Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 14:40

1
آذر
تحویل اقلام اهدایی بانک شهر به مناطق زلزله‌زده

تحویل اقلام اهدایی بانک شهر به مناطق زلزله‌زده

با توجه به مشکلات موجود در برق رسانی و نیازهای مردم استان و افراد حاضر در این منطقه به پول نقد، سه دستگاه خودپرداز سیار نیز به مناطق زلزله زده اعزام شد.

اقلام اهدایی بانک شهر شامل مواد غذایی خشک و همچنین موارد مورد نیاز اعلام شده از سوی مراجع ذیربط که جمع‌آوری و تهیه آن‌ها از اولین لحظات پس از زلزله غم‌بار کرمانشاه آغاز شده بود تحویل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه شد.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر تا کنون دو هزار تخته  پتو، پنج هزار کیلو خرما، پنج هزار قوطی کنسرو لوبیا ، 15 هزار بطری آب معدنی و هشت هزار قوطی تن ماهی به هلال احمر استان کرمانشاه تحویل شده است.

با توجه به مشکلات موجود در برق رسانی و نیاز مردم استان و افراد حاضر در این منطقه به پول نقد، سه دستگاه خودپرداز سیار نیز به مناطق زلزله زده اعزام شد.

قابل ذکر است که طی هماهنگی‌های صورت گرفته از سوی مدیرعامل بانک شهر و استاندار کرمانشاه، هزینه تهیه و چاپ سالنامه‌های پایان سال این بانک نیز جهت مشارکت در ساخت مدارس تخریب شده این مناطق اختصاص یافته است.

برچسب ها: زلزله، دستگاه خودپرداز، بانک شهر، اقلام اهدایی، هلال احمر، برق رسانی، پول نقد تعداد بازديد: 549 تعداد نظرات: 0

نظر شما در مورد این خبر چیست؟

فیلم روز
تصویر روز