Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 31 فروردین 1397 - 06:10

مناسبت ها

بازدید: 5999

 • ... و مبعث تكرار می شود!

  ... و مبعث تكرار می شود!

  مبعث تكرار می‌شود تا مشركان امروز، همچون مشركان قریش، پنبه‌ی تبلیغات دروغین را در گوش مردمان فرو كنند و تكلیف ما، تنها این است كه محمد(ص) را آن‌گونه كه بود، در هر مبعث بشناسانیم.

 • عبرت های آسمانی بهار

  عبرت های آسمانی بهار

  هر صاحبدل اهل اندیشه‌ای با دیدن بهار در اندیشه محشر فرو می‌رود. آنگاه كه شاخه‌های خشك، ناگهان به گلزار و گلستان و بوستان تبدیل می‌شوند و طبیعت مرده، جانی دوباره می‌گیرد، قیامت پیش چشم اهل عبرت زنده می‌شود.

 • فوايد ديد و بازديد نوروزی

  فوايد ديد و بازديد نوروزی

  معمولا افراد با وجود نقاط مشترک، از بودن کنار هم بیشتر لذت می‌‌برند.

 • خرید بلیط هواپیما، بلیط چارتر، بلیط قطار و بیمه مسافرتی را در قاصدک 24 تجربه کنید

  خرید بلیط هواپیما، بلیط چارتر، بلیط قطار و بیمه مسافرتی را در قاصدک 24 تجربه کنید

  قاصدک 24 یکی از سامانه های معتبر فعال در عرصه خدمات مسافرتی است. این سامانه به مشتریان خود امکان می دهد تا به صورت آنلاین و در کمترین زمان، بلیط هواپیما مورد نظر خود را تهیه کنند.

 • آداب عید نوروز در تهران قدیم

  آداب عید نوروز در تهران قدیم

  از اعتقادات دیگر شب سال نو این بود که باید شعله و نور در خانه زیاد باشد که این شامل اجاق، منقل و یا چراغ‌‌هائی بود که باید تا صبح روز دوم سال روشن نگه داشته می‌شد.

 • آداب و سنن نوروز

  آداب و سنن نوروز

  ماهی قرمز (گلد فیش) بر اساس برخی شواهد حدود 100 سال پیش به خاطر اسم عربی آن (سمك) به عنوان یك سین وارد سفره‌ی ما ایرانی‌ها شد.

 • ولادت حضرت زهرا (س) مبارک

  ولادت حضرت زهرا (س) مبارک

  گل لبخند بر لبان خدیجه نشست و اندكی بعد پرتویی بی‌مانند خانه را چون نگینی از نور روشن كرد و او گام به دنیا نهاد او كه فاطمه، صدیقه، مباركه، طاهره، زكیه، راضیه، مرضیه، محدثه و زهراست.

 • هومن سلیمی؛ همکار نشریه آشپزباشی به دیار حق شتافت

  هومن سلیمی؛ همکار نشریه آشپزباشی به دیار حق شتافت

  در بین همکاران آشپزی، شهره اخلاق و متانت بود و روی خوش و مهربانی از ویژگی‌های بارزش. یکسالی بود که با سرطان می‌جنگید. آخرین بار که به دیدارش رفتیم،‌ امید در چهره‌اش موج می‌زد.

 • اسرار نام های حضرت زهرا (س)

  اسرار نام های حضرت زهرا (س)

  بر اساس روایات، آن بانو را فاطمه نامیده‌اند زیرا از هر بدی جداست، شیعیانش را از دوزخ می‌رهاند، به وسیله علم و كمال از شیر گرفته شده، بدیل ندارد و انسان‌ها از شناختنش عاجزند.

 • تولد مسیح روز یادآوری مهربانی خالق

  تولد مسیح روز یادآوری مهربانی خالق

  مریم (س)، بانوی مطهر و منزهی بود كه به پاكدامنی و زهد نام آور بود: «و اذ قالت الملائكه یا مریم ان الله اصطفاك و طَهَّركِ و اصطفاكِ علی نساء العالمین».

 • شبی به بلندی يلدا

  شبی به بلندی يلدا

  شب یلدا، در میان هر یك از اقوام مختلف ایرانی، آداب مخصوص به خود دارد.

 • شب چله تان به شادی و سرور

  شب چله تان به شادی و سرور

  واژه يلدا، از دوران ساسانیان آمده. زمانیکه مردم الفبای خط را از راست به چپ به صورت سریانی شده می‌نوشتند. یلدا، همان میلاد به معنای زایش، زاد روز يا تولد است كه از زبان سامی وارد پارسی شده است.

فیلم روز
تصویر روز