Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 7 تیر 1396 - 21:49

کافه خواندنی

بازدید: 6597

 • دنباله‌سازی بدون قصه!!!

  دنباله‌سازی بدون قصه!!!

  فروش بالای کمدی-جنگی «اخراجی‌ها» مسعود ده نمکی موجب شد این کارگردان دو قسمت دیگر از این کمدی را که یکی مربوط به اسارت و دیگری سیاست می‌شد را تولید و روانه اکران کند.

 • سایه روشن حضور بانوان هنرمند در انتخابات

  سایه روشن حضور بانوان هنرمند در انتخابات

  در تمام این سال‌ها و از انتخابات ریاست جمهوری تا انتخابات مجلس شورای اسلام و اخیراً انتخابات شورای شهر کم یا زیاد با هنرمندانی روبرو بوده‌ایم که تبدیل شده‌اند به مبلغ کاندیدا یا کاندیداهایی خاص.

 • وضعیت نمایش‌های عروسکی از نگاه سه کارگردان تئاتر

  وضعیت نمایش‌های عروسکی از نگاه سه کارگردان تئاتر

  در اینجا با روشنک کریمی، آزاده انصاری و زهره بهروزی نیا؛ سه کارگردان زن نمایش‌های عروسکی به صحبت پرداخته‌ایم تا بیشتر از کمبود اجراهای عروسکی جویا شویم.

 • گفتگو با فریبا یوسفی شاعر زن معاصر: حال شعر خوب نیست

  گفتگو با فریبا یوسفی شاعر زن معاصر: حال شعر خوب نیست

  فریبا یوسفی از جمله شاعران زن در عرصه شعر و ادبیات است که با چند مجموعه ‌شعر خواندنی و خاص وارد عرصه ادبیات شد. این بانوی شاعر که در رشته ادبیات فارسی نیز تحصیل کرده است.

 • کتاب های صوتی در رقابت با کتاب های کاغذی

  کتاب های صوتی در رقابت با کتاب های کاغذی

  از زمانی که کتاب‌های صوتی وارد بازار نشر شده، کتابخوانی به شکل تازه‌ای درآمده است. با یک هندزفری می‌توانید کتاب‌های صوتی را بعد از اینکه دانلود کردید، در هر موقعیتی که باشید گوش کنید.

 • سیمای زن شرقی

  سیمای زن شرقی

  کمتر کارگردانی شده که فیلمی‌ بسازد و نقش‌های اصلی خود را به زنان بدهد و از آن سو ادعای این را نداشته باشد که تصویرسازی دقیقی از سیمای زن ایرانی یا شرقی ارائه کرده است.

 • بازیگران به دنبال حمایت از کودکان بدسرپرست

  بازیگران به دنبال حمایت از کودکان بدسرپرست

  مهناز افشار و تعدادی از بازیگران پرطرفدار سینمای ایران، نامه‌ای به رئیس جمهور نوشتند و از وی درخواست کمک برای کودکان بدسرپرست کردند. در اینجا متن نامه را می‌خوانید.

 • کتاب های متنوع با شروع فصل بهار می آیند

  کتاب های متنوع با شروع فصل بهار می آیند

  تنها یک ماه از بهار را گذراندیم. فصل تازه‌ای که انگار با آمدنش، زندگی طراوت و زیبایی می‌گیرد. اصلاً بیشتر زمان و ساعت‌های بهاری را می‌توان به خواندن چند کتاب، گذراند.

 • تولد سیمین دانشور اولین زن نویسنده ایران

  تولد سیمین دانشور اولین زن نویسنده ایران

  سیمین دانشور نخستین زن ایرانی است که به صورتی حرفه‌ای در زبان فارسی داستان نوشته که از او همواره به عنوان یک فرد پیشرو و خالق آثار کم نظیر در ادبیات داستانی ایران نام برده می‌شود.

 • بار درام بر دوش بانوان

  بار درام بر دوش بانوان

  به نظر می‌رسد هر چه بیشتر کار تولید و اکران فیلم‌هایی با محوریت مسائل زنان انجام شود، از آن سو، کفیت درام‌هایی متکی بر نقش بانوان هم بیشتر خواهد شد.

 • درگذشت «عارف لرستانی»

  درگذشت «عارف لرستانی»

  امروز هم با شنیدن خبر درگذشت یکی دیگر از هنرمندان سینما و تلویزیون؛ عارف لرستانی غرق در غم و اندوه شدیم. عارف لرستانی را بیشتر با نقش‌هایش در مجموعه‌های تلویزیونی می‌شناسیم.

 • بانوان زودتر از بقیه سراب را تشخیص دادند

  بانوان زودتر از بقیه سراب را تشخیص دادند

  شبکه جم در سال‌های اخیر فقط بخاطر تیزرهای سینمایی و جز آن در کانون توجه قرار نگرفته است؛ مهاجرت تعدادی از بازیگران سینمای ایران به این شبکه دومین دلیل حاشیه‌سازی آن بوده است.

فیلم روز
تصویر روز