Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 - 18:55

داروها و مكمل‌ ها

بازدید: 12593

 • آیا استفاده از ملین ها یا مسهل ها در درمان لاغری بی خطر است؟

  آیا استفاده از ملین ها یا مسهل ها در درمان لاغری بی خطر است؟

  بهترین راه برای کاهش وزن، رژیم غذایی مناسب و ورزش است. استفاده از ملین‌ها یا مسهل‌ها و همچنین داروهای ادرارآور، برای کاهش وزن می‌تواند عوارض جانبی و خطرات جدی در پی داشته باشد.

 • آشنایی با چند قرص لاغری

  آشنایی با چند قرص لاغری

  برخی از قرص‌های لاغری، مانند فرمولاهای گرمازا، با افزایش متابولیسم، به کاهش وزن کمک می‌کنند، ولی ال کارنیتین، با افزایش اکسیداسیون چربی باعث کاهش وزن می‌شود.

 • آیا داروهای لاغری واقعا موثرند؟

  آیا داروهای لاغری واقعا موثرند؟

  داروهای لاغری زیادی برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام وجود دارد و روز به روز هم به انواع آنها و تبلیغات‌شان افزوده می‌شود. اما اصلا به عوارض جانبی این داروها توجهی نمی‌شود!

 • مکمل ها با چه داروهایی تداخل دارند؟

  مکمل ها با چه داروهایی تداخل دارند؟

  افرادی که از مکمل‌های غذایی مصرف می‌کنند، باید نسبت به مصرف داروها توجه بیشتری داشته باشند. زیرا ممکن است داروهای مصرفی با مکمل‌های غذایی تداخل داشته باشند.

 • مکمل های رایج در کاهش وزن

  مکمل های رایج در کاهش وزن

  مکمل‌های زیادی برای کاهش وزن در بازار وجود دارد. اما بعضی از آنها عوارض جبران ناپذیری بر روی سلامتی دارند. در اینجا این مکمل‌ها و انواعی که برای سلامتی ضرر ندارند، معرفی می‌شوند.

 • سازمان بیمه؛ متهم ردیف اول مصرف خودسرانه دارو در کشور

  سازمان بیمه؛ متهم ردیف اول مصرف خودسرانه دارو در کشور

  دکتر رهبر مژدهی آذر دوران کودکی و نوجوانی را به علت ماموریت کار اداری پدرش در شهر قم سپری کرده و تحصیلات ابتدایی تا متوسطه‌اش را در مدارس حکیم نظامی و حکمت قم به پایان رسانده است.

 • آشنایی با داروهای قلبی عروقی

  آشنایی با داروهای قلبی عروقی

  بیماری‌های قلبی از شایع‌ترین بیماری‌ها در جوامع امروزی می‌باشند. اما با تشخیص به موقع بیماری‌های قلبی و استفاده بجا از داروها می‌توان از بروز عواقب ناگوار جلوگیری نمود.

 • تداخل های ویتامینی!

  تداخل های ویتامینی!

  هنگام مصرف مکمل‌ها باید به مواد غذایی و داروهای مصرفی توجه نمود، زیرا گاهی مواد غذایی مصرفی باعث افزایش یا کاهش جذب ویتامین یا ماده معدنی مورد نظر می‌شوند.

 • خطرات ناشی از مصرف زیاد مکمل ها

  خطرات ناشی از مصرف زیاد مکمل ها

  توجه به این نکته بسیار مهم است که دریافت بیش از حد بعضی از مکمل‌های خاص می‌تواند اثرات زیان‌باری برای بدن داشته باشد. این مقاله را حتما مطالعه نمایید.

 • مکمل های غیر رژیمی را بشناسیم

  مکمل های غیر رژیمی را بشناسیم

  از مكمل‌های غذایی برتر موجود در فروشگاه‌ها و داروخانه‌ها كه از عصاره‌های استاندارد تهیه می‌شوند و تاثیر آنها بر روی انسان توسط آزمایشگاه‌های معتبر تایید گردیده‌اند، استفاده نمایید.

 • نگاهی به عوارض مکمل های ورزشی (1)

  نگاهی به عوارض مکمل های ورزشی (1)

  در این مقاله برخی از داروها و مکمل‌های پرمصرف را که بیشتر در بین ورزشکاران استفاده می‌شوند مورد بررسی قرار می‌دهیم و در مورد عوارض این مکمل‌ها بحث می‌کنیم.

 • نگاهی به عوارض مکمل های ورزشی (3)

  نگاهی به عوارض مکمل های ورزشی (3)

  داروهای محرک مانند آمفتامین‌ها، استریکنین، کافئین و کوکائین و استروئیدهای آنابولیک مانند تستوسترون، ناندرولون، اکسی متولون، متان دپانون و استانوزلون در این مقاله بررسی شده‌اند.

فیلم روز
تصویر روز