Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 2 شهریور 1396 - 11:21

گل و گیاه - محیط زیست

بازدید: 15987

 • بر فراز بام روستای توریستی کندوان

  بر فراز بام روستای توریستی کندوان

  معماری زیبای صخره‌ای خانه‌‌های این روستا به قرن هفتم هجری برمی‌گردد. خانه‌‌های هرمی شکل سنگی ساکنان‌اش که مانند کندوی عسل در دل کوه بنا شده‌اند بی‌نظیر است.

 • گردنه حیران و ما حیران در آن

  گردنه حیران و ما حیران در آن

  گردنه از یک سو مشرف به دره‌ای است که رود ارس از میان آن عبور می‌کند و از سویی دیگر کوه‌هایی پوشیده از جنگل انبوه که عطر گل‌ها و گیاهان، مشام را پر می‌کند.

 • سفر به دشت لاله های واژگون

  سفر به دشت لاله های واژگون

  این‌بار سفری داریم بهاری به غرب ایران عزیز. می‌رویم تا از طبیعت این فصل، انرژی بهاری بگیریم سفری سه روزه به دشت لاله‌های واژگون. با ما همراه شوید.

 • بار سفر بسته به یزد

  بار سفر بسته به یزد

  یزد شهرگرم بادگیرهای گلی، شهر قدمت‌ها و ایرانی بودن‌ها، شهری با معماری اسلامی، شهر طلا و ترمه، سفال و سرامیک، باقلوا و قطاب، پشمک کیک و سوهان یزدی. هرچه بگوییم کم گفته‌ایم.

 • يك گل برای هفت‌سين (1)

  يك گل برای هفت‌سين (1)

  سنبل جزو گیاهان آپارتمانی محسوب نشده و فقط در هنگام گل دادن از آن در آپارتمان استفاده می‌نمایند. برای كاشت در آپارتمان نژاد هلندی آن توصیه می‌گردد.

 • گام‌های بلند در حفاظت از محیط زیست

  گام‌های بلند در حفاظت از محیط زیست

  در برنامه‌ریزی‌های سازمان محیط زیست، تالاب به عنوان هدف گذاری اصلی بوده و در حال حاضر قانون ارزیابی زیست محیطی را با نگاهی کاملا علمی و با ظرفیت سازی و فرآیندی دقیق اجرا می‌کنیم.

 • حفظ محیط زیست را به کودک بیاموزیم

  حفظ محیط زیست را به کودک بیاموزیم

  والدین باید راه‌های مراقبت از محیط زیست را به کودکان خود آموزش دهند. با این آموزش‌ها، کودکان در برابر آلودگی‌های محیط زیست برخورد مناسبی نشان می‌دهند.

 • سفری به قشم جزیره زیبایی

  سفری به قشم جزیره زیبایی

  قشم بزرگترین جزیره‌ خلیج فارس، واقع در تنگه هرمز و بزرگ‌ترین جزیره غیر مستقل دنیا که از طبیعتی شگفت انگیز و پیچیده برخوردار است. با ما در این سفر همراه شوید.

 • بحران خشکسالی را جدی بگیریم

  بحران خشکسالی را جدی بگیریم

  جهان کم‌کم به سمت خشکسالی پیش می‌رود. اگر چاره‌ای نیندیشیم دیگر نمی‌توانیم بر روی کره زمین زندگی کنیم. با کمی تدبیر و قناعت می‌توان با این شرایط مقابله نمود.

 • ویتامین N مصرف کنید

  ویتامین N مصرف کنید

  هرچه زندگی ما با فن‌آوری بیشتر عجین شود ما بیشتر به طبیعت نیاز داریم تا تعادل طبیعی خود را حفظ کنیم. برای کمک به بهبود سلامت جسم و روح این مقاله جالب را بخوانید!

 • ترک عادتی که موجب علاج است

  ترک عادتی که موجب علاج است

  در این مقاله به یکی از معضلات محیط زیست اشاره می‌کنیم؛ استفاده بیش از حد از فرآورده‌ها و کیسه‌های پلاستیکی. این مشکل باعث شده تا روزی را هم به آن اختصاص دهند؛ روز بدون پلاستیک.

 • کاشت گل کلم و کلم براکلی در منزل

  کاشت گل کلم و کلم براکلی در منزل

  كلم‌پیچ، دارای سه گونه مشخص می‌باشد. كلم‌پیچ سفید، كلم‌پیچ قرمز و كلم‌پیچ میلان كه نوع اخیر دارای برگ‌های ناصاف و مجعد با رنگ سبز مایل به آبی است.

فیلم روز
تصویر روز