Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 29 مرداد 1398 - 09:33

ارتوپدی

بازدید: 17645

 • چرا انگشت شست پا انحراف پیدا می کند؟

  چرا انگشت شست پا انحراف پیدا می کند؟

  بیرون زدن مفصل کنار انگشت شست پا، روی هم رفتن انگشتان، منحرف شدن انگشت دوم به سمت بالا، پیدا نکردن کفش مناسب، ظاهر نامناسب پا و. همگی از مشکلاتی است که مبتلایان به «هالوکس والگوس» آن‌ها را تجربه می‌کنند.

 • علائم آرتروز گردن

  علائم آرتروز گردن

  یکی از بیماری‌های شایعی که در بعضی از شغل‌ها بیشتر دیده می‌شود، آرتروز گردن است. در شغل‌هایی همچون دندان‌پزشکی یا رانندگی که در آن‌ها گردن به مدت طولانی، ثابت می‌ماند، خطر آرتروز گردن وجود دارد.

 • پیامد زیانبار تلفن همراه برای انگشتان دست

  پیامد زیانبار تلفن همراه برای انگشتان دست

  آرتریت روماتوئید یک نوع اختلال خود‌ایمنی می‌باشد که بدن به اشتباه به بافت‌های سالم بدن حمله می‌کند و التهاب‌های مفصل را موجب می‌شود و باعث درد و از بین رفتن بافت‌ها می‌شود.‌

 • پوکی استخوان زودرس و علائم آن

  پوکی استخوان زودرس و علائم آن

  شانس شما برای پیشرفت پوکی استخوان، بیماری‌ای که موجب می‌شود استخوان‌ها ضعیف و شکننده شوند، به میزان توده استخوانی‌تان در سن ۳۰ سالگی و چگونگی تحلیل آن در سال‌های بعد بستگی دارد.

 • 6حرکت ورزشی برای درمان آرتروز

  6حرکت ورزشی برای درمان آرتروز

  اگر شما از جمله افراد مبتلا به آرتروز یا استئوآرتریت هستید، احتمال این که درد، تورم، و سفتی موجب بروز محدودیت‌هایی در فعالیت‌های روزانه و روتین ورزشی شما شده باشند، زیاد است.

 • درد سیاتیک و راه های درمان آن

  درد سیاتیک و راه های درمان آن

  آیا درد عذاب آوری که از بالای ران‌ها تا کف پاهای‌تان کشیده می‌شود را تجربه کرده‌اید؟ آیا با درد پایین کمر که تا باسن پخش می‌شود و انگار هر کاری کنید دست از سرتان برنمی‌دارد دست و پنجه نرم می‌کنید؟

 • آموزش کمک های اولیه برای آسیب‌های مفصلی و استخوانی

  آموزش کمک های اولیه برای آسیب‌های مفصلی و استخوانی

  پیچ‌خوردگی و دررفتگی از آسیب‌های اصلی هستند که می‌توانند برمفاصل تأثیر بگذارند، هر دوی آن‌ها بسیاردردناک‌اند و به ‏کندی بهبود می‌یابند.آسیب‌های استخوانی، مفصلی و عضلانی شامل شکستگی، دررفتگی، پیچ‌خوردگی، ‏کشیدگی و گرفتگی هستند.

 • علت درد پاشنه پا چیست و چطور درمان می‌شود؟

  علت درد پاشنه پا چیست و چطور درمان می‌شود؟

  در این مطلب قصد داریم به مهم‌ترین علل درد پاشنه پا بپردازیم.درد پاشنه پا یکی از درد‌هایی است که مشکلات زیادی برای فرد مبتلا ایجاد می‌کند، اما در اغلب موارد قابل درمان است و درمان آن نیز بستگی به علت درد دارد.

 • یک درمان شگفت انگیز برای زانو درد

  یک درمان شگفت انگیز برای زانو درد

  ورزش یوگا اتحاد بین تن و روان، بین نیرو‌های مثبت و منفی وجود انسان را تقویت می‌کند و قدمت زیادی دارد.بدن و تنفس ارتباط تنگاتنگی با ذهن و فکر دارند؛ با کنترل تنفس و نگاه داشتن بدن در وضعیت‌های ثابت یا همان «آساناس»، در یوگا توازن ایجاد می‌شود.

 • انجام این کارها شما را مبتلا به پوکی استخوان می کند

  انجام این کارها شما را مبتلا به پوکی استخوان می کند

  هر یک از ما در طول روز کار‌هایی انجام می‌دهیم که می‌تواند استخوان‌ها را در معرض بیماری‌های مربوط به استخوان همچون پوکی استخوان قرار دهد.

 • چگونه از ابتلا به پوکی استخوان جلوگیری کنیم؟

  چگونه از ابتلا به پوکی استخوان جلوگیری کنیم؟

  با افزایش سن استخوان‌ها نحیف‌تر و ضعیف‌تر شده و تراکم خود را از دست می‌دهند و از همین رو با گذشت زمان آسیب‌پذیرتر می‌شوند.

 • توصیه های مهم پزشکی هنگام کار با کامپیوتر

  توصیه های مهم پزشکی هنگام کار با کامپیوتر

  امروزه کاربرد کامپیوتر (رایانه) در زندگی بشربسیار زیاد است و تعداد زیادی از افراد ساعت‌ های متمادی با این وسیله الکترونیکی کار می‌کنند به همین دلیل شناخت عوامل موثر در محیط کار با رایانه اهمیت زیادی دارد.

فیلم روز
تصویر روز