Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 02:32

حقوق زنان

بازدید: 7182

 • نیازهای زنان زندانی به حمایت های چند بخشی

  نیازهای زنان زندانی به حمایت های چند بخشی

  نیازهای زنان زندانی به حمایت‌های چندبخشی در دوران زندان و پس از آزادی از زندان برای کسب توانایی‌های لازم برای انطباق بازندگی در جامعه آزاد تاکنون کمتر مورد توجه قرار گرفته است.

 • چه هدیه ای خانم ها را خوشحال می کند؟

  چه هدیه ای خانم ها را خوشحال می کند؟

  خیلی مهم است که با توجه به سلیقه و علاقه طرف مقابل برایش هدیه بخرید‎.مراسم مهمی در راه است؛ شاید یک تولد، یک سالگرد یا جشن فارق‌التحصیلی باشد و شما به دنبال یک هدیه مناسب هستید که به همسر، دختر یا مادرتان بدهید.

 • حقوق آپارتمان نشینی

  حقوق آپارتمان نشینی

  همچنین توافق شرکای ساختمان نیز می‌تواند ملاک تقسیم بندی هزینه قبوض باشد یعنی آن‌ها می‌توانند یا تعداد واحدها یا تعداد استفاده کنندگان را ملاک این تقسیم بندی قرار دهند.

 • نگاهی به موانع مشارکت اجتماعی زنان

  نگاهی به موانع مشارکت اجتماعی زنان

  حضور پررنگ زنان در مسائل جوامع و خصوصاً در سطوح مدیریتی می‌تواند به تغییر در ساختارهای ناروای اجتماعی نیز پایان دهد و ابَرروندهای نادرست را اصلاح کند و ابَرروندهای نوینی را طراحی کند.

 • حقوق خانواده در اسلام

  حقوق خانواده در اسلام

  بعضی از خویشاوندان نسبی نمی توانند با هم ازدواج کنند. یعنی ازدواج با پدر و مادر و خواهر و برادر و عمه و عمو و خاله و دایی ممنوع است.

 • دفاع زنان از انقلاب منحصر به دوران هشت ساله نیست

  دفاع زنان از انقلاب منحصر به دوران هشت ساله نیست

  حماسه آفرینی زنان یکی از مهمترین رموز پیروزی در دفاع مقدس است زیرا اگر صبر، مقاومت، ایثار و فداکاری زنان نبود، دفاع مقدس با این استحکام پیش نمی رفت.

 • شرط انتقال نصف اموال شوهر به زن

  شرط انتقال نصف اموال شوهر به زن

  اگر همسرتان در عقدنامه بند مربوط به «الزام زوج به انتقال دارایی به زوجه در حین طلاق» را امضاء نموده باشد تا نصف اموال همسرتان تحت شرایطی به شما منتقل خواهد شد.

 • شرایط حضانت فرزند

  شرایط حضانت فرزند

  اگر پدر از دادن فرزند زیر هفت سال به مادر خودداری کند، مادر می‌تواند با مراجعه به دادگاه، برای صدور دستور موقت مبنی بر استرداد (پس دادن) فرزند درخواست دهد.

 • نقش اساسی مدیریت مصرف توسط زنان

  نقش اساسی مدیریت مصرف توسط زنان

  همانگونه که در آیات و روایات و نیز بیانات مقام معظم رهبری آمده، دستیابی به اقتصاد مقاومتی الزاماتی دارد که مدیریت مصرف یکی از اصول اساسی آن است.

 • زنان، جامعه و مبانی اقتصاد مقاومتی

  زنان، جامعه و مبانی اقتصاد مقاومتی

  اقتصاد مقاومتی به دنبال آن است که با کاهش وابستگی‌ها و تاکید روی مزیت‌‌های تولید داخلی و تلاش برای خود کفایی زمینه توسعه و پیشرفت را مهیا سازد.

 • زنان، سردمداران اجرای اقتصاد مقاومتی

  زنان، سردمداران اجرای اقتصاد مقاومتی

  زنان به عنوان مديران سبد دارايی و مصرفی خانواده‌ها، با گام برداشتن در جهت ارتقای اقتصاد خانواده، نقش مهمی را در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی بازی می‌كنند.

 • اتاق مـشاوره حقوقی

  اتاق مـشاوره حقوقی

  در ازدواج دائم به هر دلیلی مهر تعیین نشده باشد بعد از عقد، طرفین می‌توانند مهریه را به تراضی معین كنند.

فیلم روز
تصویر روز