Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 2 فروردین 1397 - 05:37

گل و گیاه - محیط زیست

بازدید: 18564

 • سفر به کرمان تاریخی

  سفر به کرمان تاریخی

  اگر با گروه خوش سفر دنیای زنان همراه بوده باشید تا بحال سفرهای زیادی به جای جای ایران عزیز داشته‌اید و هر کدام شیرینی خود را داشته است و اما سفر این بار. کوله بار سفر به سوی کرمان.

 • گیاهان تصفیه کننده هوای خانه به توصیه ناسا

  گیاهان تصفیه کننده هوای خانه به توصیه ناسا

  خبر خوش اینکه محققان ناسا در تحقیقات خود به گیاهانی رسیده‌اند که نه تنها به راحتی خشک نشده و از بین نمی‌روند، بلکه به خوبی هوای داخل را تمیز می‌کنند.

 • فسا؛ شهر بهار نارنج

  فسا؛ شهر بهار نارنج

  این بار که تصمیم گیری کمی‌‌ با تاخیر انجام شد دلیل خاصی داشت. مسیر کمی‌‌طولانی بود و زمان محدود. گروه می‌‌خواست بار سفر خود را به جنوب کشور ببندد. قصد سفر به یکی از شهرهای استان فارس.

 • پیش به سوی تبریز

  پیش به سوی تبریز

  اقامت در هتل ائل گلی زیبا است. هتلی که چشم‌انداز بی نظیر اتاق‌‌هایش شهر تبریز را در ویوی مهمانانش قرار می‌‌دهد. پس از استراحتی در شب، گروه از فردا به راه خواهد افتاد.

 • گشتی در مازندران شرقی

  گشتی در مازندران شرقی

  برای رقابت هم که شده قبل از هر سفر همه به دنبال مطالب و هنرهای تازه و جدید برای ارائه در مسیر هستند تا از قافله خورجین پر، عقب نمانند. این هم خود توشه گرانبهای سفر است.

 • بر فراز بام روستای توریستی کندوان

  بر فراز بام روستای توریستی کندوان

  معماری زیبای صخره‌ای خانه‌‌های این روستا به قرن هفتم هجری برمی‌گردد. خانه‌‌های هرمی شکل سنگی ساکنان‌اش که مانند کندوی عسل در دل کوه بنا شده‌اند بی‌نظیر است.

 • گردنه حیران و ما حیران در آن

  گردنه حیران و ما حیران در آن

  گردنه از یک سو مشرف به دره‌ای است که رود ارس از میان آن عبور می‌کند و از سویی دیگر کوه‌هایی پوشیده از جنگل انبوه که عطر گل‌ها و گیاهان، مشام را پر می‌کند.

 • سفر به دشت لاله های واژگون

  سفر به دشت لاله های واژگون

  این‌بار سفری داریم بهاری به غرب ایران عزیز. می‌رویم تا از طبیعت این فصل، انرژی بهاری بگیریم سفری سه روزه به دشت لاله‌های واژگون. با ما همراه شوید.

 • بار سفر بسته به یزد

  بار سفر بسته به یزد

  یزد شهرگرم بادگیرهای گلی، شهر قدمت‌ها و ایرانی بودن‌ها، شهری با معماری اسلامی، شهر طلا و ترمه، سفال و سرامیک، باقلوا و قطاب، پشمک کیک و سوهان یزدی. هرچه بگوییم کم گفته‌ایم.

 • يك گل برای هفت‌سين (1)

  يك گل برای هفت‌سين (1)

  سنبل جزو گیاهان آپارتمانی محسوب نشده و فقط در هنگام گل دادن از آن در آپارتمان استفاده می‌نمایند. برای كاشت در آپارتمان نژاد هلندی آن توصیه می‌گردد.

 • گام‌های بلند در حفاظت از محیط زیست

  گام‌های بلند در حفاظت از محیط زیست

  در برنامه‌ریزی‌های سازمان محیط زیست، تالاب به عنوان هدف گذاری اصلی بوده و در حال حاضر قانون ارزیابی زیست محیطی را با نگاهی کاملا علمی و با ظرفیت سازی و فرآیندی دقیق اجرا می‌کنیم.

 • حفظ محیط زیست را به کودک بیاموزیم

  حفظ محیط زیست را به کودک بیاموزیم

  والدین باید راه‌های مراقبت از محیط زیست را به کودکان خود آموزش دهند. با این آموزش‌ها، کودکان در برابر آلودگی‌های محیط زیست برخورد مناسبی نشان می‌دهند.

فیلم روز
تصویر روز