Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 5 خرداد 1396 - 10:03

کافه خواندنی

بازدید: 6233

 • بازیگران به دنبال حمایت از کودکان بدسرپرست

  بازیگران به دنبال حمایت از کودکان بدسرپرست

  مهناز افشار و تعدادی از بازیگران پرطرفدار سینمای ایران، نامه‌ای به رئیس جمهور نوشتند و از وی درخواست کمک برای کودکان بدسرپرست کردند. در اینجا متن نامه را می‌خوانید.

 • کتاب های متنوع با شروع فصل بهار می آیند

  کتاب های متنوع با شروع فصل بهار می آیند

  تنها یک ماه از بهار را گذراندیم. فصل تازه‌ای که انگار با آمدنش، زندگی طراوت و زیبایی می‌گیرد. اصلاً بیشتر زمان و ساعت‌های بهاری را می‌توان به خواندن چند کتاب، گذراند.

 • تولد سیمین دانشور اولین زن نویسنده ایران

  تولد سیمین دانشور اولین زن نویسنده ایران

  سیمین دانشور نخستین زن ایرانی است که به صورتی حرفه‌ای در زبان فارسی داستان نوشته که از او همواره به عنوان یک فرد پیشرو و خالق آثار کم نظیر در ادبیات داستانی ایران نام برده می‌شود.

 • بار درام بر دوش بانوان

  بار درام بر دوش بانوان

  به نظر می‌رسد هر چه بیشتر کار تولید و اکران فیلم‌هایی با محوریت مسائل زنان انجام شود، از آن سو، کفیت درام‌هایی متکی بر نقش بانوان هم بیشتر خواهد شد.

 • درگذشت «عارف لرستانی»

  درگذشت «عارف لرستانی»

  امروز هم با شنیدن خبر درگذشت یکی دیگر از هنرمندان سینما و تلویزیون؛ عارف لرستانی غرق در غم و اندوه شدیم. عارف لرستانی را بیشتر با نقش‌هایش در مجموعه‌های تلویزیونی می‌شناسیم.

 • بانوان زودتر از بقیه سراب را تشخیص دادند

  بانوان زودتر از بقیه سراب را تشخیص دادند

  شبکه جم در سال‌های اخیر فقط بخاطر تیزرهای سینمایی و جز آن در کانون توجه قرار نگرفته است؛ مهاجرت تعدادی از بازیگران سینمای ایران به این شبکه دومین دلیل حاشیه‌سازی آن بوده است.

 • شعر، شعور و بهار

  شعر، شعور و بهار

  نوروز و آمدن بهار و طراوت دوباره طبیعت مورد توجه همه شعرای فارسی زبان بوده و هر یکی با توجه زمینه فکری خود به نوعی به وصف نوروز و جلوه‌‌های زیبای طبیعت پرداخته‌اند.

 • ازدواج موقت در چشم انداز سینمای 96؟

  ازدواج موقت در چشم انداز سینمای 96؟

  مساله ازدواج موقت یا همان صیغه، موضوع تازه‌ای در سینما یا تلویزیون ما نیست و اغلب هم کارگردانان ما با دیدی منفی، به تصویرسازی این مضمون پرداخته‌اند.

 • لذت عیدی دادن در نوروز

  لذت عیدی دادن در نوروز

  نوروز فرصتی است برای دور هم بودن و در همین فرصت است که می‌توان کدورت‌هایی که در تمام سال میان ما و دوستان و آشنایان دور و نزدیک وجود دارد را برطرف کرد.

 • سرگرمی؛ نیاز اصلی مخاطبان نوروزی سینماها

  سرگرمی؛ نیاز اصلی مخاطبان نوروزی سینماها

  یک هدف سینما ارائه مفهوم و پیام به مخاطب است اما در ایام نوروز مخاطبان به سینماها می‌روند برای سرگرم شدن؛ فرصت سرگرم شدن کنار خانواده فرصتی نیست که همواره در اختیار خانواده‌ها باشد.

 • همه آنچه باید درباره سریال‌های نوروزی بدانید

  همه آنچه باید درباره سریال‌های نوروزی بدانید

  هر سال نوروز، مردم منتظر اعلام سریال‌های ویژه این ایام از شبکه‌های تلویزیونی هستند تا ساعاتی از تعطیلات‌شان را در کنار خانواده به تماشای این سریال‌های جذاب بپردازند.

 • چهره های جشنواره

  چهره های جشنواره

  مهناز افشار با سریال «عاشقانه» در نقش دختری به نام «گیسو» که آقازاده مردی متنفذ از ازدواجی مخفیانه محسوب می‌شود به شبکه خانگی آمده است. در اینجا بیشتر با چهره‌های جشنواره آشنا می‌شوید.

فیلم روز
تصویر روز