Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
یکشنبه 25 آذر 1397 - 09:50

مناسبت ها

بازدید: 7698

 • آیین شب یلدا در شهر های مختلف

  آیین شب یلدا در شهر های مختلف

  در آذربایجان رسم بر این است که در این شب خوانچه‌ای تزیین شده به خانه تازه عروس یا نامزد خانواده بفرستند. در سینی خود هندوانه ها را تزئین می کنند و شال های قرمزی را اطرافش می گذارند.

 • مسابقه ویژه شب یلدای سایت زندگی آنلاین

  مسابقه ویژه شب یلدای سایت زندگی آنلاین

  پایگاه الکترونیکی زندگی آنلاین در نظر دارد همزمان با پایان پاییز و فرارسیدن شب یلدا نسبت به برگزاری مسابقه ویژه بلندترین شب سال اقدام کند.

 • همسران پیامبر اسلام (ص) (بخش چهارم)

  همسران پیامبر اسلام (ص) (بخش چهارم)

  ازدواج پیامبر با ام حبیبه باعث شد تا آن حضرت به‌عنوان خویشاوند ابوسفیان ابزاری جهت کاهش خشونت بین مسلمانان و مشرکان در دست داشته باشد و از شدت دشمنی او و قریش نسبت به مسلمانان بکاهد.

 • اربعین، نماد آزادگی و هویت شیعیان راستین

  اربعین، نماد آزادگی و هویت شیعیان راستین

  عاشورا و اربعین و به طور اخص حادثه عظیم كربلا درطول تاریخ بشریت یك رسانه جمعی بزرگ بوده است. رسانه‌ای كه هویت و ماهیت خود را ازخون شریف‌ترین انسان‌ دهه شصت هجری وام گرفته است.

 • همسران پیامبر اسلام (ص) (بخش سوم)

  همسران پیامبر اسلام (ص) (بخش سوم)

  در مقاله های قبلی دلایل و فلسفه تعدد زوجات پیامبر اسلام را به تفصیل روشن کردیم. در این بخش به بررسی ماجرای ازدواج سه نفر دیگر از همسران پیامبر اکرم (ص) خواهیم پرداخت.

 • عبرتی از عاشورا برای جامعه امروز ما

  عبرتی از عاشورا برای جامعه امروز ما

  انقلاب عاشورا، بزرگترین حركت هدفمندی بود كه در تاریخ اسلام موجی عظیم پدید آورد و حتی نظر غیرمسلمانان را نیز به خود جلب كرد.

 • عاشورا فرياد جاويد آزادگی و ايثار

  عاشورا فرياد جاويد آزادگی و ايثار

  ذكر نام و یاد حسین (ع)، زمینه‌ساز آرامش روح و روان است؛ امامی كه شعاع حیات نورانی وی بسان آب حیات، همواره جاری است.

 • زن در قرآن: همسران پیامبر اسلام (ص) (بخش دوم)

  زن در قرآن: همسران پیامبر اسلام (ص) (بخش دوم)

  اساساً نگاه کلی آن حضرت به مقوله ازدواج چه بود و به چه دلیل و برای رسیدن به چه هدفی دست به ازدواج‌های متعدد یازید؟ مورخان و مفسران مسلمان در تعداد همسران پیامبر قول واحدی ندارند.

 • سوگند یاد می‌کنم...

  سوگند یاد می‌کنم...

  به پزشکان فداکاری که همواره در راه بازگشت سلامت بیماران تلاش روزافزون دارند و تمامی نیروی خویش را برای خدمت به بیماران صرف می‌کنند، بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک را تهنیت می‌گویم.

 • مراسم تقدیر از خبرنگاران

  مراسم تقدیر از خبرنگاران

  هم‌زمان با روز خبرنگار، مراسم گرامیداشت و پاسداشت این روز، مراسمی ‌با حضور بیژن نوباوه وطن و دکتر اصغر نعمتی؛ مدیران مسئول، خبرنگاران و همکاران برگزار شد.

 • روز خبرنگار گرامی باد

  روز خبرنگار گرامی باد

  در این روز، محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی مستقر در مزار شریف افغانستان، همراه با 8 تن از كاركنان سركنسولگری ایران در آن شهر، به دست عوامل گروه طالبان به شهادت رسیدند.

 • همسران پیامبر اسلام(ص) (بخش اول)

  همسران پیامبر اسلام(ص) (بخش اول)

  در دوران حاضر که روند تغییرات فرهنگی، سیاسی و اجتماعی به سمت استقلال اقتصادی، ارتقاء حقوق و افزایش نقش زنان در جامعه پیش می‌رود چنین پدیده‌ای موردایراد و انتقاد قرار دارد.

فیلم روز
تصویر روز