Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 28 مرداد 1396 - 21:24

پوست،‌ مو و زيبايی

بازدید: 33500

 • عفونت های انگلی پوست

  عفونت های انگلی پوست

  گال در تمام گروه‌های سنی و در دو جنس به‌طور مساوی بروز می‌کند. ایجاد آلودگی می‌تواند هم از طریق جنسی و هم از راه غیر جنسی صورت می‌گیرد. ابتلا به بیماری ایجاد مصونیت نمی‌کند.

 • چشم های پف آلود خود را چه کنم؟

  چشم های پف آلود خود را چه کنم؟

  در طول زمان، پوست و عضلات پلک بالا طویل‌تر می‌شوند و در نهایت یک چین کوچک پوستی به دلیل پوست اضافه، به وجود می‌آید که به سمت خارج برجسته شده و روی پلک آویزان می‌شود.

 • سولاریوم؛ دستگاهی خطرناک برای زیباتر شدن

  سولاریوم؛ دستگاهی خطرناک برای زیباتر شدن

  سرطان‌زا بودن، ایجاد لكه، نقطه‌ای و پوست، شلی پوست، افتادگی، پیری پوست، از بین رفتن طراوت و شادابی پوست از دستگاه‌های سولاریوم توسط كار‌شناسان و پزشكان متخصص پوست و مو تأیید شده است.

 • شایع ترین مشکلات پوستی در شناگران

  شایع ترین مشکلات پوستی در شناگران

  شناگران به دلیل تماس زیاد با اشعه فرابنفش جزء افراد پرخطر هستند. خطرناکترین استعداد فرد، شخصی است که تماس نسبتاً شدیدی در دوران کودکی قبل از 15 سال داشته است.

 • ماسک هایی برای درمان آفتاب سوختگی

  ماسک هایی برای درمان آفتاب سوختگی

  قرار گرفتن در معرض اشعه خورشید می‌‌‌تواند باعث بروز مشکلاتی در پوست، مثل آفتاب سوختگی شود که بسیار خطرناک است. در این مقاله ماسک‌های مناسب برای بهبود پوست صدمه دیده ارائه شده است.

 • پرتوهای خورشید و سرطان پوست

  پرتوهای خورشید و سرطان پوست

  نور خورشید به ما احساس خوبی می‌‌دهد و حتی اگر به مدت کوتاهی در معرض آن قرار بگیریم، چهره‌مان جذاب تر هم می‌‌شود. اما قرارگرفتن در معرض پرتوهای خورشید یک شمشیر دولبه است.

 • آفتاب سوختگی چیست؟

  آفتاب سوختگی چیست؟

  اگر چه افراد با پوست روشن و چشم آبی بیشتر مستعد افتاب سوختگی هستند ولی در افراد با پوست تیره هم با طولانی قرار گرفتن در معرض این اشعه افتاب سوختگی رخ می‌دهد.

 • اعتماد كامل به کرم‌های ضد آفتاب‌‌ها صحیح نیست

  اعتماد كامل به کرم‌های ضد آفتاب‌‌ها صحیح نیست

  ممكن است شما یك ضد آفتاب خوب و با قیمت بالا تهیه كنید؛ اما مثلاً احساس گرمی و خفكی داشته باشید یا به آن حساسیت داشته باشید و پوست‌تان قرمز شود یا خارش پیدا كند.

 • عفونت های قارچی پوست

  عفونت های قارچی پوست

  عفونت های قارچی پوست انواع مختلفی دارند. از جمله این عفونت‌ها می‌توان به عفونت درماتوفیت، عفونت مخمر و همچنین عفونت‌های ویروسی مانند تبخال و زگیل اشاره نمود.

 • ریزش مو از زبان دکتر نیلفروش زاده

  ریزش مو از زبان دکتر نیلفروش زاده

  تعداد موهای كاشته شده در محل كم پشت بطور مستقیم با مساحت و تراكم مو در ناحیه برداشت مو یعنی پشت سر و مساحت ناحیه كم پشت كه محل كاشت مو است (شامل سر، ریش، سبیل و ابرو) ارتباط دارد.

 • مصاحبه با دکتر محمدعلی نیلفروش زاده؛ چهره برتر پیوند مو خاورمیانه

  مصاحبه با دکتر محمدعلی نیلفروش زاده؛ چهره برتر پیوند مو خاورمیانه

  دکتر نیلفروش‌زاده از پزشکان برجسته پوست و مو هستند که بویژه در زمینه پیوند مو با بیش از 7000 جراحی کاشت مو از جمله افراد سرشناس ورزشی و هنری از چهره‌‌های بین‌المللی به شمار می‌روند.

 • چگونه جوان تر به نظر برسیم؟

  چگونه جوان تر به نظر برسیم؟

  عوامل مختلفی در جوان‌تر به نظر رسیدن دخیل هستند. بسیاری از افراد گمان می‌کنند ژنتیک حرف اول را می‌زند اما در واقع مهم‌ترین دلیل، عوامل اکتسابی است.

فیلم روز
تصویر روز