Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 30 مهر 1397 - 03:34

ارتوپدی

بازدید: 13561

 • مهم ترین دلیل کمر درد که فکرش را نمی کنید

  مهم ترین دلیل کمر درد که فکرش را نمی کنید

  کمردرد مشکلی شایع است که گاهی دلایل عجیبی باعث بروز کمردرد می شوند که در این مطلب به مهم ترین علل بروز کمردرد اشاره می شود.

 • شایع ترین آسیب های زانو

  شایع ترین آسیب های زانو

  بسیاری از آسیب‌های زانو را می‌توان با موفقیت با اقدامات ساده، مانند بریس و تمرینات تقویتی درمان نمود. آسیب‌های دیگر ممکن است نیاز به جراحی برای اصلاح داشته باشد.

 • صدا دادن زانو هنگام نشستن و بلند شدن به چه علت است؟

  صدا دادن زانو هنگام نشستن و بلند شدن به چه علت است؟

  شنیدن گاه‌به‌گاه صدای تق‌تق، و… در هنگام خم شدن زانو الزاماً به معنی ابتلا به آرتروز یا ورم مفاصل نیست، هرچند که این صداها معمولاً از مفاصل افراد مبتلابه آرتروز شنیده می‌شود.

 • آب آوردن زانو و درمان آن

  آب آوردن زانو و درمان آن

  افیوژن مفصل هنگامی اتفاق می‌افتد که مقدار بیش‌ازحدی مایع در یک مفصل جمع شود. هنگامی‌که این وضعیت در زانو رخ می‌دهد، معمولاً تورم زانو یا آب آوردن زانو نامیده می‌شود.

 • عمل جراحی تعویض مفصل زانو (آرتروپلاستی زانو)

  عمل جراحی تعویض مفصل زانو (آرتروپلاستی زانو)

  عمل جراحی تعویض مفصل زانو که به آن آرتروپلاستی زانو نیز گفته می‌شود به منظور کمک به کاهش درد و بهبود عملکرد زانو در فردی که دچار مشکل و درد شدید زانوست انجام می‌شود.

 • داروهایی كه استخوان‌ها را پوك می‌كند

  داروهایی كه استخوان‌ها را پوك می‌كند

  مصرف داروها برای بیماری‌های مختلف در کنار اثرات سودمندی که دارند ممکن است عوارض جانبی هم داشته باشند که خود این عوارض باعث ایجاد بیماریهای جدیدی از جمله پوکی استخوان شوند.

 • سندرم گردن درد پیامکی

  سندرم گردن درد پیامکی

  گردن درد پیامکی سندرم شایع قرن معاصر و نتیجه پایین آوردن طولانی مدت سر برای نگاه به صفحات نمایش موبایل، تبلت و دیگر ابزارهای بی سیم نظیر آنها است.

 • گفت و گوی اختصاصی با دکتر غلامعلی عکاشه

  گفت و گوی اختصاصی با دکتر غلامعلی عکاشه

  ایران جزو 10 کشور برتر دنیا در علم ارتوپدی است. در اینجا گفت و گویی اختصاصی با دکتر غلامعلی عکاشه، متخصص ارتوپدی، انجام داده‌ایم که در ادامه آن را می‌خوانید.

 • توصیه هایی برای پیشگیری از کمردرد

  توصیه هایی برای پیشگیری از کمردرد

  دلایل مختلف موجب بروز کمردرد می شود. گاهی اوقات یک کشیدگی و رگ به رگ شدن کمرمان را دردناک می‌کند و گاهی مشکلات جدی‌تر دیگری مانند شکستگی و آرتروز باعث درد کمر می‌شود.

 • کشیدگی و پیچ خوردگی اندام ها

  کشیدگی و پیچ خوردگی اندام ها

  تاندون‌ها و لیگامان‌ها به عبارتی چسب نگهدارنده بدن هستند. تاندون‌ها عضلات را به استخوان‌ها و لیگامان‌ها استخوان‌ها را به یکدیگر متصل می‌کنند. در اینجا با کشیدگی عضلات آشنا می‌شوید.

 • مبتلایان به دیسك حتما بخوانند (3)

  مبتلایان به دیسك حتما بخوانند (3)

  دوام دیسكوژل مادام‌العمر است و در اغلب موارد نیاز به تكرار ندارد و حتی اگر نیاز به تزریق مجدد داشته باشد منعی برای انجام آن وجود نخواهد بود.

 • مبتلایان به دیسك حتما بخوانند (2)

  مبتلایان به دیسك حتما بخوانند (2)

  مشكلی که بدلایل مختلف در خانم‌ها دیده می‌‌شود و بهمین دلیل موارد ناشی از مشكلات نخاعی و ستون فقرات نیز به اشتباه به مسائلی چون افتادگی مثانه و... ارتباط داده می‌‌شوند.

فیلم روز
تصویر روز