Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
یکشنبه 29 مهر 1397 - 14:23

کافه خواندنی

بازدید: 11783

 • کتاب بخوانیم

  کتاب بخوانیم

  خاطره ما از کتابخوانی به مطالعه کتاب‌های خسته‌کننده مدرسه برمی‌گردد. برای همین بیشتر ما میلی به خواندن کتاب نداریم؛ چیزی که اگر راه و رسم آن را بلد باشیم یکی از لذت‌بخش‌ترین کارها است.

 • تابع گیشه؛ نه نیاز روز

  تابع گیشه؛ نه نیاز روز

  در چند سال اخیر، در تولید آثار کمدی و طنز تلویزیونی شاهد کمبود تهیه و تولید این کارها در رسانه ملی هستیم و در عوض در مدیوم سینما ساخت فیلم‌های کمدی بازار گرم‌تری دارند.

 • لطفا سقف‌ شفاف سازی را بالاتر ببرید!

  لطفا سقف‌ شفاف سازی را بالاتر ببرید!

  معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، طی نامه‌ای از مدیران کل موسیقی، تئاتر، تجسمی، مد و آموزش نوشت خواست دستورالعمل‌های هر یک از شوراهای این معاونت را مورد بازبینی قرار دهند.

 • نگاهی به نقش بانوان در ایجاد صلح پایدار

  نگاهی به نقش بانوان در ایجاد صلح پایدار

  با حضور فعال و همه‌جانبه زنان، می‌توان قدری از خشونت‌ها کاست؛ چراکه زنان در جهان می‌توانند نقشی پررنگ در زمینه ایجاد صلح داشته باشند کما اینکه همواره شاهد چنین وقایعی در تاریخ هستیم.

 • خندوانه میهمان دوست داشتنی این شب های خانواده های ایرانی

  خندوانه میهمان دوست داشتنی این شب های خانواده های ایرانی

  به اعتقاد من که روان‌شناس هستم: رامبد جوان قانون جذب را خوب می‌داند و می داند که چگونه از ما خنده بگیرد! بی‌شک همه شما رامبد جوان را می‌شناسید و با کارهای هنری او خاطره‌ها دارید.

 • فرشته نوبخت: درک درستی از نویسنده زن در ایران وجود ندارد

  فرشته نوبخت: درک درستی از نویسنده زن در ایران وجود ندارد

  فرشته نوبخت می‌گوید باوجودی که حدود صدوپنج سال، از ظهور اولین زنِ روزنامه‌نگارِ ایرانی می‌گذرد اما هنوز راه زیادی مانده تا رسیدن به درکِ عمومیِ درست از نوشتنِ زنان در ایران.

 • برچسب سیاه نمایی را بردارید

  برچسب سیاه نمایی را بردارید

  فیلم‌های اجتماعی سینمای ایران همواره در تمام این سال‌ها تاثیرگذاری خودش را داشته است اما در چند سال اخیر با موج عجیبی از فیلم‌های کمدی روبه‌رو شده‌ایم.

 • لذت کتاب خواندن

  لذت کتاب خواندن

  شهروند امروزی خوب است کنار فنجان قهوه‌اش، چند ورق هم کتاب سفارش بدهد. این‌طوری حتی اگر توان خرید کتاب را هم نداشته باشید، باز هم انس با کتاب و مطالعه فراموش نمی‌شود.

 • کونیکو یامامورا: ایرانیان برای هویت می جنگند

  کونیکو یامامورا: ایرانیان برای هویت می جنگند

  ایرانیان به اسلام اعتقاد راسخی دارند که اسلام بسیار صلح‌طلب و ضد جنگ است. اگرچه غربی‌ها مدام تبلیغات می‌کنند که اسلام و ایرانی‌ها ضد صلح و دوستدار جنگ هستند.

 • ‎افزایش حضور زنان ورزشکار در دو دهه اخیر

  ‎افزایش حضور زنان ورزشکار در دو دهه اخیر

  ‎در این گزارش نگاهی انداخته‌ایم به کارنامه گروه‌های ملی بانوان ایران در مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا (اندونزی) و حاشیه حضور خانوادگی ورزشکاران کشورمان که مدال آفرین شدند.

 • زنان «شیر مرد»

  زنان «شیر مرد»

  آن‌ دسته‌ از زنانی‌ که‌ به‌نوعی‌ نمی‌توانستند در جبهه‌ها حضور مستقیم‌ داشته ‌باشند، فقدان ‌حضور عینی ‌در جبهه‌ها را از طریق‌ انجام ‌فعالیت‌های ‌پشتیبانی‌ و تدارکاتی ‌جبران ‌می‌کردند.

 • سروش هامون: صحنه کنسرت ها جای پلی بک نیست

  سروش هامون: صحنه کنسرت ها جای پلی بک نیست

  سروش هامون؛ خواننده، تاکنون به‌طور رسمی ۹ قطعه موسیقی منتشر کرده است. هامون همچنین تا امروز اجراهای زنده‌ای در برج آزادی و سالن همایش‌های برج میلاد برگزار کرده است.

فیلم روز
تصویر روز