Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 21 آذر 1397 - 22:06

اقتصاد و زندگی

بازدید: 2452

 • ترفندهایی برای صرفه جویی در سفر با بچه کوچک

  ترفندهایی برای صرفه جویی در سفر با بچه کوچک

  مسافرت با بچه کوچک نیاز به مدیریت مالی بیشتر و توجه به بعضی نکات اساسی دارد. اگر بتوانید موقع سفر این نکات را در نظر بگیرید و رعایت کنید.

 • 3راه ساده برای آنکه درآمد ماهانه خود را سه برابر کنید

  3راه ساده برای آنکه درآمد ماهانه خود را سه برابر کنید

  گاهی اوقات تغییرات کوچک می توانند تفاوتی بزرگ ایجاد کنند. برای کارافرینان، مدیران و افراد حرفه ای، نکات موفقیت مشترکی وجود دارد.

 • فرمول جادویی ثروتمند شدن!

  فرمول جادویی ثروتمند شدن!

  پولدار شدن یکی از دغدغه های مهم آدم های این روزگار است و اغلب هم خواسته هایشان بیش از مقدار پولی است که در دسترس دارند اما حتما شنیده اید که می گویند پول خوشبختی نمی آورد و هستند آدم هایی که با داشتن ثروت فراوان باز هم غمگین و ناراحت هستند.

 • چرا گاهی چیز‌هایی می‌خریم که احتیاج نداریم؟

  چرا گاهی چیز‌هایی می‌خریم که احتیاج نداریم؟

  شاید برای شما هم پیش آمده که به قصد خرید آب معدنی داخل مغازه‌ای رفتید، اما دست آخر با یک کیسه پر از خوراکی‌های مختلف از مغازه بیرون آمدید و شاید حتی آب معدنی را از قلم انداختید، بنابراین دوباره به فروشگاه برگشتید و بالاخره آب معدنی‌ای که می‌خواستید را خری

 • وقتی کفگیر خانواده به ته دیگ می‌خورد

  وقتی کفگیر خانواده به ته دیگ می‌خورد

  رویاروی با بحرانهای اقتصادی مانند بی‌پولی، تورم، ورشکستگی و... در زندگی زناشویی، آنان را دچار اضطراب میکند. در سطحی وسیع، این اضطراب میتواند مشکلزا باشد.

 • سلطه اپل و شیائومی بر بازار گجت‌های پوشیدنی

  سلطه اپل و شیائومی بر بازار گجت‌های پوشیدنی

  آمارهای فروش گجت‌های پوشیدنی هوشمند نشان می دهد که اپل و شیائومی در عرضه و فروش این محصولات از سایر برندهای تکنولوژی فعال در این حوزه پیشتاز هستند.

 • کلیدهای طلایی برای مدیریت هزینه های زندگی

  کلیدهای طلایی برای مدیریت هزینه های زندگی

  در این مطلب21 کلید را به مدیریت هزینه ها در زندگی شخصی و خانوادگی اختصاص دادیم؛ چرا که یقین داریم برخی از شما در این زمینه اقداماتی را هم انجام داده اید و یا بسیاری از شما مایلید این کار را از هم اکنون آغاز کنید.

 • چگونه می توان در کسب و کار اینترنتی موفق بود؟

  چگونه می توان در کسب و کار اینترنتی موفق بود؟

  هر کسی در اینترنت به دنبال بهترین روشی است که از طریق آن هر چه سریعتر به پول برسد. افرادی که بهترین روشها را از دید خود ارائه می کنند مایل هستند که شما روش آنها را باور کنید.

 • چگونه «جیب خالی» و «پز عالی» داشته باشیم؟

  چگونه «جیب خالی» و «پز عالی» داشته باشیم؟

  مدیریت هزینه و درآمد آن هم طی ماه یکی از دغدغه های اصلی خانواده های ایرانی است؛ اما همیشه راهکارهایی وجود دارد که می تواند به تناسب دخل و خرج شما تا انتهای ماه کمک کند.

 • چگونه طول عمر لپ تاپ خود را افزایش دهیم؟

  چگونه طول عمر لپ تاپ خود را افزایش دهیم؟

  طول عمر مفید یک لپ تاپ دغدغه بسیاری از افرادی که از این وسیله استفاده می‌کنند. نکات زیادی منجر به افزایش طول عمر مفید این دستگاه می‌شود.

 • Note 8 سامسونگ نیامده رکورد زد

  Note 8 سامسونگ نیامده رکورد زد

  شرکت سامسونگ که پیش‌فروش نوت 8 خود را از هفته گذشته آغاز کرده است، از ثبت رکوردی جدید خبر داد.

 • آیفون نسل پنجم تا سال 2020 عرضه نمی شود

  آیفون نسل پنجم تا سال 2020 عرضه نمی شود

  منابع مطلع می گویند علیرغم برنامه ریزی برخی شرکت های سازنده گوشی های هوشمند برای تولید تلفن های همراه سازگار با شبکه های نسل پنجم اپل در این زمینه عجله ای ندارد.

فیلم روز
تصویر روز