Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 - 22:55

گل و گیاه - محیط زیست

بازدید: 14610

 • يك گل برای هفت‌سين (1)

  يك گل برای هفت‌سين (1)

  سنبل جزو گیاهان آپارتمانی محسوب نشده و فقط در هنگام گل دادن از آن در آپارتمان استفاده می‌نمایند. برای كاشت در آپارتمان نژاد هلندی آن توصیه می‌گردد.

 • گام‌های بلند در حفاظت از محیط زیست

  گام‌های بلند در حفاظت از محیط زیست

  در برنامه‌ریزی‌های سازمان محیط زیست، تالاب به عنوان هدف گذاری اصلی بوده و در حال حاضر قانون ارزیابی زیست محیطی را با نگاهی کاملا علمی و با ظرفیت سازی و فرآیندی دقیق اجرا می‌کنیم.

 • حفظ محیط زیست را به کودک بیاموزیم

  حفظ محیط زیست را به کودک بیاموزیم

  والدین باید راه‌های مراقبت از محیط زیست را به کودکان خود آموزش دهند. با این آموزش‌ها، کودکان در برابر آلودگی‌های محیط زیست برخورد مناسبی نشان می‌دهند.

 • سفری به قشم جزیره زیبایی

  سفری به قشم جزیره زیبایی

  قشم بزرگترین جزیره‌ خلیج فارس، واقع در تنگه هرمز و بزرگ‌ترین جزیره غیر مستقل دنیا که از طبیعتی شگفت انگیز و پیچیده برخوردار است. با ما در این سفر همراه شوید.

 • بحران خشکسالی را جدی بگیریم

  بحران خشکسالی را جدی بگیریم

  جهان کم‌کم به سمت خشکسالی پیش می‌رود. اگر چاره‌ای نیندیشیم دیگر نمی‌توانیم بر روی کره زمین زندگی کنیم. با کمی تدبیر و قناعت می‌توان با این شرایط مقابله نمود.

 • ویتامین N مصرف کنید

  ویتامین N مصرف کنید

  هرچه زندگی ما با فن‌آوری بیشتر عجین شود ما بیشتر به طبیعت نیاز داریم تا تعادل طبیعی خود را حفظ کنیم. برای کمک به بهبود سلامت جسم و روح این مقاله جالب را بخوانید!

 • ترک عادتی که موجب علاج است

  ترک عادتی که موجب علاج است

  در این مقاله به یکی از معضلات محیط زیست اشاره می‌کنیم؛ استفاده بیش از حد از فرآورده‌ها و کیسه‌های پلاستیکی. این مشکل باعث شده تا روزی را هم به آن اختصاص دهند؛ روز بدون پلاستیک.

 • کاشت گل کلم و کلم براکلی در منزل

  کاشت گل کلم و کلم براکلی در منزل

  كلم‌پیچ، دارای سه گونه مشخص می‌باشد. كلم‌پیچ سفید، كلم‌پیچ قرمز و كلم‌پیچ میلان كه نوع اخیر دارای برگ‌های ناصاف و مجعد با رنگ سبز مایل به آبی است.

 • کاشت بامیه و سیر در منزل

  کاشت بامیه و سیر در منزل

  از آفات سیر می‌توان مگس سیر را نام برد و از بیماری‌های عمده زنگ سیر است. مصرف سیر در تنظیم گردش خون و به علت دارا بودن آنتی‌بیوتیك برای درمان بیماری‌های باكتریایی توصیه می‌گردد.

 • کاشت شنبلیله و شاهی در منزل

  کاشت شنبلیله و شاهی در منزل

  تربچه‌ها معمولا در لیست سبزیجات جای دارند، ولی نام آنها جزء سبزینه‌های غذایی كمتر به كار می‌رود، ولی تعجبی ندارد، چون بذر تربچه‌ها خیلی سریع جوانه زده و با طعم مطبوع و خاص خودشان (طعمی شبیه فلفل) در فراهم آوردن سالادها و ساندویچ‌ها تاثیر به سزایی دارند.

 • ظروف یکبار مصرف یا ظروف چند بار مصرف

  ظروف یکبار مصرف یا ظروف چند بار مصرف

  ظروف پلی استایرنی شفاف (GPPS) مانند لیوان‌‌های یكبار مصرف شفاف تنها برای نوشیدنی‌‌های سرد مناسب می‌‌باشد و برای مواد غذایی داغ مانند چای و قهوه مناسب نیستند.

 • انواع کاشت سبزیجات در منزل

  انواع کاشت سبزیجات در منزل

  آبیاری را در آب و هوای خشك حتماً مفصل انجام دهید چون در غیر این صورت بذرها در داخل خاك از بین رفته و سبز نمی‌شوند و در نتیجه زحمات شما بی‌نتیجه می‌ماند.

فیلم روز
تصویر روز