Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
یکشنبه 28 مرداد 1397 - 13:50

مناسبت ها

بازدید: 6746

 • مراسم تقدیر از خبرنگاران

  مراسم تقدیر از خبرنگاران

  هم‌زمان با روز خبرنگار، مراسم گرامیداشت و پاسداشت این روز، مراسمی ‌با حضور بیژن نوباوه وطن و دکتر اصغر نعمتی؛ مدیران مسئول، خبرنگاران و همکاران برگزار شد.

 • روز خبرنگار گرامی باد

  روز خبرنگار گرامی باد

  در این روز، محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی مستقر در مزار شریف افغانستان، همراه با 8 تن از كاركنان سركنسولگری ایران در آن شهر، به دست عوامل گروه طالبان به شهادت رسیدند.

 • همسران پیامبر اسلام(ص) (بخش اول)

  همسران پیامبر اسلام(ص) (بخش اول)

  در دوران حاضر که روند تغییرات فرهنگی، سیاسی و اجتماعی به سمت استقلال اقتصادی، ارتقاء حقوق و افزایش نقش زنان در جامعه پیش می‌رود چنین پدیده‌ای موردایراد و انتقاد قرار دارد.

 • زنان قرآنی: ام جمیل همسر ابولهب

  زنان قرآنی: ام جمیل همسر ابولهب

  سوره تبت که نام دیگر آن مسد یا ابولهب است در باب دشمنی‌های ابولهب و همسرش نسبت به پیامبر اکرم نازل شده است. ام جمیل همسر ابولهب عموی پیامبر اسلام است.

 • عید فطر و آداب و رسوم آن در میان ایرانیان

  عید فطر و آداب و رسوم آن در میان ایرانیان

  در صبح عید فطر در همه‌ شهرها و روستاهای سرزمین‌های اسلامی نماز عید فطر با تشریفات خاصی برگزار می‌شود.

 • روز جهانی مبارزه با کار کودکان

  روز جهانی مبارزه با کار کودکان

  امروز (12 ژوئن - 22 خرداد)، روز جهانی مبارزه با کار کودکان است. این روز از سوی سازمان ملل در سال 2002، برای افزایش آگاهی و فعالیت در زمینه جلوگیری کار کودکان پیشنهاد شد.

 • هیجان در تخفیفان؛ پیشنهادهای ویژه در ماه مهمانی خدا

  هیجان در تخفیفان؛ پیشنهادهای ویژه در ماه مهمانی خدا

  معرفی بهترین فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، هتل‌ها و بلیط‌های قطار تنها گوشه‌ای از خدمات بزرگ‌ترین سایت تخفیف گروهی ایران است. رزرو هتل نیز به تازگی به سایت تخفیفان اضافه شده است.

 • زنان قرآنی: زلیخا

  زنان قرآنی: زلیخا

  زلیخا همسر عزیز مصر از مشهورترین زنانی است که قرآن از او یاد کرده است. شهرت او به سبب ماجرای عاشقانه وی با یوسف پیامبر (ع)، روی داد. این ماجرا در سوره یوسف بیان شده است.

 • نیمه شعبان شب قدر اهل بیت (ع)

  نیمه شعبان شب قدر اهل بیت (ع)

  با تولد ولىّ خدا بهترین بركات بهره مردم مى‌گردد، زیرا او خیرُ أهلِ الأرض است و اثر وجودى بهترین انسان زمین تمام زمین و ساكنانش را بهره‌مند مى‌سازد. ولىّ عصر عجل اللّه تعالى فرجه، در سحرگاه نیمه شعبان سال ”255” (ه. ق) چشم به جهان گشودند.

 • ... و مبعث تكرار می شود!

  ... و مبعث تكرار می شود!

  مبعث تكرار می‌شود تا مشركان امروز، همچون مشركان قریش، پنبه‌ی تبلیغات دروغین را در گوش مردمان فرو كنند و تكلیف ما، تنها این است كه محمد(ص) را آن‌گونه كه بود، در هر مبعث بشناسانیم.

 • عبرت های آسمانی بهار

  عبرت های آسمانی بهار

  هر صاحبدل اهل اندیشه‌ای با دیدن بهار در اندیشه محشر فرو می‌رود. آنگاه كه شاخه‌های خشك، ناگهان به گلزار و گلستان و بوستان تبدیل می‌شوند و طبیعت مرده، جانی دوباره می‌گیرد، قیامت پیش چشم اهل عبرت زنده می‌شود.

 • فوايد ديد و بازديد نوروزی

  فوايد ديد و بازديد نوروزی

  معمولا افراد با وجود نقاط مشترک، از بودن کنار هم بیشتر لذت می‌‌برند.

فیلم روز
تصویر روز