرام می‌گوید، درخواست از همسر برای کاهش وزن فرقی با این ندارد که درخواست هر گونه تغییر قابل توجه دیگری مانند جراحی پلاستیک داشته باشید. چنین حالتی به رابطه، قید و شرط اضافه می‌کند.

فیلم روز
تصویر روز