Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 30 خرداد 1398 - 22:34

سلامت زنان

بازدید: 40396

 • نکات مهم بهداشتی درباره انتخاب لباس زیر زنانه

  نکات مهم بهداشتی درباره انتخاب لباس زیر زنانه

  لباس زیر را درست انتخاب کنید. زیرا همانطور که انتخاب درست لباس در ظاهر تاثیر دارد، مساله لباس زیر نیز در ظاهر و سلامت بدن مهم است.

 • انجام این آزمایشات برای هر خانمی ضروری است

  انجام این آزمایشات برای هر خانمی ضروری است

  همه زنان باید هر ۶ ماه تا یکسال یکبار برای معاینات دوره‌ای مراجعه کنند، چون با افزایش سن شیوع بعضی از بیماری‌ها در زنان افزایش پیدا می‌کند.

 • نشانه های اولیه بیماری HIV که هر زنی باید بداند

  نشانه های اولیه بیماری HIV که هر زنی باید بداند

  از علائم عفونت HIV در زنان، بثوراتی است که می تواند در سراسر بدن ظاهر شود.

 • بیماری که قاتل شماره یک خانم ها است!

  بیماری که قاتل شماره یک خانم ها است!

  افزایش وزن به طور خاص با افزایش خطر ابتلا به مشکلات عروقی در ارتباط است.بیماری های قلبی در حال حاضر قاتل شماره ی یک زنان در عمده ی کشورها به شمار می رود.

 • دکتر فاطمه قائم مقامی‌: زنان باید خود را باور کنند

  دکتر فاطمه قائم مقامی‌: زنان باید خود را باور کنند

  دکتر قائم مقامی‌ که دارای مدرک فوق تخصصی (فلوشیپ) سرطان‌‌های زنان است، تحقیقات خود را در خصوص ‌این بیماری در ریفرانس یک مقاله مروری در نشریه (APJCO) به چاپ رسانده است.

 • قوانین رابطه جنسی بعد از زایمان و دوران شیردهی

  قوانین رابطه جنسی بعد از زایمان و دوران شیردهی

  پس از زایمان اکثر اعضا طی 4 تا 6 هفته به حالت عادی برمی گردند. با این وجود بسیاری از زوج ها فعالیت جنسی خود را زودتر از این زمان و بین هفته های سوم و چهارم پس از زایمان آغاز می کنند.

 • مهار «سندرم پیش از قاعدگی» با تغذیه

  مهار «سندرم پیش از قاعدگی» با تغذیه

  سندرم پیش از قاعدگی به مجموعه‌ای از تغییرات فیزیکی و روحی اطلاق می‌شود که عمدتاً از 7 تا 10 روز قبل از خونریزی شروع می‌شوند. تغییرات هورمونی می‌توانند عامل ایجاد این اختلالات باشند.

 • جلوگیری ازقاعدگی در ماه مبارک رمضان

  جلوگیری ازقاعدگی در ماه مبارک رمضان

  برای جلوگیری از عادت ماهانه در ماه رمضان می‌توان تحت نظر پزشک از قرص ال دی استفاده کرد. اما به دلیل گرمای هوا و عدم مصرف مایعات توسط فرد روزه‌دار توصیه می‌شود از این داروها در زمان روزه‌داری استفاده نشود.

 • نکات مهم درباره رعایت بهداشت لباس زیر

  نکات مهم درباره رعایت بهداشت لباس زیر

  لباس زیر نامناسب از شایع‌ترین عوامل بروز عفونت‌ دستگاه تناسلی است.همه خانم‌ها باید بدانند که حفظ تمیزی اهمیت زیادی برای سلامت بدن دارد و لباس‌هایی که می‌پوشند می‌تواند در این وضعیت تاثیر داشته باشد.

 • 12 توصیه مهم درباره بهداشت دوران قاعدگی

  12 توصیه مهم درباره بهداشت دوران قاعدگی

  هر دختری که به سن بلوغ می رسد، چرخه قاعدگی در او شروع به فعالیت می کند. اگرچه این قاعدگی همراه با درد و یک سری مشکلات می باشد، اما بروز چرخه قاعدگی نشان‌دهنده عملکرد طبیعی و سلامت بدن خانم ها می باشد.

 • 13 خوراکی ممنوعه برای خانم ها

  13 خوراکی ممنوعه برای خانم ها

  برخی از این خوراکی ها ترشح هورمون ها را مختل می کنند و بری دیگر احتمال ابتلا به بیماری های مزمن را افزایش می دهند و اگر در حال تلاش برای باردار شدن هستید یا به کودکتان شیر می دهید دقت به این لیست برای شما اهمیت زیادی پیدا می کند.

 • 7ماده غذایی ضروری که خانم ها باید مصرف کنند!

  7ماده غذایی ضروری که خانم ها باید مصرف کنند!

  بیشتر ما خانم‌ها آنقدر که به زیبایی و ظاهرمان اهمیت می‌دهیم برایمان مهم نیست که چه بخوریم و چطور و چه مقدار بخوریم. در صورتی که داشتن تغذیه مناسب، پایه و اساس یک زندگی همراه با سلامت و حتی عاملی مهم در داشتن ظاهری زیباست.

فیلم روز
تصویر روز