Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 30 مرداد 1397 - 02:20

داروها و مكمل‌ ها

بازدید: 19259

 • اهمیت و جایگاه مکمل های غذایی کاهش دهنده وزن

  اهمیت و جایگاه مکمل های غذایی کاهش دهنده وزن

  استفاده از مکمل‌ها به همراه بهترین استراتژی‌های کاهش وزن، برای بیشترین اثرگذاری، زمانی مؤثر می‌شود که تحت نظر متخصصین این حیطه انجام شود.

 • داروهای لازم در سفر و جعبه کمک های اولیه

  داروهای لازم در سفر و جعبه کمک های اولیه

  انجمن کنترل و پیشگیری بیماری‌ها (CDC) به مسافران پیشنهاد می‌کند در جعبه کمک‌های اولیه خود داروهایی که پزشک تجویز کرده است را به همراه داروهای بدون نسخه (OTC) داشته باشد.

 • آل کارنیتین مکملی پرچالش

  آل کارنیتین مکملی پرچالش

  در انسان 75 درصد کارنیتین از رژیم غذایی بدست می‌آید و بقیه در بافت عضلات و کبد ساخته می‌شود. منابع عمده ال کارنتین منابع حیوانی، گوشت قرمز و فراورده‌های لبنی، ماکیان و ماهی‌ها هستند.

 • مکمل ها در تغذیه و سلامتی

  مکمل ها در تغذیه و سلامتی

  بیشتر انسان‌‌ها در طول زندگی خود از قرص‌های ویتامین، مولتی ویتامین‌ها و مکمل‌های غذایی استفاده می‌‌کنند. آیا می‌‌دانید نیاز روزانه بدن ما به این ویتامین‌ها و مکمل‌‌ها چقدر و چگونه است؟

 • ملاحظات دارویی و مصرف مکمل‌‌ها در بیماری پارکینسون

  ملاحظات دارویی و مصرف مکمل‌‌ها در بیماری پارکینسون

  بیماری پارکینسون در اثر از دست دادن سلول‌های عصبی (سلول‌های دوپامینرژیک) در قسمتی از مغز که جسم سیاه نامیده می‌شود، ایجاد می‌گردد. سلول‌های دوپامینرژیک مسئول تولید دوپامین هستند.

 • عواقب و عوارض مصرف استروئیدها

  عواقب و عوارض مصرف استروئیدها

  بسیاری از مصرف‌كنندگان جوان به عوارض خطرناك این داروها بر روی سلامت فكر نمی‌كنند. آنها به تنها چیزی كه می‌اندیشند سود و نفع این كار است.

 • مروری بر درمان‌‌های دارویی فشار خون

  مروری بر درمان‌‌های دارویی فشار خون

  بیماری‌های غیرواگیر از جمله بیماری‌های قلبی، سکته مغزی، دیابت، سرطان و بیماری‌های مزمن تنفسی مهمترین علت مرگ در جهان است.

 • راهنمای استفاده از داروها

  راهنمای استفاده از داروها

  شربت رکولیک 120 میلی لیتری ® Recolic مواد موثره ی بابونه آلمانی، انیسون و عسل داروی گوارشی موارد مصرف - بیماری کولیک و انواع اسپاسم و التهابات مجاری گوارشی - نفخ و سوء هاضمه - کاهش التهاب و اسپاسم در بیماری سندرم روده تحریک پذیر (IBS) - پیشگیری و درمان زخم‌های معده و روده -...

 • استفاده از مکمل ها در رژیم های غذایی و تناسب اندام

  استفاده از مکمل ها در رژیم های غذایی و تناسب اندام

  بسیاری از افراد به منظور تحقق اهداف خاصی اقدام به تهیه و مصرف مکمل‌‌ها می‌‌کنند که ممکن است به صورت مصرف خودسرانه یا براساس تجویز پزشکان یا متخصصین تغذیه باشد.

 • ملاحظات مصرف داروها و مکمل ها در شیردهی

  ملاحظات مصرف داروها و مکمل ها در شیردهی

  یکی از مسائل مهمی که مادران شیرده همواره با آن  توجه می کنند استفاده از داروها و مکمل ها و .... در دوران شیردهی است زیرا اکثر مادران شیرده از بابت ترشح داروها و مواد شیمیایی و گیاهی در شیر خود و تاثیر آن بر طفل شیرخوار نگران و مضطرب هستند.

 • داروی لاغری اورلیستات چگونه لاغر می کند؟

  داروی لاغری اورلیستات چگونه لاغر می کند؟

  یکی از داروهایی که برای لاغر شدن بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد، اورلیستات یا زنیكال است که از جذب چربی‌ها جلوگیری می‌کند. اما این دارو عوارضی هم به دنبال دارد.

 • داروی لاغری برونتریل چگونه موجب کاهش اشتها می شود؟

  داروی لاغری برونتریل چگونه موجب کاهش اشتها می شود؟

  داروی لاغری برونتریل به عنوان یك مهاركننده اشتها به كار می‌رود. این دارو همراه با یك برنامه رژیم كاهش وزن استفاده می‌شود. در اینجا با عوارض جانبی دارو آشنا می‌شوید.

فیلم روز
تصویر روز