Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 - 18:57

دکوراسیون

بازدید: 4674

 • رنگ اتاق خواب خود را چگونه انتخاب کنیم؟

  رنگ اتاق خواب خود را چگونه انتخاب کنیم؟

  رنگ اتاق خواب و رنگ دکوراسیون اتاق خواب تاثیر زیادی بر کیفیت خواب دارد. اگر میخواهید از خوابی عمیق و آرام لذت ببرید قبل از انتخاب رنگ اتاق خواب خود از تاثیر رنگ ها بر حالات روحی اگاه شوید و رنگی متناسب با روحیه خود انتخاب کنید.

 • تنوع در آشپزخانه

  تنوع در آشپزخانه

  اگر كابینت‌های شما هنوز شكل و ظاهر مقبول دارند می‌توانید به جای رنگ كردن كلی آنها یا عوض كردن درها، فقط آن‌ها را لكه‌گیری كنید.

 • رنگ اتاق خواب

  رنگ اتاق خواب

  با آگاهی از اینکه کدام رنگ چه تاثیری روی خواب می‌‌گذارد، می‌‌توان رنگ اتاق خواب را به شکلی درآورد تا به خوابی خوش نزدیک‌تر شد و از اضطراب و کشمکش‌‌های روزانه تا حد زیادی خلاصی پیدا کرد.

 • هفت اشتباه رايج در رستوران‌ها

  هفت اشتباه رايج در رستوران‌ها

  اما آنچه در مرحله اول باعث جذب مشتريان مي‌گردد و شايد برخي رستوران‌ها از آن غافل مي‌شوند نوع تزئين و دكور رستوران مي‌باشد، بدين معني كه وقتي بر روي دكوراسيون رستوران نشده و باعث جذب مردم نمي‌شوند.

 • دکوراسیون زمستانی

  دکوراسیون زمستانی

  هر فصل دکوراسیون خاص خودش را می‌‌طلبد تا به زیبایی جلوه کند. در اینجا به چند نمونه دکوراسیون مناسب فصل زمستان اشاره شده است. به رنگ اتاق‌ها در دکوراسیون توجه نمایید.

 • اهميت نور در اتاق خواب

  اهميت نور در اتاق خواب

  اتاق خواب از آن اتاق‌هایی است که نور یکی از اصلی‌ترین اجزای آن است و رکن اساسی آن به حساب می‌آید.

 • دکوراسیون خانه با رنگ های پاییزی

  دکوراسیون خانه با رنگ های پاییزی

  هر فصل زیبایی‌های خودش را دارد و ما می‌توانیم با کمی تغییر دکوراسیون، این زیبایی‌ها را به درون خانه نیز بیاوریم. در این مقاله چند نوع رنگ مناسب دکوراسیون پاییزی پیشنهاد شده است.

 • پرده های متناسب با رنگ خاکستری

  پرده های متناسب با رنگ خاکستری

  اگر دوست دارید رنگ و فضای داخلی خانه‌تان، خنثی به نظر آید، رنگ خاکستری بهترین انتخاب است. این رنگ ملایم و آرامش بخش است و می‌تواند فضایی عالی برای تفکر و مدیتیشن به وجود آورد.

 • رنگ و بوی پاییز در خانه

  رنگ و بوی پاییز در خانه

  در اینجا چند پیشنهاد از دکوراسیون پاییزی برای شومینه، چیدمان میز غذا خوری، ایوان خانه، ظروف شیشه‌ای، روکش مبلمان و طرز ساخت حلقه گل پاییزی برایتان ارائه شده است.

 • بزرگ جلوه دادن فضاهای کوچک با استفاده از آینه

  بزرگ جلوه دادن فضاهای کوچک با استفاده از آینه

  ممکن است تصور کنید، آینه‌‌ها صرفا یک استفاده معمولی دارند و آن هم تماشای تصویر خود در آن است. اما اگر هنرمند باشید، می‌‌دانید روش‌‌های بسیار متنوعی در استفاده از آینه وجود دارد.

 • 10 اشتباه متداول در تزئینات داخلی (2)

  10 اشتباه متداول در تزئینات داخلی (2)

  در قسمت دوم مقاله 10 اشتباه متداول در تزئینات داخلی، با سایر اشتباهات در دکوراسیون داخلی و تزئینات منزل آشنا می‌شوید. امیدواریم مورد توجه شما عزیزان واقع شود.

 • 10 اشتباه متداول در تزئینات داخلی (1)

  10 اشتباه متداول در تزئینات داخلی (1)

  اگر شما هم می‌خواهید برای تغییر دکوراسیون منزل‌تان اشیای تزئینی بخرید حتما این مقاله را بخوانید. زیرا باید اول مکان مورد نظر، قیمت شیء تزئینی و ... را در نظر گرفت.

فیلم روز
تصویر روز