Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 27 مرداد 1397 - 16:09

دکوراسیون

بازدید: 9296

 • زمستانی گرم و دلچسب با دکوراسیون زیبا

  زمستانی گرم و دلچسب با دکوراسیون زیبا

  با تزئینات زیبای خانه خود و دادن حال و هوای گرم و دلچسب به آن می‌‌توانید فصل سرد زمستان را از سر بگذرانید. در ادامه در این خصوص چند پیشنهاد شده است.

 • پيوند رنگ با زندگي

  پيوند رنگ با زندگي

  با بهره‌گيري از نكات صحيح رنگ‌آميزي منزل مي‌توانيد بزرگي و كوچكي فضا، آرامش و حرارت خانه و ... را به دلخواه خود تغيير دهيد!

 • دکوراسیونی از گل‌‌های زیبای پاییزی

  دکوراسیونی از گل‌‌های زیبای پاییزی

  اکثر مردم تصور می‌‌کنند وقتی بهار و تابستان تمام شود، دیگر گل‌‌ها، زیبایی و طراوت خود را ندارند. اما اینگونه نیست. در فصل‌‌های دیگر سال مانند پاییز نیز، گل‌‌هایی وجود دارند که زیبایی خود را حفظ کرده و به محیطی که در آن هستند

 • خانه زیبای پاییزی

  خانه زیبای پاییزی

  در اینجا چند مدل دکوراسیون پاییزی معرفی شده که با الهام از آنها می‌‌توانید فضای داخل خانه را همچون بیرون، پاییزی و در عین حال زیبا نمایید. از لحظه‌‌های زندگی‌تان لذت ببرید.

 • پيشنهادی نو برای اتاق نشيمن

  پيشنهادی نو برای اتاق نشيمن

  در گوشه‌های اتاق از آباژور، میزهای كوچك، گلدان سفالی برای گذاشتن گیاهی سبز در آن و زیرپایی استفاده كنید. برای ایجاد فضایی راحت در دل اتاق نشیمن رسمی می‌توانید از مبل‌های راحتی ولی كمی رسمی استفاده كنید.

 • فضای کوچک را بزرگتر جلوه دهيم

  فضای کوچک را بزرگتر جلوه دهيم

  خرید آینه های بزرگ معمولا گران تمام می شود و مقرون به صرفه نیست. می توانید از چند آینه کوچک استفاده کنید و قاب های آنها را به یک رنگ واحد درآورید و روی دیوار با سلیقه کنار هم بچینید.

 • دکوراسیون زیبای تابستانی

  دکوراسیون زیبای تابستانی

  در این مقاله به چند دکوراسیون خانه و یا محیط آپارتمانی اشاره شده است که با وجود آنها، فضای دلپذیر تابستان را به خوبی حس خواهید کرد و می‌توانید تابستان را به محیط خانه بیاورید.

 • بزرگ جلوه دادن فضاهای کوچک با استفاده از آینه

  بزرگ جلوه دادن فضاهای کوچک با استفاده از آینه

  ممکن است تصور کنید، آینه‌‌ها صرفا یک استفاده معمولی دارند و آن هم تماشای تصویر خود در آن است. اما اگر هنرمند باشید، می‌‌دانید روش‌‌های بسیار متنوعی در استفاده از آینه وجود دارد.

 • تاثیر رنگ ها در دكوراسيون

  تاثیر رنگ ها در دكوراسيون

  اكثر مردم معمولا رنگ سفید یا بژ را انتخاب می‌كنند، در اصل ما خودمان را پشت رنگ سفید مخفی می‌كنیم. چون با رنگ سفید احساس امنیت بیشتری می‌كنیم.

 • دکوراسیون محل کار

  دکوراسیون محل کار

  وقتی محل کار مرتب باشد و همه چیز سر جای خود قرار بگیرد، ضمن اینکه راحت‌تر می‌توان کار را انجام داد و وسایل مورد نیاز را پیدا نمود، فرد در محیط کار احساس راحتی بیشتری خواهد کرد.

 • رنگ اتاق خواب خود را چگونه انتخاب کنیم؟

  رنگ اتاق خواب خود را چگونه انتخاب کنیم؟

  رنگ اتاق خواب و رنگ دکوراسیون اتاق خواب تاثیر زیادی بر کیفیت خواب دارد. اگر میخواهید از خوابی عمیق و آرام لذت ببرید قبل از انتخاب رنگ اتاق خواب خود از تاثیر رنگ ها بر حالات روحی اگاه شوید و رنگی متناسب با روحیه خود انتخاب کنید.

 • تنوع در آشپزخانه

  تنوع در آشپزخانه

  اگر كابینت‌های شما هنوز شكل و ظاهر مقبول دارند می‌توانید به جای رنگ كردن كلی آنها یا عوض كردن درها، فقط آن‌ها را لكه‌گیری كنید.

فیلم روز
تصویر روز