Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 - 18:56

نکات خانه داری

بازدید: 4116

 • نوروز و نکات نو !

  نوروز و نکات نو !

  کارهایی را انتخاب کنید که به آرامش شما و خانواده‌تان کمک می‌‌کند. از انجام هر کاری که باعث خشم، رنجش، ناراحتی و به قول معروف اعصاب خردی همدیگر می‌‌شود پرهیز کنیم و سال نو را با آرامش شروع کنیم.

 • بستن چمدان برای سفر

  بستن چمدان برای سفر

  گاهی اوقات بستن چمدان مسافرت کمی خسته کننده می‌شود. برخی از افراد با بردن چندین چمدان پر از بار، سفرشان را مشقت بار می کنند. در اینجا نکاتی برای بستن چمدان بیان شده است.

 • تكانی بر خانه

  تكانی بر خانه

  خالی از لطف نیست كه بیاییم و تجربیات خود را در این زمینه تكمیل كرده و نكات و فوت و فن‌های ظریف و با ارزش از اصول نظافت و خانه‌داری را به گنجینه اندوخته‌های خود بیفزاییم.

 • اصول چیدن میز در مهمانی‌های نوروزی

  اصول چیدن میز در مهمانی‌های نوروزی

  تعداد شمعی كه روی میز ناهارخوری قرار می‌گیرد به اندازه میز و نور اتاق پذیرایی بستگی دارد.

 • خانم ها مراقب صدمات خانه تکانی باشید!

  خانم ها مراقب صدمات خانه تکانی باشید!

  به منظور جلوگیری از آسیب فیزیكی نباید در طول روز فشار زیادی به بدن وارد شود. هنگام خانه‌تكانی، احساس خستگی را جدی گرفته و به خود استراحت دهید؛ چرا كه این احساس خستگی زنگ خطری است برای سلامتی بدن.

 • نكات كليدی در خانه‌ تكانی شب عيد

  نكات كليدی در خانه‌ تكانی شب عيد

  در سرزمين ما ساليان سال رسم بر اين بوده است كه نزديك عيد نوروز خانه‌ها را تميز كنند و پاك و آراسته به استقبال بهار بروند.

 • نوروز و خانه تكانی

  نوروز و خانه تكانی

  بیشتر مردم با تمیز كردن محل سكونت خود به استقبال بهار می‌روند. افرادی كه در طول سال فرصت خانه تكانی ندارند، سعی می‌كنند در آخر فصل زمستان این كار را به صورت كلی‌تر انجام دهند.

 • نحوه استفاده از شوینده ها

  نحوه استفاده از شوینده ها

  مسمومیت‌های شدید با مواد شوینده در آستانه نوروز نتیجه استفاده نامناسب از مواد شوینده و بهداشتی است. ‌زنان به عنوان مدیر امور داخلی منزل بیشترین مسئولیت را در نظافت خانه برعهده دارند.

 • خانه تکانی کنید اما با احتیاط!

  خانه تکانی کنید اما با احتیاط!

  با فرا رسیدن نوروز و نزدیك شدن به سال نو، بسیاری از خانم‌ها به نظافت خانه می‌پردازند و طبق آئین دیرینه خانه تكانی تمام زوایا و نقاط منزل خود را تمیز می‌كنند.

 • نکاتی درباره مصرف شوینده ها

  نکاتی درباره مصرف شوینده ها

  دبیر ستاد مرکزی اطلاع‌رسانی داروها و سموم سازمان غذا و دارو با اشاره به آغاز نظافت و شستشوی خانه‌ها پیش از شروع تعطیلات نوروز که بر اساس سنت رایج در ایران انجام می‌شود؛ نسبت به استفاده نابه‌جا و بدون آگاهی از مواد شوینده هشدار داد.

 • خانه تكانی بدون كمردرد

  خانه تكانی بدون كمردرد

  روزهای نزدیک به نوروز از جمله زمان‌هایی است که احتمال بروز کمردرد به دلیل خانه تکانی و خریدهای شب عید بیشتر می‌شود. اما با راهکارهایی می‌توان بدون کمردرد به تمیز کردن خانه پرداخت.

 • جمع کردن لباس های زمستانی

  جمع کردن لباس های زمستانی

  چیزی نمانده است که فصل سرد زمستان هم به پایان برسد. افراد معمولا پیش از شروع بهار، لباس‌های زمستانی خود را جمع کرده و لباس‌های بهاری‌شان را آماده می‌کنند.

فیلم روز
تصویر روز