Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 29 مهر 1396 - 19:30

تغذيه و ورزش

بازدید: 10948

 • ورزش پشت میز کار

  ورزش پشت میز کار

  مامی گونه‌های فعالیت فیزیکی بدن گفته می‌شودبرای محافظت از خود بهتر است شروع به ورزش کنید و بهترین ورزش برای شما که ساعت ها پشت میز می نشینید، یوگاست. و موجب انعطاف پذیری در ستون فقرات و کمرتان می شود. آن همچنین باعث کشش روی شانه هایتان شده و از درد شانه ه

 • حرکات ورزشی مناسب کمردرد

  حرکات ورزشی مناسب کمردرد

  هر تمرین را ابتدا چند بار به آرامی انجام دهید. سپس به تعداد آن بیفزایید. اگر کمردردتان بسیار شدید است، پیش از شروع این حرکات ورزشی، با پزشک تان مشورت کنید.

 • چند حرکت ورزشی برای داشتن شکمی صاف

  چند حرکت ورزشی برای داشتن شکمی صاف

  داشتن شکم بزرگ نه تنها جذابیت را از فرد می گیرد، بلکه برای سلامت بدن حتی از چاقی نیز مضرتر است. چربی شکمی خطر ابتلا به دیابت، بیماری های قلبی-عروقی و ... را افزایش می دهد.

 • فعالیت ورزشی و رژیم غذایی

  فعالیت ورزشی و رژیم غذایی

  آنچه باید بدانید آن است که فعالیت بدنی منظم نه تنها منجر به کاهش وزن می شود، بلکه میزان خطر ابتلا به بسیاری از بیماری‌‌های مزمن را نیز کاهش می دهد.

 • اهمیت انعطاف پذیری در حفظ تناسب اندام

  اهمیت انعطاف پذیری در حفظ تناسب اندام

  حفظ انعطاف‌پذیری عضله، كارایی ورزشكاران را افزایش می‌دهد، از آسیب‌ها جلوگیری می‌كند، درد را كاهش می‌دهد و توانبخشی را بعد از آسیب‌ها تسریع می‌كند.

 • نقش ورزش در کاهش وزن

  نقش ورزش در کاهش وزن

  گرچه برای دستیابی به یك اندام موزون، تغذیه متعادل و متنوع لازم می‌باشد، ولی كافی نیست چرا كه تغذیه متعادل یك روی سكه بوده و روی دیگر این سكه تحرك و فعالیت بدنی منظم و مداوم می‌باشد.

 • چگونه متوجه شوم كه به اندازه كافی ورزش می كنم؟

  چگونه متوجه شوم كه به اندازه كافی ورزش می كنم؟

  افزایش ضربان قلب و حفظ آن، چربی را می‌سوزاند، سلامت قلب و عروق را افزایش می‌دهد و در حقیقت عضله قلب را به خودی خود تندرست نگه می‌دارد. به ادامه مطلب توجه نمایید.

 • فعالیت ورزشی و نور خورشید

  فعالیت ورزشی و نور خورشید

  محققان در یافته‌های خود نشان دادند که نور خورشید نقش مهمی در کنترل ساعت بیولوژیکی دارد و باعث تنظیم چرخه خواب و بیداری، دمای بدن، ضربان قلب و ترشح هورمون‌ها می‌شود.

 • هنگامی كه صدمه می بینیم چه كاری باید انجام دهیم؟

  هنگامی كه صدمه می بینیم چه كاری باید انجام دهیم؟

  ترتیب صحیح برای آغاز یك تمرین، گرم كردن، كشش و سپس وارد كردن شدت به برنامه است. معمول‌ترین آسیب‌ها در ورزشكاران سالخورده مربوط به پا و مچ، زانو، شانه و قسمت پایین پشت است.

 • راهکارهای حفظ تعادل بعداز سن 40 سالگی

  راهکارهای حفظ تعادل بعداز سن 40 سالگی

  در واقع، سیستم‌های زیادی با یکدیگر كار می‌كنند تا ما بتوانیم صاف بایستیم. تعادل مؤثر، چشم‌ها، گوش‌ها و سیستم حسی پیرامونی را مانند ارتباط‌های عصبی- عضلانی به كار می‌گیرد.

 • آسیب در ورزشكاران حرفه ای

  آسیب در ورزشكاران حرفه ای

  در حالی كه سنمان افزایش می‌یابد، نباید فقط فعال بشویم یا فعال باقی بمانیم، بلكه باید در مورد اینكه چگونه فعالیت را انجام دهیم، باهوش‌تر باشیم. ادامه مطلب را بخوانید.

 • ملزومات مهمی که برای شروع برنامه ورزشی نیاز دارید

  ملزومات مهمی که برای شروع برنامه ورزشی نیاز دارید

  یک قسمت از آماده شدن برای ورزش،‌ تهیه ملزومات و وسایل مورد نیاز برای فعالیت بدنی است. انتخاب کفش و لباس مناسب ورزشی اهمیت زیادی در انجام یک تمرین ورزشی سالم دارد.

فیلم روز
تصویر روز