Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 1 فروردین 1398 - 02:47

6
دی
برگزاری اولین دوره آموزش مجازی فروش بیمه‌های زندگی

برگزاری اولین دوره آموزش مجازی فروش بیمه‌های زندگی

شرکت بیمه رازی که آموزش و توسعه افراد بر پایه‌ آموزش را سرلوحه کار خود قرار داده است و نیز با هدف حمایت‌های زیست محیطی و آلودگی هوا، سامانه آموزش خود را راه اندازی کرده است.

دوره آموزش مجازی فروش بیمه‌های زندگی برای اولین بار توسط بیمه رازی به مدت دو ساعت با حضور یکی از موفق‌ترین نمایندگان فروش بیمه‌های زندگی با هدف آشنایی نمایندگان با نحوه فروش این بیمه برگزار شد.

این آموزش که با استقبال حداکثری کارشناسان و نمایندگان فعال در حوزه فروش بیمه‌های زندگی مواجه شده است هر هفته به مدت دو ساعت برگزار می گردد.

گفتنی است سامانه آموزش مجازی شرکت بیمه رازی با قابلیت‌های پیشرفته آموزشی امکان برگزاری دوره‌ها را به صورت آنلاین و بدون محدودیت درمدت زمان آموزش و تعداد شرکت‌کنندگان فراهم ساخته و تمامی شرکت‌کنندگان می‌توانند به صورت هم‌زمان و در طول برگزاری کلاس نقطه نظرات و سؤالات خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

سازمان‌های دانش محور همواره در پی چاره اندیشی و حل مشکلات و تمهیدات مناسب برای دسترسی راحت افراد به آموزش و کمک به کاهش آلودگی هوا را اتخاذ می‌نمایند. یکی از این تمهیدات بهره­گیری از سامانه آموزش الکترونیک و از راه دور است که کمک شایانی برای صرفه جویی در وقت، هزینه و دسترسی افراد در هر ساعتی از شبانه روز به دوره‌های آموزشی است.

شرکت بیمه رازی که آموزش و توسعه افراد بر پایه‌ آموزش را سرلوحه کار خود قرار داده است و نیز با هدف حمایت‌های زیست محیطی و کاهش اثرات جبران ناپذیر آلودگی هوا، سامانه آموزش الکترونیکی خود را راه اندازی کرده است.

 

برچسب ها: آلودگی هوا، صرفه جویی، بیمه رازی، بیمه زندگی، آموزش مجازی، فروش بیمه، آموزش الکترونیک تعداد بازديد: 630 تعداد نظرات: 0

نظر شما در مورد این خبر چیست؟

فیلم روز
تصویر روز