Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 3 مهر 1397 - 18:05

پوست،‌ مو و زيبايی

بازدید: 41078

 • داشتن موهای سالم و زیبا آرزوی هر فرد است

  داشتن موهای سالم و زیبا آرزوی هر فرد است

  در واقع مو، یکی از دارایی های ارزشمند ما است. برای تامین بهداشت و شستشوی خوب موهای سر ابتدا نوع شامپو و پس از آن نوع آبی که موها را با آن شسته می شویند، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 • کاشت مو در افراد میانسال و مسن

  کاشت مو در افراد میانسال و مسن

  مردان مسنی كه دچار ریزش مو هستند می توانند مطمئن باشند كه سن آنها به خودی خود نمی تواند عاملی برای محروم نمودن آنان از انجام پیوند موی طبیعی باشد.

 • خطرات لوازم آرایش

  خطرات لوازم آرایش

  غیر از ابتلا به برخی انواع سرطان‌ها، استفاده از برخی مواد آرایشی، به‌خصوص در كسانی كه از سن پایین مصرف این مواد را شروع می‌کنند، می‌تواند باعث پیری زودرس پوست شود.

 • پوست و موی سالم با بیوتین

  پوست و موی سالم با بیوتین

  اهمیت دریافت این ویتامین در پیشگیری از ریزش موها خودش را بیشتر نشان می‌دهد. بیوتین نه تنها برای موها مهم است، بلکه اهمیت ویژه ای برای همه بدن دارد.

 • شایع ترین بیماری های پوست و موی جوانان

  شایع ترین بیماری های پوست و موی جوانان

  از آنجاکه با شروع دوران بلوغ و ترشح هورمون‌ها، نشاط و شادابی به بیشترین حدمی رسد و سپس روند تحلیلی پیدا می‌کند، این سن را می‌توان به‌طور خاص «نقطه ویژه دوران جوانی» نامید.

 • سفیدی ابرو

  سفیدی ابرو

  سفید شدن موها پدیده‌ای طبیعی و وابسته به نژاد و سن است. این پدیده در نژاد سفید از حدود 30 تا 35 سالگی شروع می‌شود و تا 50 سالگی تقریباً نیمی از مردم، نیمی از موهایشان سفید است.

 • پوست، مو و زیبایی در مهمانداران هواپیما

  پوست، مو و زیبایی در مهمانداران هواپیما

  بزرگ‌ترین مشکل مهمانداران هواپیما استرس بالا و کم خوابی است که این دو تأثیر قابل توجهی بر سلامت پوست دارد. 4 توصیه زیر برای مهمانداران هواپیما بسیار کمک کننده است.

 • آیا تغذیه در بهبود پوست مؤثر است؟

  آیا تغذیه در بهبود پوست مؤثر است؟

  ویتامین‌ها بخشی از کل غذاهای دریافتی ما هستند و برای متابولیسم و عملکرد فیزیولوژی آن ضروری است، البته این بدان معنی نیست که ویتامین بخصوص وجود ندارد که برای پوست مفید باشد.

 • مقابله با لک های صورت در فصل تابستان

  مقابله با لک های صورت در فصل تابستان

  با دکتر محمدعلی نیلفروش زاده، متخصص پوست و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، درباره اینکه چگونه باید از تشکیل و تشدید لک‌ها در تابستان جلوگیری کرد، گفت‌وگو کرده‌ایم.

 • اثرات کمپلکس کافئین در جلوگیری از ریزش موی ارثی

  اثرات کمپلکس کافئین در جلوگیری از ریزش موی ارثی

  به طور میانگین روزانه ممکن است حدود ۵۰ تا ۱۰۰ تار مو در هر فرد بریزد. یکی از نگرانی‌های عمده بسیاری از مردان ریزش های مداوم و دائمی مو است که منجر به طاسی می‌گردد.

 • هفت رنگ غذای پوست کدامند؟

  هفت رنگ غذای پوست کدامند؟

  بشر به این نتیجه رسید كه یكی از علت‌های پیری و از بین رفتن سلول‌های بدن از جمله سلول‌های پوست، اكسیده شدن ناشی از فعل و انفعالات داخل سلول، هسته و سیتوپلاسم است.

 • ژاپنی ها چگونه پوست خود را جوان نگاه می دارند؟

  ژاپنی ها چگونه پوست خود را جوان نگاه می دارند؟

  آسیایی‌ها در مقایسه با سایر مردم روی کره زمین پوست‌های بی عیب تری دارند. میان آسیایی‌ها مردم ژاپن به داشتن پوست‌های صاف معروفند و دلیل آن نوع مراقبت‌هایی است که از پوست‌شان دارند.

فیلم روز
تصویر روز