Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 31 مرداد 1398 - 15:43

گل و گیاه - محیط زیست - گردشگری

بازدید: 25775

 • مراکز خرید ارزان در تهران کجاست؟

  مراکز خرید ارزان در تهران کجاست؟

  احتمالا برای خرید هر آیتمی، جا و مکان خاصی را مد نظر دارید. ولی با افزایش قیمت شدیدی که این روز‌ها شاهد هستیم، اینگونه خرید کردن‌ها خیلی به صرفه و منطقی نیستند.

 • ماسوله؛ شهری در آغوش ارتفاع و تاریخ

  ماسوله؛ شهری در آغوش ارتفاع و تاریخ

  شهر ماسوله با وسعتی در حدود ۱۰۰ هکتار در فاصله ۶۰ کیلومتری شهر رشت، مرکز استان گیلان قرار گرفته است و به‌نوعی می‌توان قدمت آن را به چیزی حدود ۸۰۰ تا ۱۰۰۰ سال پیش مربوط دانست.

 • معروف‌ترین بنا‌های تاریخی‌ ایران که تخریب شدند

  معروف‌ترین بنا‌های تاریخی‌ ایران که تخریب شدند

  تخریب سردر یک کاروانسرای به جا مانده از دوره صفویه در قم و آرامگاهی برجا مانده از دوره تیموریان در دزفول بار دیگر بحث تخریب بنا‌های قدیمی را بر سر زبان‌ها انداخت.

 • فوت و فن های نگهداری از کاکتوس

  فوت و فن های نگهداری از کاکتوس

  شما با شنیدن اسم کاکتوس یاد چه می‌افتید؟ گرما و پوست کلفتی توی برّ و بیابان. برای همین هم خیال می‌کنید هرچه آفتاب بخورند و بی‌آبی بکشند، مقاومند. بخشی از این قضیه واقعیت دارد، اما همه‌اش نه.

 • سانسوریا؛ مناسب ترین گیاه آپارتمانی

  سانسوریا؛ مناسب ترین گیاه آپارتمانی

  از خواص گیاه سانسوریا، تصفیه و پاکسازی هوای محیط است. بر اساس تحقیقات انجام شده این گیاه می‌تواند سموم و گاز‌های آلوده موجود در هوا مانند «تولوئن» یا «فرمالدئید» را تصفیه کند.

 • امامزاده ای در دامن الوند

  امامزاده ای در دامن الوند

  از خود امامزاده محسن (علیه السلام) بگوییم. نسب صحیح ایشان به‌این‌ترتیب است: «محسن بن علی بن حسین بن حسن المجتبی (علیه السلام) بن علی بن ابی طالب (علیه السلام)».

 • مسجد نصیرالملک؛ رنگین‌کمانی از شکوه معماری ایرانی

  مسجد نصیرالملک؛ رنگین‌کمانی از شکوه معماری ایرانی

  یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های گردشگری شهر شیراز مسجد نصیرالملک است، مسجدی که سراسر رنگ است و تقدیس و هنر. این مسجد برای تمامی گردشگرانی که قصد سفر به استان فارس و شهر شیراز را دارند در میان اولویت‌های بازدید قرار می‌گیرد .

 • پیش بینی ۵ روز بارانی برای ۱۳ استان

  پیش بینی ۵ روز بارانی برای ۱۳ استان

  بر اساس نقشه‌های همدیدی و آینده نگری امروز بارش پراکنده در سواحل دریای خزر روی می‌دهد. همچنین برای نوار ساحلی دریای خزر و شمال غرب کشور افزایش دما 3 تا 6 درجه‌ای پیش بینی شده است.

 • روستای ابیانه؛ تلفیقی از تاریخ و معماری

  روستای ابیانه؛ تلفیقی از تاریخ و معماری

  در این مطلب سعی داریم به سراغ یکی از برجسته‌ترین و زیباترین جاذبه‌های گردشگری کشور ایران برویم و شما را با هر آن چیزی که باید درباره آن بدانید آشنا کنیم: روستای ابیانه!

 • برداشت گردشگران خارجی از موزه‌های ایران!

  برداشت گردشگران خارجی از موزه‌های ایران!

  براساس آمارهای موجود سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، در پنج‌ماهه اول سال 97 بیش از 3 میلیون گردشگر به ایران آمده‌اند و از جاذبه‌های طبیعی، گردشگری و موزه‌ها بازدید کرده‌اند.

 • ترفندهایی برای داشتن یک سفر اقتصادی و خاطره انگیز

  ترفندهایی برای داشتن یک سفر اقتصادی و خاطره انگیز

  اگر تصمیم به سفر دارید، باید با جیب پر به دل جاده و آسمان بزنید. از طرف دیگر تا دلتان بخواهد راه‌های ارزان سفر کردن برای کسانی که تنها سفر می‌کنند وجود دارد و می‌شود با کمترین هزینه، بهترین شهر‌های ایران و البته دنیا را گشت.

 • جنگل ابر شاهرود؛ بهشتی در میان ابرها

  جنگل ابر شاهرود؛ بهشتی در میان ابرها

  با قرارگیری در فصل تابستان و گرمای زیاد هوا وقت آن می‌رسد که مناطق خوش آب و هوا و خنک را بررسی کرده و به سراغ مناطق سرسبز و بکر برویم تا از هوای دلچسب و البته منظره زیبایشان بهره بریم.

فیلم روز
تصویر روز