Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 2 شهریور 1396 - 07:20

مد و زیبایی

بازدید: 8583

 • عینک های شیک آفتابی

  در اینجا برخی از مدل‌های زیبای عینک آفتابی برای شما گردآوری شده‌اند. مدل‌هایی که در این مقاله ذکر شده‌اند، ضمن حفاظت از چشم‌ها در برابر آفتاب، جزء مدل‌های زیبا به حساب می‌آیند.

 • روش هایی برای داشتن پوستی نرم و لطیف

  روش هایی برای داشتن پوستی نرم و لطیف

  داشتن پوستی خسته، وپر از لک و ناصاف برای هیچ فردی مطلوب نیست. علاوه بر این، وجود مشکلات پوستی از قبیل آکنه، ضایعات پوستی، چین و چروک و منافذ بزرگ همگی به زیبایی شما آسیب می زنند.

 • چتری زیبا و شیک داشته باشید

  چتری زیبا و شیک داشته باشید

  در این مقاله چند مدل از چترهای شیک و مد روز معرفی شده است. البته در انتهای آن هم چند چتر خلاقانه که افراد شوخ طبع را به خود جلب می‌کند، آورده شده است.

 • آشفته بازار پرسود لوازم آرایشی در ایران

  آشفته بازار پرسود لوازم آرایشی در ایران

  بسیاری از لوازم آرایشی پرطرفداری که در فروشگاه‌ها به چشم می‌خورند، محصولاتی هستند که از طریق قاچاق وارد کشور شده‌اند. مصرف این محصولات آرایشی می‌تواند باعث مشکلات بسیاری شود.

 • عطرهای تابستانی

  عطرهای تابستانی

  امروزه استفاده از عطر و ادكلن جز لاینفك زیبایی تلقی می شود، از این رو در این مقاله چند نمونه از عطرهای زنانه و مردانه مناسب فصل تابستان معرفی می گردد.

 • حجاب و عفاف زنان محدودیت نیست

  حجاب و عفاف زنان محدودیت نیست

  حجاب یک ‌ویژگی است که ما آن را حفظ می‌‌کنیم، قرآن کریم انسان دارای عفاف را یک انسان برتر خوانده و پیامبر اسلام (ص) هم با اسلام برای مردم و مسلمانان این را به ارمغان آورد.

 • بهترین عطرهای تابستانی مردانه

  بهترین عطرهای تابستانی مردانه

  اگر می‌‌خواهید از شر بوی بد ناشی از عرق رها شوید و در عین حال خوشبو باشید، پس از حمام، از عطرهای خوشبوی زیر استفاده کنید که میان عطرهای مردانه بهترین هستند.

 • اهميت مقوله حجاب و عفاف

  اهميت مقوله حجاب و عفاف

  هر فرد باید آراستگی ظاهری مناسب داشته باشد و آن آراستگی را حفظ نماید، اما اگر افراد بدن خود را محور قرار دهند و هویت شان را با بدن خویش نشان دهند کار شایسته ای نیست.

 • بهترین رنگ های فصل تابستان

  بهترین رنگ های فصل تابستان

  اگرچه روزهای گرم تابستان، زمانی برای سپری کردن اوقاتی خوش در فضای بیرون از خانه است، اما گرمای این روزها گاهی اوقات کلافه کننده می‌‌شود و هرکس به دنبال راه حلی برای خنک شدن است.

 • مناسب ترین عینک‌ های آفتابی کدامند (1)

  مناسب ترین عینک‌ های آفتابی کدامند (1)

  عینک آفتابی خوب باید از چشم‌ها در برابر اشعه فرابنفش خورشید محافظت کند. اشعه فرابنفش به قرنیه و شبکیه چشم آسیب می‌رساند.

 • بستن شال و روسری متناسب صورت

  بستن شال و روسری متناسب صورت

  هنگام روسری سرکردن، چنانچه فرم صورت‌تان را درنظر بگیرید، روسری، چهره‌تان را جذاب نشان می‌دهد. در اینجا به چند فرم صورت و نحوه بستن روسری اشاره شده است.

 • بهترین عطرهای تابستانی زنانه

  بهترین عطرهای تابستانی زنانه

  اگر می‌خواهید در فصل تابستان از عطرهای خوشبو استفاده کنید و بوی عرق، بوی خوش تابستان را از شما دور نکند، عطرهای زیر مناسب‌ترین عطرهای تابستانی هستند.

فیلم روز
تصویر روز