Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 - 18:52

مصاحبه ها

بازدید: 4880

 • گفت و گو با مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون

  گفت و گو با مرجانه گلچین بازیگر سینما و تلویزیون

  مرجانه گلچین، بازیگر تلویزیون و سینما است. ‌یکی از بازیگرانی که در بهترین مجموعه‌های تلویزیونی به ایفای نقش پرداخته و واقعاً در این عرصه فعال بوده است.

 • گفتگوی صمیمی با الهام پاوه نژاد

  گفتگوی صمیمی با الهام پاوه نژاد

  الهام پاوه‌نژاد در گفتگو با دنیای زنان درباره فعالیت‌های کاری‌اش در حیطه‌های مختلف و همچنین ارتباط با دخترش «کردیا»، از خاطره‌بازی تا مسافرت با دخترش به کردستان و ... سخن گفته است.

 • کمند امیرسلیمانی: دوست داشتم پزشک شوم

  کمند امیرسلیمانی: دوست داشتم پزشک شوم

  کمند امیرسلیمانی بازیگر با تجربه‌ای است که در طول دوران کاریش توانسته نقش‌های متفاوت و متنوعی بازی کند. با این بازیگر با اخلاق سینما و تلویزیون و تئاتر درباره فعالیت هنری و زندگی شخصی‌اش گفتگو کرده‌ایم.

 • مصاحبه با حمید حامی؛ خواننده موسیقی پاپ

  مصاحبه با حمید حامی؛ خواننده موسیقی پاپ

  در اینجا مصاحبه‌ای اختصاصی با حمید حامی؛ خواننده موسیقی پاپ ایران انجام داده‌ایم و از ایشان از شرایط کنونی عرصه موسیقی پاپ پرسیده‌ایم که از نظرتان می‌گذرد.

 • نیوشا ضیغمی: آرام و گریزان از جنجال

  نیوشا ضیغمی: آرام و گریزان از جنجال

  نیوشا ضیغمی از بازیگران محبوب است که اولین نقش او در مجموعه تاریخی در چشم باد با نقش یک دختر روستایی آغاز شد. نیوشا ضیغمی نقش خود را در فیلم شوریده بیشتر می‌پسندد.

 • مصاحبه با علی اصحابی؛ خواننده موسیقی پاپ

  مصاحبه با علی اصحابی؛ خواننده موسیقی پاپ

  علی اصحابی خواننده پرطرفدار موسیقی پاپ کشورمان، این روزها حضورش در عرصه اجراهای صحنه‌ای کم‌رنگ شده و به همین دلیل گفت و گویی را با او ترتیب داده‌ایم و دلیل این اتفاق را جویا شدیم.

 • الهام شوقی: صدای خوب «سرمایه» است

  الهام شوقی: صدای خوب «سرمایه» است

  در اینجا به گفتگو با الهام شوقی؛ یکی از گوینده‌های خوش صدای رادیو پرداخته‌ایم. الهام شوقی برای برنامه‌های رادیو، نویسندگی هم کرده و فن بیان هم آموزش می‌دهد.

 • افسانه چهره آزاد: همسرم معتقد است مرا از امام رضا(ع) گرفته

  افسانه چهره آزاد: همسرم معتقد است مرا از امام رضا(ع) گرفته

  افسانه چهره آزاد؛ بازیگر با اخلاق سینما و تلویزیون در گفتگویی، درباره فعالیت‌‌های اجتماعی، زندگی خانوادگی و دغدغه‌‌های حرفه‌ای خود سخن گفته است که می‌خوانید.

 • شبنم فرشادجو: اسرار نامزد آلمانی خانم بازیگر!

  شبنم فرشادجو: اسرار نامزد آلمانی خانم بازیگر!

  یکی از بازیگرانی که سال‌های سال در تئاتر نقش‌های زیادی را بازی کرده، شبنم فرشادجو است. در اینجا گفتگویی صمیمی را با شبنم فرشادجو ترتیب داده‌ایم که از نظرتان می‌گذرد.

 • گفتگوی اختصاصی با حجت اشرف زاده؛ خواننده موسیقی ایرانی

  گفتگوی اختصاصی با حجت اشرف زاده؛ خواننده موسیقی ایرانی

  در اینجا با یکی از خوانندگان محبوب ایرانی؛ حجت اشرف‌زاده گفتگویی داشته‌ایم که از نظرتان می‌گذرد. آلبوم ماه و ماهی حجت اشرف زاده طرفداران زیادی پیدا کرده است.

 • گفتگو با اشکان خطیبی؛ بازیگری که کافی شاپ داشت!

  گفتگو با اشکان خطیبی؛ بازیگری که کافی شاپ داشت!

  اشکان خطیبی هم مانند بسیاری از بازیگران سینما و تلویزیون مدتی مدیریت رستورانی در تهران را بر عهده داشت. اما او اکنون می‌گوید دیگر به داشتن کافی شاپ در ایران علاقه‌ای ندارد.

 • گفتگوی اختصاصی با حمید عسکری

  گفتگوی اختصاصی با حمید عسکری

  در کارنامه هنری حمید عسکری، آلبوم‌‌های «کما 1»، «کما 2»، «کما 3»، «خوشبختی»، «از عشق» و «دیوونه وار» دیده می‌‌شود. در ادامه مصاحبه با این خواننده را می‌خوانید.

فیلم روز
تصویر روز