Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 3 اسفند 1395 - 17:40

نکات خانه داری

بازدید: 3514

 • چگونه بالش و تشک خود را تمیز کنیم؟

  چگونه بالش و تشک خود را تمیز کنیم؟

  در این مقاله روش تمیز کردن بالش و تشک‌ها گام به گام آموزش داده شده است. با تمیز نگهداشتن رختخواب‌تان می‌توانید شب هنگام، خوابی خوش و استراحتی دلپذیر تجربه کنید.

 • دور ریختنی ها را بریزید دور!

  دور ریختنی ها را بریزید دور!

  جوهر قلم تان تمام شده و هنوز وقت نکرده اید که آن را پر کنید. خوب آن را دور بیندازید. راحت است.

 • راهنمای داشتن خانه ای سالم

  راهنمای داشتن خانه ای سالم

  بیشتر ما، حداقل نیمی از زندگی‌مان را درون خانه‌هایمان می‌گذرانیم و البته به این موضوع که خانه و سلامت‌مان با هم در ارتباط مستقیم هستند، توجهی نشان نمی‌دهیم. این مقاله را بخوانید.

 • طرز تهیه اسپری شوینده اجاق گاز

  طرز تهیه اسپری شوینده اجاق گاز

  در اینجا طرز تهیه یک نوع اسپری شوینده اجاق گاز ارائه شده است. برای آماده کردن این اسپری، فقط چند ماده که در هر خانه‌ای پیدا می‌شود، نیاز هست. حتما این اسپری معجزه‌آسا را تهیه نمایید.

 • با لیموترش همه جا را برق بیندازید

  با لیموترش همه جا را برق بیندازید

  آب لیموترش به دلیل داشتن اسید سیتریک، PH کم و خواص ضد باکتریایی، یک تمیز کننده ایده‌آل و کاملا طبیعی می‌باشد. در ضمن، آب لیموترش بدون اینکه به وسایل آسیب بزند، آنها را تمیز می‌کند.

 • محلول های ضدعفونی کننده و شوینده خانگی

  محلول های ضدعفونی کننده و شوینده خانگی

  خودتان در خانه می‌توانید، بدون دردسر با ترکیب چند ماده، از محلول‌های ضدعفونی کننده و شوینده آماده کنید. در اینجا طرز تهیه چند نوع محلول شوینده آورده شده است.

 • نکات ریز خانه داری

  نکات ریز خانه داری

  خانه داری کاری بسیار پیچیده و در عین حال ظریف است و افرادی که مدعی اند خانه دار هستند، نکات بسیار ظریفی وجود دارد که معمولا آنها را می دانند و خانه را به بهترین شکل اداره می کنند.

 • چگونه خانه ای راحت داشته باشیم؟

  چگونه خانه ای راحت داشته باشیم؟

  آیا شما در خانه خود راحت زندگی می کنید؟ یا تصور می کنید که اگر ثروتمند باشید، می توانید خانه ای راحت و آرام داشته باشید؟ برخی از مردم همینطور تصور می کنند.

 • چیدن میز غذا

  چیدن میز غذا

  گذاشتن ظروفی مانند قاشق، کارد، چنگال و بشقاب‌ها به شکل صحیح روی میز، جلوه آن را بیشتر می‌کند و احساس خوبی به افراد دور میز می‌دهد و غذای روی میز را دلچسب‌ترین غذای دنیا می‌کند.

 • راه حل های خانگی برای از بین بردن بوی بد کفش (1)

  راه حل های خانگی برای از بین بردن بوی بد کفش (1)

  تا حالا در مکانی بوده‌اید که بوی بد جوراب و کفش فضا را پر کرده باشد؟ در اصل، بوی بد پاها باعث می‌شود تا کفش‌ها بوی نامطبوعی به خود بگیرند. چگونه می‌توان با بوی بد کفش مبارزه کرد؟

 • راه حل های خانگی برای از بین بردن بوی بد کفش (2)

  راه حل های خانگی برای از بین بردن بوی بد کفش (2)

  در قسمت دوم این مقاله به راه حل‌های خانگی از قبیل استفاده از چای سیاه کیسه‌ای، پودر بچه، شستشوی پاها، لایه خشک کننده و فریزری کردن کفش‌ها برای از بین بردن بوی بد کفش اشاره شده است.

 • درست بشویید

  درست بشویید

  بهتر است حوله ها به طور جداگانه شسته شوند اما معمولاً به خاطر ظرفیت لباسشویی و زمان کم، این اتفاق نمی افتد.

فیلم روز
تصویر روز