Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 27 تیر 1397 - 12:11

گل و گیاه - محیط زیست

بازدید: 19487

 • سفر به همدان

  سفر به همدان

  فصل گرما از راه رسیده و هوای خنک می‌چسبد. سفر به مقصد دامنه‌های رشته کوه زاگرس. گروه خوش سفر، این بار همدان را انتخاب می‌کند. پیش به سوی هگمتانه پایتخت تمدن ایران.

 • زنجان تاریخی

  زنجان تاریخی

  گروه سرزنده گردشگر این بار سفری دو روزه به مقصد یک شهر نزدیک را طراحی نموده است. سفر به زنجان شهری با زیبایی‌های منحصربه‌فردش در فاصله‌ای تنها سه ساعت تا پایتخت شلوغی به نام تهران.

 • جام جهانی قهوه و جذابیت گردشگری

  جام جهانی قهوه و جذابیت گردشگری

  آیا می‌دانستید المپیادی شبیه به جام جهانی برای قهوه برگزار می‌شود؟ اگر می‌خواهید در این باره بیشتر بدانید حرف‌های محمد آقا محمدخانی دبیر انجمن ملی خوراک و نوشیدنی ایران را بخوانید.

 • کاشان و دیدنی هایش

  کاشان و دیدنی هایش

  کاشان در فهرست مقاصد محبوب کویر نوردان قرار دارد و به دلیل نزدیکی به مناظر زیبای کویری می‌تواند مقصد مناسبی برای علاقه‌مندان به این مناظر کمیاب جهانی باشد.

 • عمارت مسعودیه تهران

  عمارت مسعودیه تهران

  یکی از بناهای دوره قاجار عمارت مسعودیه تهران است. این عمارت در طول عمرش اتفاقات زیادی را به خود دیده و یکی از اماکن مهمی بوده که شاهد رویدادهای زیادی بوده است.

 • بامبوی خوش یمن

  بامبوی خوش یمن

  این گیاه باید در دمای 18-22 درجه نگهداری و هفته‌ای یك بار آب آن تعویض شود و حدود 25 سانتی‌متر بالاتر از انتهای پایین ساقه آن قرار گیرد.

 • گیاه آپارتمانی سينرر

  گیاه آپارتمانی سينرر

  این گیاه بیشتر در ایام نوروز جهت آراستن سفره‌ هفت‌سین به بازار عرضه می‌گردد. یكی از زیباترین گل‌های تزئینی است كه مجموعه گل‌هایی به رنگ آبی ارغوانی، صورتی، قرمز، بنفش و سفید دارد و دارای برگ‌های قلبی شكل به رنگ سبز تیره می‌باشد.

 • سفر به کرمان تاریخی

  سفر به کرمان تاریخی

  اگر با گروه خوش سفر دنیای زنان همراه بوده باشید تا بحال سفرهای زیادی به جای جای ایران عزیز داشته‌اید و هر کدام شیرینی خود را داشته است و اما سفر این بار. کوله بار سفر به سوی کرمان.

 • گیاهان تصفیه کننده هوای خانه به توصیه ناسا

  گیاهان تصفیه کننده هوای خانه به توصیه ناسا

  خبر خوش اینکه محققان ناسا در تحقیقات خود به گیاهانی رسیده‌اند که نه تنها به راحتی خشک نشده و از بین نمی‌روند، بلکه به خوبی هوای داخل را تمیز می‌کنند.

 • فسا؛ شهر بهار نارنج

  فسا؛ شهر بهار نارنج

  این بار که تصمیم گیری کمی‌‌ با تاخیر انجام شد دلیل خاصی داشت. مسیر کمی‌‌طولانی بود و زمان محدود. گروه می‌‌خواست بار سفر خود را به جنوب کشور ببندد. قصد سفر به یکی از شهرهای استان فارس.

 • پیش به سوی تبریز

  پیش به سوی تبریز

  اقامت در هتل ائل گلی زیبا است. هتلی که چشم‌انداز بی نظیر اتاق‌‌هایش شهر تبریز را در ویوی مهمانانش قرار می‌‌دهد. پس از استراحتی در شب، گروه از فردا به راه خواهد افتاد.

 • گشتی در مازندران شرقی

  گشتی در مازندران شرقی

  برای رقابت هم که شده قبل از هر سفر همه به دنبال مطالب و هنرهای تازه و جدید برای ارائه در مسیر هستند تا از قافله خورجین پر، عقب نمانند. این هم خود توشه گرانبهای سفر است.

فیلم روز
تصویر روز