Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 4 فروردین 1396 - 23:21

اعتياد

بازدید: 6012

 • ارتباط اعتیاد و بیماری های قلبی

  ارتباط اعتیاد و بیماری های قلبی

  در این مقاله به بررسی ارتباط اعتیاد و مصرف مواد مخدر و سیگار با بیماری‌های قلبی عروقی مانند سکته قلبی، گرفتگی عروق، فشار خون بالا و کلسترول خون بالا می‌پردازیم.

 • قلیان حقیقت را پنهان می کند

  قلیان حقیقت را پنهان می کند

  باید توجه داشت که قلیان تمام خطرات سیگار برای سلامتی را دارد و باعث ورود مواد سرطان‌زا به ریه افراد می‌شود. حتی دود دست دوم قلیان هم بسیار خطرناک است.

 • فاجعه زیر پوست آرایشگاه‌‌های زنانه غیرمجاز!

  فاجعه زیر پوست آرایشگاه‌‌های زنانه غیرمجاز!

  در اینجا به بررسی قربانیان آرایشگاه‌های زنانه غیرمجازی که این روزها در نقاط مختلف شهرهای بزرگ زیاد شده‌اند می‌پردازیم. این آرایشگاه‌ها برای جلب مشتری دست به هر ترفندی می‌زنند.

 • اختلال مصرف مواد

  اختلال مصرف مواد

  اعتیاد معمولا به این معنی است که فرد نمی‌تواند بدون مصرف آن ماده خاص به زندگی معمول ادامه دهد یا به عبارتی دیگر در هنگام ترک مصرف دچار ناراحتی‌های بدنی یا ذهنی می‌شود.

 • «کتامین» مخدر جدید بچه پولدارها‌!

  «کتامین» مخدر جدید بچه پولدارها‌!

  این روزها در میان انواع روان‌گردان، نام کتامین به گوش می‌خورد که استفاده از آن در بین نوجوانان و در میهمانی‌ها رواج زیادی پیدا کرده است. در اینجا با اثرات کتامین آشنا می‌شوید.

 • خوددرمانی در اعتیاد

  خوددرمانی در اعتیاد

  متاسفانه در عطاری‌ها داروهای دیگری به عنوان داروی گیاهی ترك اعتیاد به صورت قرص و كپسول و با نام‌های دراگون،‌ دتای هندی و... توزیع می‌‌شود.

 • اعتیاد پنهان زنان (2)

  اعتیاد پنهان زنان (2)

  کوکایین و سایر محرک‌ها در ابتدای مصرف محرک جنسی هستند ولی در مصرف مزمن اختلال عملکرد جنسی، افزایش هورمون پرولاكتین، عدم خونریزی قاعدگی، آمنوره و نازایی می‌‌دهند. در مطالعات اخیر دیده شده است.

 • اعتیاد پنهان زنان (1)

  اعتیاد پنهان زنان (1)

  تحقیقات نشان داده که ابتلا به آسیب‌های روحی و روانی با گرایش مصرف مواد ارتباط تنگاتنگی دارد و زنانی که دچار اختلالات روحی هستند 17 بار بیشتر از سایرین در معرض ابتلا به مصرف مواد قرار دارند.

 • ترامادول

  ترامادول

  عوارض جانبی دیگر مصرف ترامادول مانند داروهای شبه تریاكی است كه می‌‌توان از جمله آن به حالت تهوع، سرگیجه، خواب آلودگی، یبوست،‌ افت فشا‌رخون، تعریق و خارش اشاره نمود.

 • تریاك، مسكن یا مخدر اعتیاد آور (2)

  تریاك، مسكن یا مخدر اعتیاد آور (2)

  اعتیاد یک بیماری است. تنها با پذیرش این موضوع است که می‌توان برخورد اصولی با آن انجام داد و راه نجات فرد مبتلا و خانواده وی و جامعه در پذیرش این امر است.

 • تریاك، مسكن یا مخدر اعتیاد آور (1)

  تریاك، مسكن یا مخدر اعتیاد آور (1)

  در ایران بارزترین سابقه مصرف مواد به حشاشین به سرکردگی حسن صباح باز می‌گردد که برای تهیج و القاء افکار خود به پیروانش از حشیش استفاده می‌کردند.

 • مسمومیت با تریاك و سایر مواد مخدر (2)

  مسمومیت با تریاك و سایر مواد مخدر (2)

  در درمان مسمومیت با مرفین گذشته از تجویز پادزهرهای مخصوص، اصلاح آنوكسی و رساندن اكسیژن كافی به بیمار اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد.

فیلم روز
تصویر روز