Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 28 خرداد 1398 - 10:13

چشم‌ پزشکی

بازدید: 16758

 • بهار و حساسیت های چشمی

  بهار و حساسیت های چشمی

  آلرژی‌های چشمی ‌یکی از شایعترین علت‌های مراجعه به چشم پزشک است بطور متوسط از هر ۱۰ - ۱۵ نفر یک نفر در طول عمر خود دچار علائم حساسیت‌های چشمی ‌می‌شود.

 • 8 درمان طبیعی برای خشکی چشم

  8 درمان طبیعی برای خشکی چشم

  خشکی چشم می‌تواند به دلایل مختلفی شکل بگیرد. خشکی چشم ممکن است به واسطه شرایط پزشکی، عوامل محیطی مانند باد، عوارض جانبی برخی دارو‌ها یا افزایش سن رخ دهد.

 • آیا روزه بر ضعیفی چشم تاثیر دارد؟

  آیا روزه بر ضعیفی چشم تاثیر دارد؟

  روزه داری برای افراد با مشکلات چشم مثل آب سیاه یا بیماران دیابتی دچار مشکلات چشمی توصیه نمی‌شود. درباره روزه و مشکلات چشمی بیشتر بخوانید.

 • بررسی سکته چشمی از علت تا درمان

  بررسی سکته چشمی از علت تا درمان

  سکته چشمی به دلیل نبود جریان خون کافی در آن دسته از رگ های خونی که عصب‌های نوری پشت چشم را تغذیه می‌کند، به وجود می‌آید.

 • دلیل ریختن مژه و راه های درمان آن

  دلیل ریختن مژه و راه های درمان آن

  غده تیروئید هورمون‌هایی حیاتی را تولید می‌کند. اگر تولید این هورمون‌ها بیشتر یا کمتر از حد طبیعی باشد می‌تواند علائم مختلفی از جمله ریزش مو را ایجاد کند.

 • ۱۰ عادت ساده ای که به بینایی شما صدمه می زند

  ۱۰ عادت ساده ای که به بینایی شما صدمه می زند

  بینایی یکی از مهم ترین حواس بدن بوده و چشم ها از حساس ترین اندام های بدن هستند.

 • لازک؛ خداحافظی با عینک

  لازک؛ خداحافظی با عینک

  داشتن نمره عینک عارضه‌ای است که بسیاری از مردم درگیر آن هستند. سر درد، چشم درد، سنگینی چشم و پیشانی، خستگی و کلافگی خبر و پیامدهای استفاده نکردن از عینک به شمار می‌رود.

 • عینکی به رنگ دود

  عینکی به رنگ دود

  حالا که به ماه‌های گرم و پرآفتاب سال نزدیک می‌شویم، شاید دانستن اطلاعاتی درباره اینکه برای محافظت از چشم‌هایمان چه نوع عینک آفتابی با چه ویژگی‌هایی بخریم، بد نباشد.

 • برآمدگی های روی پلک

  برآمدگی های روی پلک

  یکسری درمان های خانگی وجود دارد که با کمک آنها می توان سرعت مداوای این برآمدگی ها را افزایش داد. در این مقاله به انواع برآمدگی های روی پلک و دلایل ایجاد آنها اشاره شده است.

 • مشکلات چشم در بیماران دیابتی

  مشکلات چشم در بیماران دیابتی

  اگر مبتلا به دیابت هستید، بدن شما از قند موجود نمی‌تواند بدرستی استفاده كند، در نتیجه غلظت قند خون افزایش می‌یابد. قند خون بالا می‌تواند سبب پیدایش تغییراتی در رگ‌های كوچك بدن شود.

 • نکاتی برای مراقبت از چشم ها

  نکاتی برای مراقبت از چشم ها

  چشم‌ها از مهم‌ترین اجزای بدن هستند. برای سالم نگه داشتن این نعمت‌های الهی باید از هر نظر مراقب آنها باشیم. در اینجا توصیه‌هایی در خصوص مراقبت از چشم‌ها ارائه شده است.

 • رایج ترین مشکلات پلک چشم

  رایج ترین مشکلات پلک چشم

  لک‌ها عضو مهمی در بدن هستند و نقش زیادی در زیبایی و سلامت چشم‌ها دارند. اما در عین حال، این بخش کوچک از بدن بیماری‌های مختلفی نیز دارد که درمان آنها عمدتا برعهده متخصصان پوست و جراحان پلاستیک است. سلامت پلک‌ها می‌تواند تا حد زیادی سلامت چشم را تامین و تضم

فیلم روز
تصویر روز