Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 30 دی 1395 - 12:10

کافه فرهنگ

بازدید: 5191

 • گزارش داغ از کنسرت‌‌های موسیقی زمستانی

  گزارش داغ از کنسرت‌‌های موسیقی زمستانی

  در گزارش زیر به برخی از اجراهای موسیقی در ماه پیش که با استقبال پرشوری از سوی علاقه‌مندان این هنر رو به رو شده، می‌پردازیم. این گزارش جذاب را بخوانید.

 • تازه های کتاب

  تازه های کتاب

  از این ماه با کتاب‌‌هایی آشنا خواهیم شد که در طول یک ماه اخیر منتشر می‌‌شوند. کتاب‌‌هایی که تنوع موضوعی دارند و ازم همترین عناوین موضوعی برخوردارهستند.

 • بازیگران زن در سینمای ایران

  بازیگران زن در سینمای ایران

  در اینجا به بررسی چند فیلم سینمایی و بازیگران زن آنها می‌پردازیم؛ فیلم سینمایی وارونگی با بازی سحر دولتشاهی، فیلم لاک قرمز با بازی پانته‌آ پناهی‌ها و پردیس احمدیه و ... .

 • چهره های دی ماه

  چهره های دی ماه

  این بار اخبار سینمایی بازیگران زن از قبیل هانیه توسلی، مونا فرجاد، باران کوثری، لیندا کیانی، زهره شکوفنده، آزیتا لاچینی، زری خوشکام و مریم بوبانی را برایتان گردآوری کرده‌ایم.

 • سرگرمی را جدی بگیریم

  سرگرمی را جدی بگیریم

  در سال جاری تقریبا اخیر اغلب فیلم‌‌هایی که با نگاه سرگرم کننده تولید شده‌اند، فارغ از کیفیت توانسته‌اند فروش‌های معقولی داشته باشند. این مقاله را بخوانید.

 • ایرانی‌‌ها اهل تفریحات فرهنگی و هنری هستند

  ایرانی‌‌ها اهل تفریحات فرهنگی و هنری هستند

  شما در آخر یک هفته کاری شلوغ ترجیح می‌دهید به چه کاری بپردازید؟ آیا دوست دارید در خانه بمانید و تلویزیون تماشا کنید؟ یا اینکه به سینما،‌ کافه یا ... می‌روید؟

 • محدودیت؛ گلایه مشترک اهالی فرهنگ

  محدودیت؛ گلایه مشترک اهالی فرهنگ

  در اینجا با اهالی ادبیات (سه شاعر، نویسنده و مترجم معاصر) در مورد شمای کلی مطلوبات جامعه ادبی و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفتگو کرده‌ایم که از نظرتان می‌گذرد.

 • چهره های آذر ماه

  چهره های آذر ماه

  در اینجا از اخبار جدید بازیگران و کارگردانان زن محبوبی چون مرضیه برومند، آیدا کیخایی، هستی مهدوی فرد، افسانه بایگان، مینا جعفرزاده، ترانه علیدوستی و ... آگاه می‌شوید.

 • اوضاع اکران با تمرکز بر نقش زنان در فیلم‌ها به ترتیب قد

  اوضاع اکران با تمرکز بر نقش زنان در فیلم‌ها به ترتیب قد

  این مقاله در موردفیلم‌های در حال اکران مانند نفس، متولد 65، گیتا و آس و پاس و بازیگران زن آنها مانند مریلا زارعی، ساره نورموسوی، هنگامه حمیدزاده، سحر قریشی و بهاره رهنما مورد است.

 • گزارشی از بازار داغ کنسرت‌‌های پاییزی

  گزارشی از بازار داغ کنسرت‌‌های پاییزی

  با پایان ماه صفر، بازار برگزاری کنسرت‌‌های موسیقی دوباره داغ شده و در این مدت زمان سپری شده، تعدادی از گروه‌‌ها و خواننده‌‌ها روی صحنه رفته‌اند که به بیان برخی از آنها می‌پردازیم.

 • فیض شریفی: وقتی شاعران و نویسندگان از رسالت شانه خالی می‌کنند

  فیض شریفی: وقتی شاعران و نویسندگان از رسالت شانه خالی می‌کنند

  از فیض شریفی منتقد، مترجم، نویسنده و نمایش‌نامه نویس معاصر تا به امروز قریب به 35 کتاب منتشر شده که 15 کتاب آن ذیل "شعر زمان ما" منتشر شده است. گفتگو با فیض شریفی را می‌خوانید.

 • بانوان؛ در محوریت درام

  بانوان؛ در محوریت درام

  در این مقاله، به بررسی اوضاع و احوال اکران با تمرکز بر نقش زنان در فیلم‌ها می‌پردازیم و جایگاه چند تن از بانوان بازیگر را در فیلم‌های سینمایی مورد بررسی قرار می‌دهیم.

فیلم روز
تصویر روز