Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 26 مرداد 1397 - 17:25

نکات خانه داری

بازدید: 9627

 • چند گام برای مرتب کردن کمد

  چند گام برای مرتب کردن کمد

  اگر می‌خواهید شروع به مرتب کردن کمد لباس خود نمایید و یا اگر اخیرا یک کمد لباس جدید خریده‌اید،‌ خواندن این مقاله خالی از لطف نخواهد بود و به شما در مرتب کردن لباس‌ها کمک می‌کند.

 • درست بشویید

  درست بشویید

  بهتر است حوله ها به طور جداگانه شسته شوند اما معمولاً به خاطر ظرفیت لباسشویی و زمان کم، این اتفاق نمی افتد.

 • ترفندهای آشپزخانه

  ترفندهای آشپزخانه

  شما چه مهمانی ساده در کنار خانواده خود داشته باشید و چه قرار باشد کنار دوستان تان یک عصرانه مختصر میل کنید، باید پیش غذای مناسبی تدارک ببینید.

 • سموم خانگی که روزانه از آنها استفاده می‌کنید!

  سموم خانگی که روزانه از آنها استفاده می‌کنید!

  تمیز کردن خانه می تواند هزینه زیادی برایمان داشته باشد. بسیاری از محصولاتی که ما هر روزه برای تمیز و سالم نگه داشتن محیط مان از آن ها استفاده می کنیم، در واقع به بدن ما آسیب می رسانند.

 • خطاهای صورت گرفته موقع شستن ظرف ها

  خطاهای صورت گرفته موقع شستن ظرف ها

  تحقیقات نشان می دهد هرچقدر هم تمیز باشید، محیط آشپزخانه حتی از محیط دستشویی و یا حمام آلوده تر می باشد. مثلا اسفنجی که با آن ظروف را می شویید فقط یکی از مشکلات اساسی آشپزخانه است.

 • خانم ها مراقب صدمات خانه تکانی باشید!

  خانم ها مراقب صدمات خانه تکانی باشید!

  به منظور جلوگیری از آسیب فیزیكی نباید در طول روز فشار زیادی به بدن وارد شود. هنگام خانه‌تكانی، احساس خستگی را جدی گرفته و به خود استراحت دهید؛ چرا كه این احساس خستگی زنگ خطری است برای سلامتی بدن.

 • بستن چمدان برای سفر

  بستن چمدان برای سفر

  گاهی اوقات بستن چمدان مسافرت کمی خسته کننده می‌شود. برخی از افراد با بردن چندین چمدان پر از بار، سفرشان را مشقت بار می کنند. در اینجا نکاتی برای بستن چمدان بیان شده است.

 • 7 نکته ساده و سریع برای خانه تکانی

  7 نکته ساده و سریع برای خانه تکانی

  در حالت كلی لیوان ها و شربت خوری های کریستالی را با مایع ظرفشوئی و آب نیم‌گرم بشوئید.

 • خانه ای عاری از آلودگی

  خانه ای عاری از آلودگی

  بعضی از مردم کارهای خانه‌داری را به تعویق می‌اندازند. برخی از تمیزکاری‌های خانه واقعا باید هر روز انجام شوند و برخی از موارد دیگر را می‌توان چند ماه به تعویق انداخت.

 • مراقب خطرات خانگی باشید!

  مراقب خطرات خانگی باشید!

  کتاب های دست دوم نیز برای سلامتی مضرند. محققان به بررسی گرد وغبار موجود در 12 کتابخانه پرداختند و پوست 57 نفر از کارکنانش را آزمایش کردند.

 • چند نکته ساده خانه داری

  چند نکته ساده خانه داری

  آیا شما هم با تمیز کردن گوشه های قاب و تابلو های منزل خود مشکل دارید؟در این مبحث نکات ریز خانه داری که برای تمیز کردن خانه و مرتب نگه داشتن وسایل منزل به کار می رود را خواهید خواند

 • 10 روش صرفه جویی آب

  10 روش صرفه جویی آب

  آب مایه حیات است و کمبود آن زندگی موجودات زنده روی زمین را به خطر می اندازد. امروزه، مردم جهان با کمبود آب نوشیدنی تمیز و سالم مواجه هستند و تقریبا یک بیلیون نفر از مردم کشورهای در حال توسعه به آب سالم دسترسی ندارند

فیلم روز
تصویر روز