Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 31 شهریور 1396 - 13:22

سلامت زنان

بازدید: 30120

 • وسواس در خانم ها

  وسواس در خانم ها

  شستشوی بیش از حد، دقت بیمارگونه به مسایل ریز و چک کردن مرتب کارها اتفاقاتی است که از فرد معمولی و عادی کسی را می‌سازد که دچار بیماری عذاب‌آور وسواس می‌باشد.

 • جلوی سرطان های زنان را زودتر بگیرید!

  جلوی سرطان های زنان را زودتر بگیرید!

  آمارها نشان می‌دهند در سال‌های اخیر حدود سی هزار نفر مورد، سرطان جدید در ایران کشف شده که در سال‌های آینده این مقدار، به حدود دو برابر افزوده می‌شود.

 • تازه های علمی شیر مادر

  تازه های علمی شیر مادر

  شیر مادر و مسائل مربوط به آن به حدی اهمیت دارد که تحقیقات زیادی در مورد اثرات آن هر روزه منتشر می‌شود. در این مقاله تازه‌هایی از شیر مادر که در سایت‌های معتبر سلامت منتشر شده است در اختیار شما قرار گرفته است.

 • بیماری كیست فیبری سینه

  بیماری كیست فیبری سینه

  اغلب زنان قبل از یائسگی بیماری كیست فیبری پستان را با مشخصه حساسیت غیر طبیعی به لمس یا فشار، گاهی اوقات درد در ناحیه پستان و توده های كوچكی كه قابل احساس است، تجربه می‌كنند.

 • سیگار کشیدن دختران برای پرستیژ اجتماعی

  سیگار کشیدن دختران برای پرستیژ اجتماعی

  پایگاه به ارزیابی‌های ذهنی افراد از اختلافات اجتماعی بستگی دارد و همیشه از درآمد و دارایی نشأت نمی‌گیرد. پایگاه به وسیله شیوه‌های گوناگون زندگی گروه‌ها تعیین می‌گردد.

 • فیبروم رحمی چگونه درمان می شود؟

  فیبروم رحمی چگونه درمان می شود؟

  فیبروم یکی از تومورهای خوش‌خیم است که بروز آن در خانم‌ها بسیار رایج است. فیبروم معمولا باعث درد و خونریزی می‌شود، اما گاهی فیبروم رحمی بدون علامت است.

 • مرهم غذایی بر آتش یائسگی

  مرهم غذایی بر آتش یائسگی

  اكثر زنان در حدود سنین 50 سالگی آخرین دوره قاعدگی خود را خواهند داشت. یائسگی به دنبال كاهش ترشح هورمون‌های استروژن و پروژسترون از تخمدان‌ها ایجاد می‌شود.

 • کمبود مواد مغذی در سندرم پیش از قاعدگی

  کمبود مواد مغذی در سندرم پیش از قاعدگی

  سندرم پیش از قاعدگی به مجموعه‌ای از تغییرات فیزیكی و روحی اطلاق می‌شود كه عمدتا از 7 تا 10 روز قبل از خونریزی شروع می‌شوند. تغییرات هورمونی می‌توانند عامل ایجاد این اختلالات باشند.

 • مواد غذایی مناسب برای دوران قاعدگی (1)

  مواد غذایی مناسب برای دوران قاعدگی (1)

  بخش اول- خانم هایی که در سنین باروری هستند به علت تغییرات هورمون های زنانه استروژن و پروژسترون طی یک دوره سیکل ماهیانه شرایط جسمی و روحی متفاوتی را تجربه می‌‌کنند.

 • روش های طبیعی مقابله با یائسگی

  روش های طبیعی مقابله با یائسگی

  علایمی چون گرگرفتگی، عرق کردن شبانه، بی‌خوابی، کاهش میل جنسی، خشکی واژن، درد مفاصل و افسردگی از علایم یائسگی است. حتی برخی از زنان به شدت دچار پوکی استخوان می‌شوند.

 • با نفخ دوران قاعدگی چه کنیم؟

  با نفخ دوران قاعدگی چه کنیم؟

  یکی از مشکلات رایج در دوران قاعدگی که بیشتر زنان از آن شکایت می‌کنند، بروز نفخ در این دوران است که رعایت برخی از نکات تغذیه‌ای در زمان قاعدگی می‌تواند به کاهش این مشکل کمک کند.

 • کم خونی در خانم ها

  کم خونی در خانم ها

  احتمال بروز کم‌خونی در خانم‌ها به دلیل قاعدگی ماهانه، بارداری و شیردهی بیشتر است. کم‌خونی باعث بروز خستگی، ضعف و بی‌حالی می‌شود. در مواردی نیاز به مصرف مکمل‌های آهن است.

فیلم روز
تصویر روز