Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 30 مهر 1397 - 02:31

سلامت مردان

بازدید: 18425

 • از علت تا درمان ریزش مو در مردان

  از علت تا درمان ریزش مو در مردان

  ارتباط روشنی بین سیگار کشیدن و افزایش طاسی در میان مردان وجود دارد. بنابراین اگر به دنبال یک دلیل خوب برای ترک سیگار خود هستید می‌توانید از این گزینه در لیست خود استفاده کنید و برای جلوگیری از طاسی، سیگار را ترک نمایید.

 • این زمان بهترین زمان برای اصلاح صورت است

  این زمان بهترین زمان برای اصلاح صورت است

  بسیاری از افراد پس از اصلاح صورت احساس سوزش می‌کنند و پوست‌شان قرمز می‌شود. برای جلوگیری از این مساله باید به فاکتورهای مختلفی از جمله کیفیت تیغ اصلاح و ... توجه کرد.

 • سرطان ها در مردان

  سرطان ها در مردان

  در طول زندگی تقریباً نصف مردان مبتلا به یک نوع سرطان خواهند شد. سرطان می‌تواند هر فردی را در هر سنی گرفتار سازد، ولی بالاتر از 55 سال شیوع آن بیشتر است.

 • بیماری قند در مردان

  بیماری قند در مردان

  دیابت شایع‌ترین علت بیماری‌های قلبی عروقی، سکته‌ها، نارسائی کلیه، کوری و قطع اندام می‌باشد. بیماران دیابتی دو برابر افراد عادی به بیماری قلبی مبتلا می شوند.

 • سلامت قلب و عروق در مردان

  سلامت قلب و عروق در مردان

  بیماری‌های سیستم قلبی عروقی سالیانه جان صدها هزار نفر مرد را می‌گیرند درصورتی‌که با برنامه‌ریزی صحیح می‌توان از بسیاری از مرگ‌های زودرس ناشی از بیماری‌های قلبی عروقی جلوگیری کرد.

 • سلامت پروستات

  سلامت پروستات

  بسیاری از مردان نمی‌دانند که پروستات کجا قرار دارد و کار آن چیست. پروستات در گردن مثانه قرار دارد و مجرای ادرار پس از شروع از گردن مثانه از وسط پروستات عبور می‌کند.

 • سلامت جنسی مردان

  سلامت جنسی مردان

  حدود 10 درصد تمام مردان و 25 درصد مردان بالای 60 سال دارای اختلال نعوظ هستند. در 70 درصد موارد علت اختلال نعوظ یک بیماری است که قابل‌درمان می‌باشد.

 • ورزش و توانائی جسمی در مردان

  ورزش و توانائی جسمی در مردان

  ورزش کمک می‌کند که شما به جنگ بسیاری از نشانه‌های پیری مثل التهاب مفاصل، کاهش تراکم استخوان و کاهش حافظه بروید. علی‌رغم فواید بسیار ورزش، حدود یک‌چهارم مردان اصلاً ورزش نمی‌کنند.

 • بهداشت دهان و دندان در مردان

  بهداشت دهان و دندان در مردان

  سلامتی دندان‌ها و لثه‌ها نه‌تنها اثر مثبت بر سلامتی عمومی شما دارد، بلکه سبب می‌شود که لبخندهای شما زیبا باشد و تنفس شما نیز بد بو نشود. داشتن دندان‌های سالم به‌خودی‌خود اتفاق نمی‌افتد.

 • رژیم غذائی مناسب در مردان

  رژیم غذائی مناسب در مردان

  هر چیزی که می‌خورید یا می‌آشامید اثر مستقیم بر سلامتی شما دارد. استفاده از یک رژیم غذائی متعادل و سالم در اولویت اول زندگی قرار دارد. متأسفانه بسیاری از مردان این کار را انجام نمی‌دهند.

 • سلامت مردان

  سلامت مردان

  در اینجا شما را راهنمائی می‌کنیم که چگونه مواظب سلامتی خود باشید تا ضمن افزایش طول عمر، کیفیت زندگی خود را نیز بهبود بخشید، به‌عبارت دیگر نه‌تنها زنده بمانید بلکه خوب هم زندگی بکنید.

 • ده قاتل میل جنسی در مردان

  ده قاتل میل جنسی در مردان

  یک تعداد مواردی هستند که دارای اثرات مضر خیلی شدید بر عملکرد جنسی مردان می‌باشند و با اجتناب و یا برطرف کردن موارد فوق می‌توان از ایجاد اختلال در نعوظ جلوگیری و یا برطرف کرد.

فیلم روز
تصویر روز