Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 20 آذر 1396 - 09:07

چشم‌ پزشکی

بازدید: 11426

 • رایج ترین مشکلات پلک چشم

  رایج ترین مشکلات پلک چشم

  لک‌ها عضو مهمی در بدن هستند و نقش زیادی در زیبایی و سلامت چشم‌ها دارند. اما در عین حال، این بخش کوچک از بدن بیماری‌های مختلفی نیز دارد که درمان آنها عمدتا برعهده متخصصان پوست و جراحان پلاستیک است. سلامت پلک‌ها می‌تواند تا حد زیادی سلامت چشم را تامین و تضم

 • عینک‌‌ های آفتابی مناسب و استاندارد

  عینک‌‌ های آفتابی مناسب و استاندارد

  در تابش عمودی آفتاب (در استوا، فصل تابستان و ساعت‌های بین 10 صبح تا 2 بعدازظهر) میزان تابش اشعه ماوراء بنفش به زمین بیشتر است و میزان ورود این اشعه به چشم نیز بیشتر می‌‌شود.

 • تاثیر تشعشعات بر سلامت چشم

  تاثیر تشعشعات بر سلامت چشم

  چشم انسان به عنوان یکی از اعضای بسیار آسیب‌پذیر با ساختار پیچیده یکی از ارگان‌هایی از بدن است که می‌تواند تاثیر‌پذیری زیادی از تجهیزات با تکنولوژی بالا داشته باشد.

 • از قرمزی چشم چه می‌دانید؟

  از قرمزی چشم چه می‌دانید؟

  قرمزی چشم (کونژکتیویت)، آزردگی سفیدی چشم و پلک است. این آزردگی باعث می‌شود چشم شما قرمز یا صورتی رنگ شود. قرمزی چشم می‌تواند ناشی از ضربه، حساسیت، عفونت یا دلایل دیگری باشد.

 • جراحی پلاستیك و زیبایی پلك

  جراحی پلاستیك و زیبایی پلك

  اگر می‌خواهید در مورد جراحی زیبایی پلک و انواع آن اطلاعاتی به دست بیاورید، این مقاله را بخوانید که توضیحاتی هم در مورد افراد کاندید مناسب بلفاروپلاستی و خطرات آن داده است.

 • همه چیز درباره عفونت های چشمی

  همه چیز درباره عفونت های چشمی

  در این مقاله علائم عفونت چشم، علل و انواع عفونت چشم و انواع عفونت‌های چشمی ویروسی، قارچی و باکتریایی از قبیل کونژکتیویت، کراتیت ویروسی، کراتیت قارچی، تراخم و ... بررسی شده‌اند.

 • روش های رفع خستگی چشم بر اثر کار با کامپیوتر

  روش های رفع خستگی چشم بر اثر کار با کامپیوتر

  کار طولانی مدت با کامپیوتر چشم را خسته می کند. نبود نور کافی، کار چشمی زیاد و پلک زدن کم؛ عواملی هستند که منجر به خستگی و خشکی چشم می شوند. برای رفع خستگی چشم چه باید کرد؟

 • نکاتی برای مراقبت از چشم ها

  نکاتی برای مراقبت از چشم ها

  چشم‌ها از مهم‌ترین اجزای بدن هستند. برای سالم نگه داشتن این نعمت‌های الهی باید از هر نظر مراقب آنها باشیم. در اینجا توصیه‌هایی در خصوص مراقبت از چشم‌ها ارائه شده است.

 • درمان پیرچشمی (2)

  درمان پیرچشمی (2)

  عدسی چشم بخشی از چشم است كه شفاف و قابل انعطاف بوده و فاقد رگ‌های خونی است.

 • درمان پیرچشمی (1)

  درمان پیرچشمی (1)

  اگرچه می‌توان با استفاده از عینك‌ مطالعه این مشكل را به آسانی برطرف كرد.پیرچشمی پدیده‌ای است كه از حدود 40 سالگی به بعد همه افراد مجبور خواهند شد

 • مشکلات چشمی در بیماران مبتلا به ام اس (3)

  مشکلات چشمی در بیماران مبتلا به ام اس (3)

  اگر دید شما به‌طور دائم افت پیدا کرد و یا از بین رفت شما می‌توانید با ایجاد تغییراتی در منزل یا محل کارتان راحت‌تر و کار آمدتر باشید.

 • مشکلات چشمی در بیماران مبتلا به ام اس (2)

  مشکلات چشمی در بیماران مبتلا به ام اس (2)

  درمان اولیه برای دوبینی و حرکات غیر ارادی چشم همانی است که برای التهاب عصب بینایی انجام می‌شود.

فیلم روز
تصویر روز