Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 1 فروردین 1398 - 02:40

17
اسفند
کارت تبریک روز مادر

کارت تبریک روز مادر

روز مادر نزدیک است. با درست کردن و هدیه دادن یک کارت ساده ولی زیبا- که در اینجا آموزش داده شده است- می‌توانید این روز را به مادرتان تبریک بگویید.

تحریریه گروه ترجمه زندگی آنلاین

 

ساختن کارت ساده اما زیبا و هدیه آن به کسی که دوستش دارید، نهایت مهر و علاقه‌تان را نشان می‌دهد.

عید نوروز نزدیک است و با درست کردن این کارت زیبا- که در اینجا آموزش داده شده است- می‌توانید سال نو را به عزیزان‌تان تبریک بگویید.

لوازم مورد نیاز

2 نوع مقوا (طرح دار یا ساده)، یک عدد مقوای سفید، روبان، گل‌های کاغذی (یا کاغذهایی که به شکل گل برش زده‌اید)، چسب داغ، پانچ به شکل قلب (اگر در دسترس داشتید)، و یک کم هم تخیل! (تصویر1)

روش ساخت کارت تبریک

 ابتدا باید الگوی گلدان را ترسیم کنید. برای هر گلدان باید دو تا مقوای طرح‌دار داشته باشید.

سپس دو طرح برای قسمت پایین الگو و دو طرح برای قسمت بالای الگو طراحی نمایید. البته می‌توانید لبه‌های گلدان‌تان را با پانچ‌های طرحدار مانند قلب، تزئین کنید.

این کار ضروری نیست اما اگر ابزار لازم را داشته باشید، گلدان‌تان را زیباتر می‌کند.

اکنون هر دو لایه کارت مربوط به بخش پایینی و همچنین بالایی گلدان را روی هم چسبانده و گلدان‌تان را آماده کنید (تصاویر 2 و 3).

 

مراقب باشید قسمت بالای گلدان را نچسبانید تا بتوانید درون گلدان، کارت قرار دهید (تصویر 4).

 

اکنون برای درست کردن گل‌های متنوع، لایه‌های مختلف گلبرگ‌های آنها را آماده کنید و با ترکیب طرح‌های گوناگون گل‌های مختلف  رنگی وزیبا بسازید.

سپس برای اینکه گل‌ها را بتوانید دسته کرده و کنار هم قرار دهید، آنها را روی یک نوار کاغذی سفید رنگ بچسبانید (تصاویر 5 و 6).

اکنون گل‌های پر از گلبرگ زیبا و رنگی که درست کرده‌اید را روی کارت سفید چسبانده و درون گلدان آماده شده‌تان قرار دهید.

مراقب باشید تا اتفاقی دو لبه گلدان را به کارت سفید نچسبانید. نباید در گلدان بسته شود (تصاویر 7، 8).

 تمام گل‌ها و برگ‌های آماده شده را مانند تصویر (9) روی کارت سفید بچسبانید.

وقتی همه گل‌ها را روی گلدان چسباندید، پشت گلدان، روبان چسبانده و روی گلدان، زیر گل‌ها، آن را گره بزنید (تصاویر 10، 11 و 12).

 

 اکنون روی قسمت پایینی کارت سفیدتان که درون گلدان قرار می‌گیرد، جمله تبریک مورد نظرتان را بنویسید تا کار درست کردن گلدان تان تکمیل شود.

 

برچسب ها: کارت تبریک، هدیه روز مادر، کارت تبریک روز مادر، ساخت کارت تبریک، تبریک روز مادر، روش ساخت کارت تبریک، کارت تبریک ساده تعداد بازديد: 599 تعداد نظرات: 0

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز