Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 17:00

6
اردیبهشت
تمدید مهلت ثبت‌نام بن‌ کارت دانش‌آموزی

تمدید مهلت ثبت‌نام بن‌ کارت دانش‌آموزی

هر دانش آموز مجاز به دریافت یک بن کارت یارانه‌ای کتاب است. این بن کارت دانش آموزی فقط در ایام برگزاری نمایشگاه اعتبار خواهد داشت که از طریق دستگاه های کارت خوان ناشران داخلی قابل استفاده است.

مهلت ثبت نام بن کتاب دانش‌آموزی که برای نخستین‌بار در بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دانش‌آموزان اختصاص یافته تا هفتم اردیبهشت‌ماه تمدید شد. 

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام، معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست‌های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور، امکان استفاده از تسهیلات بن‌کارت دانش آموزی را در نمایشگاه کتاب تهران فراهم کرده است. 

دانش آموزان برای استفاده از این تسهیلات می توانند تا هفتم اردیبهشت ماه با مراجعه به سایت bon.tibf.ir نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. این بن کارت‌های خرید کتاب که ثبت نام آن ها از سوی موسسه خانه کتاب انجام می شود، در بخش ناشران داخلی نمایشگاه قابل استفاده است و شرایط دریافت آن به شرح ذیل است: 

متولدین 1377.7.1 تا 1388.7.1 از استان تهران و استان های همجوار می توانند نسبت به درخواست بن کتاب دانش آموزی اقدام کنند.

 

همچنین هر دانش آموز می‌تواند به صورت انفرادی و یا به صورت گروهی توسط مدرسه ثبت نام کند. مدارسی که در ثبت نام گروهی (مدرسه ای) فعال باشند و ایاب و ذهاب و انتقال دانش آموزان به نمایشگاه را به صورت گروهی مدیریت کنند، پس از نمایشگاه کتاب، تا 10,000,000 ریال کتاب اهدایی برای تجهیز کتابخانه مدرسه از معاونت امور فرهنگی دریافت خواهند کرد. 

سایر استان های کشور نیز می توانند در ایام برگزاری نمایشگاه های استانی از تسهیلات ارائه شده به دانش آموزان استفاده کنند. 

بر اساس این گزارش، هر دانش آموز مجاز به دریافت یک بن کارت یارانه‌ای کتاب است. این بن کارت دانش آموزی فقط در ایام برگزاری نمایشگاه اعتبار خواهد داشت که از طریق دستگاه های کارت خوان ناشران داخلی قابل استفاده است. 

بیست ‌و نهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای خواندن دیر است...» از 15 تا 25 اردیبهشت ماه 1395 در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب واقع در اتوبان خلیج فارس، روبه‌روی حرم مطهر امام خمینی (ره) برگزار خواهد شد.

 

 

منبع: ایسنا

 

برچسب ها: کتاب کودک، کتاب و کتاب خوانی، ترویج کتابخوانی، شهر آفتاب، نمایشگاه کتاب، بن کارت دانش آموزی، نمایشگاه کتاب و دانش آموزان، ثبت نام بن کارت تعداد بازديد: 457 تعداد نظرات: 0

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟

فیلم روز
تصویر روز