Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 29 مهر 1396 - 19:30

دهان و دندان

بازدید: 12657

 • لبخند زیبا با دندان های سالم

  لبخند زیبا با دندان های سالم

  هر شش ماه یکبار نزد دندانپزشک رفتن، نه تنها وجود دندان‌های سالم و لبخند زیبای شما را تضمین می‌کند، بلکه از نظر سلامتی، شما را در وضعیت خوبی قرار می‌دهد.

 • دندان های سالم یا خراب

  دندان های سالم یا خراب

  داشتن دندان‌های سالم به گوارش و هضم بهتر غذاها و به علاوه به زیبایی بیشتر افراد کمک می‌کند. راهکارهای ذکر شده در این مقاله در سلامت دهان و دندان موثر است.

 • مواد غذایی خوشبو کننده دهان

  مواد غذایی خوشبو کننده دهان

  آیا می‌دانید چرا برخی از افراد از بوی بد دهان رنج می‌برند؟ آیا می‌دانید با برخی از مواد غذایی می‌توان به بهبود بوی بد دهان کمک کرد؟ این مقاله را حتما بخوانید.

 • خمیردندان مناسب شما کدام است؟

  خمیردندان مناسب شما کدام است؟

  اگر در مرتب مسواک زدن و نخ دندان کشیدن تنبلی می کنید، باید گفت که هیچ خمیردندانی نمی تواند جلوی فساد دندان هایتان را بگیرد. اما افرادی که به راهنمایی های دندانپزشکان خود اهمیت می دهند، می توانند لبخند زیبای خود را همیشه حفظ کنند. خمیردندان های متنوعی در ب

 • درمان بوی بد دهان

  درمان بوی بد دهان

  مشکل بوی بد دهان، ریشه در موارد گوناگونی از قبیل مصرف غذاهای پر ادویه، سیگار کشیدن، خشکی دهان، بیماری های مختلف، مشکلات لثه و دندان و یا سینوزیت دارد.

 • جرم‌گیری كی و چگونه؟!

  جرم‌گیری كی و چگونه؟!

  یكسری از تغییر رنگ‌ها در ساختمان خود دندان وجود دارند و معمولاً این تغییر رنگ‌ها دائمی بوده و با جرم‌گیری از بین نمی‌رود.

 • مراقبت از مرواریدهای دهان

  مراقبت از مرواریدهای دهان

  مسواك زدن، بهترین روش برای پاك كردن پلاك میكروبی از روی دندان‌ها است. برای این منظور بهتر است از مسواك مناسب استفاده شود.

 • شكستگی‌های ساده تاج و تاج ریشه در دندان‌های دائمی (2)

  شكستگی‌های ساده تاج و تاج ریشه در دندان‌های دائمی (2)

  بخش دوم- شكستگی دندان یكی از شایع‌ترین عواملی است كه اغلب افراد به دندانپزشك مراجعه می‌كنند و اصطلاحی است كه به شكاف‌ها و ترك‌های مینا، بدون از دست رفتن نسج دندانی اطلاق می‌شود.

 • شكستگی‌های ساده تاج و تاج ریشه در دندان‌های دائمی (1)

  شكستگی‌های ساده تاج و تاج ریشه در دندان‌های دائمی (1)

  بخش اول- شكستگی دندان یكی از شایع‌ترین عواملی است كه اغلب افراد به دندانپزشك مراجعه می‌كنند و اصطلاحی است كه به شكاف‌ها و ترك‌های مینا، بدون از دست رفتن نسج دندانی اطلاق می‌شود.

 • نكاتی در مورد ارتودنسی زیبایی نامرئی (2)

  نكاتی در مورد ارتودنسی زیبایی نامرئی (2)

  بخش دوم- در حال حاضر هدف از درمان ارتودنسی بهبود كیفیت زندگی بیمار با بالا بردن فانكشن فك و دندان‌ها و حصول زیبایی دندانی صورتی است و چون برای انجام درمان‌های ارتودنسی محدودیت سنی وجود ندارد.

 • نكاتی در مورد ارتودنسی زیبایی نامرئی (1)

  نكاتی در مورد ارتودنسی زیبایی نامرئی (1)

  بخش اول- در حال حاضر هدف از درمان ارتودنسی بهبود كیفیت زندگی بیمار با بالا بردن فانكشن فك و دندان‌ها و حصول زیبایی دندانی صورتی است و چون برای انجام درمان‌های ارتودنسی محدودیت سنی وجود ندارد.

 • بررسی محل قرارگیری ایمپلنت

  بررسی محل قرارگیری ایمپلنت

  در سال‌های اخیر پیشرفت‌های شایانی در علم دندانپزشكی به منظور بازسازی شكل و عملكرد دهانی – صورتی با استفاده از ایمپلنت‌های دندانی حاصل شده است.

فیلم روز
تصویر روز