Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 27 بهمن 1397 - 22:38

19
آذر
بانک شهر برگزیده نشان ملی توسعه کیفیت خدمات در صنعت بانکداری

بانک شهر برگزیده نشان ملی توسعه کیفیت خدمات در صنعت بانکداری

راه اندازی بیش از 350 پیشخوان‌های شهرنت در 183 شهر کشور، اتوبانک، خودبانک(VTM) و ... ا ز جمله خدمات نوینی است که در چند سال اخیر از سوی بانک شهر رونمایی شده است.

 نشان ملی توسعه کیفیت خدمات در صنعت بانکداری به بانک شهر اختصاص یافت.

به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، در چهارمین اجلاس مشترک توسعه کیفیت حمل و نقل، ساختمان، راه و شهرسازی، که از سوی وزارت راه و شهرسازی برگزارشد، نشان ملی توسعه کیفیت خدمات در صنعت بانکداری و همچنین نشان طلایی پاسخگویی و مسئولیت پذیری در ارائه خدمات بانکی به دکتر حسین محمد پورزرندی مدیرعامل این بانک اهدا شد.

بر این اساس، موفقیت در ارائه دســتاوردها، توانمندی‌هــا، خدمات ویژه و نوین و همچنین تلاش در جذب و رضایت مشتریان، از شاخص‌های اهدای این نشان به بانک شهر است.

گفتنی است، راه اندازی بیش از 350 پیشخوان‌های شهرنت در 183 شهر کشور، اتوبانک، خودبانک(VTM) و ... ا ز جمله  خدمات نوینی است که در چند سال اخیر از سوی بانک شهر رونمایی شده است.

چهارمین اجلاس مشترک توسعه کیفیت حمل و نقل، ساختمان، راه و شهرسازی با حضور جمعی از مسئولان کشوری، نمایندگان مجلس، مدیران سازمان‌ها و نهادهای دولتی و خصوصی، بانک‌ها و بیمه ها در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد.

برچسب ها: بانک شهر، خدمات ویژه، اتوبانک، توانمندی ها، نشان ملی، خدمات بانکی، توسعه کیفی تعداد بازديد: 664 تعداد نظرات: 0

نظر شما در مورد این خبر چیست؟

فیلم روز
تصویر روز