Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 29 مرداد 1398 - 11:00

حقوق زنان

بازدید: 8957

 • نجفی به قصاص محکوم شد

  نجفی به قصاص محکوم شد

  سخنگوی قوه قضاییه از محکومیت محمدعلی نجفی به دو سال حبس به جرم حمل سلاح غیر مجاز و قصاص نفس به جرم قتل میترا استاد خبر داد.

 • برادر میترا استاد: قصاص می خواهیم

  برادر میترا استاد: قصاص می خواهیم

  آقای نجفی در دادگاه با من صحبت کردند و به روح پدرشان قسم خوردند که قصدشان کشتن خواهرم نبوده است. حتی چندین بار به مادرم گفتند واقعاً امانت دار خوبی نبودم و شما سفارش دخترتان را کرده بودید.

 • حکم قصاص نجفی صادر شد؟

  حکم قصاص نجفی صادر شد؟

  دقایقی پیش خبر صدور حکم قصاص محمدعلی نجفی، شهردار سابق تهران، به اتهام قتل همسرش میترا استاد در خروجی‌های سایت و شبکه اجتماعی خبرگزاری تسنیم منتشر شد، اما بعد از دقایقی این خبر حذف شد.

 • محمدعلی نجفی قصاص می شود؟

  محمدعلی نجفی قصاص می شود؟

  قتل میترا استاد توسط محمدعلی نجفی تقریبا به صورت کامل، مسلم شده است. بررسی مذاکرات جلسه سوم دادگاه شهردار پیشین تهران نشان می‌دهد او در آستانه صدور حکم سنگینی قرار گرفته است.

 • خبری مهم که در صورت انتشار آن میترا استاد زنده می‌ماند!

  خبری مهم که در صورت انتشار آن میترا استاد زنده می‌ماند!

  شهردار اسبق تهران در سال گذشته دست به اقدامی عجیبی زد که احتمالا انتشار به موقع خبر آن مانع از قتل هولناک همسر دومش می‌شد.

 • اظهارات چند کارگردان درباره حضور «میترا استاد» در فیلمهایشان

  اظهارات چند کارگردان درباره حضور «میترا استاد» در فیلمهایشان

  از راز سر به مهر ده‌نمکی تا یک دردسر بزرگ! ایفای نقش اول در یک سریال داستانی و تجربه حضور هرچند ‏کوتاه در دو فیلم سینمایی؛ ارتباط میترا استاد با چند چهره سینمایی را بیش از سایر موارد مطرح ‏شده باورپذیر کرد.

 • در دوران عقد مخارج دختر به عهده پدر است یا همسر؟

  در دوران عقد مخارج دختر به عهده پدر است یا همسر؟

  یکی از موضوعاتی که معمولاً زوج های جوان را با چالش رو به رو ميکند ، مسایل اقتصادی است. در بین مسایل اقتصادی این دوران، آنچه گاهی فکر بسياري از دخترها و پسرها را بخود درگیر ميکند این است که مخارج و هزینه های موردنیاز دختر در زمان عقد بر عهده ی کیست؟

 • مهریه شامل چه مواردی می شود؟

  مهریه شامل چه مواردی می شود؟

  مهریه فقط سکه طلا نیست و هیچ الزام قانونی برای قرار دادن سکه طلا بعنوان مهریه وجود ندارد. کارشناسان وکیل‌آنلاین در این مورد توضیح داده‌اند.

 • نجفی به مادر میترا استاد چه گفت؟

  نجفی به مادر میترا استاد چه گفت؟

  "بر خلاف پدرم با مادرم خیلی خوب بود. مادرم خیلی به خانه خواهرم رفت و آمد داشت. حتی برای اسباب کشی به کمکشان رفته بودیم. اکثر کارهای اسباب‌کشی را من انجام دادم اما چه کسی فکر می‌کرد که این حادثه تلخ و شوک آور رخ بدهد."

 • بهترین گل ها برای هدیه دادن چیست؟

  بهترین گل ها برای هدیه دادن چیست؟

  باید گفت که کمتر کسی وجود دارد که از دریافت یک شاخه و یا دسته گل خوشحال نشده و به وجد نیاید، اما شاید تابه‌حال به این دقت نکرده باشید که در انتخاب گل مناسب برای هدیه‌دادن به عزیزان باید چه نکاتی را رعایت کرد؟

 • ناگفته‌های برادر میترا استاد از زوایای جدید جنجالی‌ترین حادثه جنایی ایران

  ناگفته‌های برادر میترا استاد از زوایای جدید جنجالی‌ترین حادثه جنایی ایران

  پس از قتل خانم میترا استاد، همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار پیشین تهران، به دست همسرش، گمانه زنی‌های مختلفی در این باره صورت گرفت و حواشی متعددی در خصوص این پرونده مطرح شد.

 • کادوهای زنانه ای که خانم‌ها می‌پسندند

  کادوهای زنانه ای که خانم‌ها می‌پسندند

  فرقی ندارد به چه مناسبتی، گاهی لازم است برای یک خانم هدیه بخرید، ولی وقت کافی برای رفتن به بازار و مغازه‌ها را نداشته باشید، اینجاست که باید خرید اینترنتی را انتخاب کنید.

فیلم روز
تصویر روز