Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 28 مرداد 1396 - 21:26

کافه خواندنی

بازدید: 7276

 • از «چهل نامه کوتاه به همسرم» نادر ابراهیمی ‌تا «قصه‌ای عاشقانه»

  از «چهل نامه کوتاه به همسرم» نادر ابراهیمی ‌تا «قصه‌ای عاشقانه»

  کتاب‌های صوتی چون کتاب «شب طاهر» بلقیس سلیمانی و «چهل نامه کوتاه به همسرم» نادر ابراهیمی‌ و همچنین «قصه‌ای عاشقانه» و «اندیشه‌ات را به تن کن» از جمله کتاب‌های معرفی شده در اینجا هستند.

 • روایتی از تالاری که قلب تپنده تئاتری ها است

  روایتی از تالاری که قلب تپنده تئاتری ها است

  اینجا تئاتر شهر است. تالاری که یکی از قدیمی‌ترین ساختمان‌های پایتخت به شمار می‌‌رود. حریم ساختمان این روزها تبدیل به تهدیدی برای این مجموعه مهم فرهنگی هنری شده است.

 • فیلم هایی که بدون زنان پیش نمی رود

  فیلم هایی که بدون زنان پیش نمی رود

  داشته‌ایم زنان جوانی را که در این سال‌ها درگیر کارگردانی شده‌اند اما هنوز شاخص‌ترین کارگردانان زن ما افرادی مانند رخشان بنی‌اعتماد و تهمینه میلانی هستند متعلق به یک نسل قبل‌تر!

 • از افسانه بایگان تا رضا کیانیان و دلنوشته‌های ترانه علی دوستی

  از افسانه بایگان تا رضا کیانیان و دلنوشته‌های ترانه علی دوستی

  گاهی بازیگران، علاوه بر هنر بازیگری به دنبال کارهای فرهنگی دیگری هم می‌روند. در این گزارش با چند کتاب از بازیگرانی که وارد عرصه فرهنگی شده‌اند و قلم را به دست گرفتند، آشنا می‌شویم.

 • «رگ خواب» به روایت لیلا موسوی

  «رگ خواب» به روایت لیلا موسوی

  لیلا موسوی را اغلب مخاطبان با تئاترهایی که بازی کرده می‌‌شناسند. او در تئاتر با باتجربه‌هایی نظیر حسین پارسایی و کوروش زارعی و سعید شاهپوری همکاری داشته است.

 • لزوم شخصیت پردازی آگاهانه بانوان

  لزوم شخصیت پردازی آگاهانه بانوان

  این یک واقعیت است که این روزها حتی هنری‌ترین آثار هم باید کاراکترهای ملموس داشته باشند. نمی‌شود یک طبقه اجتماعی را نشناخت و سپس کاراکتری را به عنوان نماینده‌اش وارد فیلم کرد.

 • در «شهرزاد 2» چه خواهد گذشت؟

  در «شهرزاد 2» چه خواهد گذشت؟

  فصل دوم سریال «شهرزاد» بعد از کلی حرف و حدیث و البته فراوان حاشیه‌‌هایی که در برهه ای از زمان به خاطر بازداشت تهیه کننده سریال مطرح شده بود در آستانه تابستان امسال به شبکه خانگی آمد.

 • چرا بهناز جعفری عصبانی شد؟

  چرا بهناز جعفری عصبانی شد؟

  بهناز جعفری یکی از خبرسازترین بازیگران امسال است. او که در ماه رمضان امسال در دو سریال نفس و زیر پای مادر ایفای نقش کرده است، در یک نشست خبری رفتار خشونت‌آمیزی از خود نشان داد.

 • دنباله‌سازی بدون قصه!!!

  دنباله‌سازی بدون قصه!!!

  فروش بالای کمدی-جنگی «اخراجی‌ها» مسعود ده نمکی موجب شد این کارگردان دو قسمت دیگر از این کمدی را که یکی مربوط به اسارت و دیگری سیاست می‌شد را تولید و روانه اکران کند.

 • سایه روشن حضور بانوان هنرمند در انتخابات

  سایه روشن حضور بانوان هنرمند در انتخابات

  در تمام این سال‌ها و از انتخابات ریاست جمهوری تا انتخابات مجلس شورای اسلام و اخیراً انتخابات شورای شهر کم یا زیاد با هنرمندانی روبرو بوده‌ایم که تبدیل شده‌اند به مبلغ کاندیدا یا کاندیداهایی خاص.

 • وضعیت نمایش‌های عروسکی از نگاه سه کارگردان تئاتر

  وضعیت نمایش‌های عروسکی از نگاه سه کارگردان تئاتر

  در اینجا با روشنک کریمی، آزاده انصاری و زهره بهروزی نیا؛ سه کارگردان زن نمایش‌های عروسکی به صحبت پرداخته‌ایم تا بیشتر از کمبود اجراهای عروسکی جویا شویم.

 • گفتگو با فریبا یوسفی شاعر زن معاصر: حال شعر خوب نیست

  گفتگو با فریبا یوسفی شاعر زن معاصر: حال شعر خوب نیست

  فریبا یوسفی از جمله شاعران زن در عرصه شعر و ادبیات است که با چند مجموعه ‌شعر خواندنی و خاص وارد عرصه ادبیات شد. این بانوی شاعر که در رشته ادبیات فارسی نیز تحصیل کرده است.

فیلم روز
تصویر روز