Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 2 اسفند 1397 - 11:47

16
دی
توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی کلان شهر کرج با حمایت های بانک شهر

توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی کلان شهر کرج با حمایت های بانک شهر

معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج با تاکید بر این‌که ناوگان حمل و نقل عمومی کلان شهر کرج پاسخ‌گوی نیازهای شهروندان نیست، از توسعه این ناوگان با حمایت های بانک شهر خبر داد.

معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج با تاکید بر این‌که ناوگان حمل و نقل عمومی کلان شهر کرج پاسخ‌گوی نیازهای شهروندان نیست، از توسعه این ناوگان با حمایت های بانک شهر خبر داد.

 به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی، دکتر مراد کردی با بیان این مطلب،گفت:خوشبختانه طی چند سال گذشته و در راستاي ايفاي مسئوليت هاي اجتماعي و حمايت از عمران و آباداني شهري، کمک به نوسازي ناوگان حمل و نقل عمومی کلان شهرها  به صورت ويژه در دستور کار مدیران ارشد بانك شهر قرار گرفته است.

 کردی با بیان اینکه بانک شهر بزرگترین حامی و پشتیبان مدیریت شهری شهرهای مختلف کشور و به خصوص کلان شهرها است،افزود: بسیاری از پروژه های شهری که مدت ها متوقف شده بود؛ در حال حاضر با کمک های این بانک عملیاتی شده است.

 معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج با اشاره به همکاری بانک شهر و اگزیم بانک مجارستان برای تامین مالی تولید اتوبوس‌های درون شهری با استفاده از توانمندی تولیدکنندگان توانمند داخلی ، تصریح کرد:انشالله در آینده نزدیک، کلان شهر کرج به جدیدترین و مدرنترین ناوگان حمل و نقل مجهز خواهد شد.

 کردی با تاکید بر اینکه بانک شهر توانسته در مدت زمان کوتاه فعالیت خود اعتماد شهروندان را جلب کند،ادامه داد:در راس بانک شهر مدیرانی قرار گرفتند که سابقه فعالیت طولانی مدت در شهرداری های کلان شهرها را داشته و دغدغه آبادانی شهرها را دارند.

 

 

برچسب ها: بانک شهر، مسئولیت اجتماعی، توانمندی ها، ناوگان حمل و نقل، کلان شهرها، پروژه های شهری، مدیریت شهری تعداد بازديد: 604 تعداد نظرات: 0

نظر شما در مورد این خبر چیست؟

فیلم روز
تصویر روز