Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 31 خرداد 1397 - 17:21

کافه خواندنی

بازدید: 10941

 • انتقاد از بی توجهی به رویدادهای دفاع مقدس در سینما

  انتقاد از بی توجهی به رویدادهای دفاع مقدس در سینما

  سالروز آزادسازی خرمشهر نقطه عطف تاریخ مقاومت و دفاع مقدس است؛ همچنان هم مردمانی که آن روزگار باجان و دل از ناموس کشورشان دفاع کردند به ایدئولوژی‌ها و تفکرات و آرمان‌هایشان پایبند هستند.

 • مروری بر حرمسراهای تاریخی پایتخت

  مروری بر حرمسراهای تاریخی پایتخت

  خواجه، به معنای بزرگ است. مثل خواجه نظام الملک، خواجه نصیر طوسی. معنی دیگر کلمه خواجه، مغایر کلمه بزرگ است، یعنی کسی که خصی شده است که آن زمان با وسایل گوناگون این کار را می‌کردند.

 • خانم‌ های سلبریتی و تبریک های مجازی

  خانم‌ های سلبریتی و تبریک های مجازی

  پیام‌های تبریک درست از بعد از بازی نیمه نهایی و راهیابی تیم ملی ایران به فینال مسابقات آغاز شد. بیشتر سلبریتی‌ها با گذاشتن عکس دختران تیم ملی فوتسال برای آنها آرزوی موفقیت کرده بودند.

 • «ماه عسل» سراغ سوژه های اصلی جامعه نمی رود

  «ماه عسل» سراغ سوژه های اصلی جامعه نمی رود

  داستان ۳۰ روز «ماه عسل» از زندگی واقعی مردم دور است، بیشتر طلاق‌ها در جامعه امروز توافقی است و علت ۹۰ درصد آنها نبود رضایت زناشویی است اما ما این مشکلات را در تلویزیون نمی‌بینیم.

 • «آنتونی بوردین» سرآشپز مشهور، در سن 61 سالگی درگذشت

  «آنتونی بوردین» سرآشپز مشهور، در سن 61 سالگی درگذشت

  جسد «آنتونی بوردین» در حالی که برای ساخت اپیزود جدید از مجموعه تلویزیونی «بخش های ناشناخته» در فرانسه به سر می‌برده است، در هتل محل اقامت خود پیدا شد.

 • آفساید برای ورزش زنان

  آفساید برای ورزش زنان

  به‌نظر می‌رسد مشکلات ورزش حرفه‌ای برای بانوان دوچندان می‌شود؛ چرا که ورزش حرفه‌ای زنان علاوه بر موانع ذکرشده، دارای یک‌سری معضلات فرهنگی و عرفی، قانونی و حتی مالی است.

 • زنان جنجالی و قدرتمند سینمای ایران

  زنان جنجالی و قدرتمند سینمای ایران

  لیست زنان سینماگر قدرتمند پیش روی شما است. کمی به گذشته آنها پرداخته‌ایم، سیر پیشرفتشان در سینما مرور شده و در آخر چرایی حضورشان در این لیست شرح داده شده است.

 • معرفی سه کتاب

  معرفی سه کتاب

  رمان «پاییز فصل آخر سال است» از حال و هوای زنانی می‌گوید که در دوراهی‌های زندگی دست و پا می‌زنند و به دنبال راهی برای خلاصی از گذشته و آینده و دوباره شاد زیستن هستند.

 • ماهنامه پیوندتان مبارک منتشر شد

  ماهنامه پیوندتان مبارک منتشر شد

  آیین رونمایی از مجله وزین «پیوندتان مبارک» با حضور گرانمایه مهناز منتظمی مادر محترم ساعد سهیلی و همسر سعید سهیلی کارگردان پیشکسوت در محل رستوران شاندیز پارک وی برگزار گردید.

 • مهاجرت نخبگان یا گریز اجتماعی؟

  مهاجرت نخبگان یا گریز اجتماعی؟

  محمدامین قانعی راد معتقد است مهاجرت نخبگان در ایران با نوعی گریز اجتماعی و نارضایتی از برخی روندها همراه است که دلایل اقتصادی در این گریز ناخواسته، کمترین نقش را دارد.

 • روی خوش فجر به هنرمندان زن در جشنواره جهانی

  روی خوش فجر به هنرمندان زن در جشنواره جهانی

  زنان فیلم‌ساز سختی‌ها را به جان خریده و با تلاش و کوشش توانستند از همان دوران ابتدایی برگزاری جشنواره، نقش و حضور پررنگ و جدی داشته باشند و راه را برای حضور سایر همکاران خود هموار کنند.

 • معرفی چند کتاب

  معرفی چند کتاب

  یادمان باشد که قرار نیست از روی بی‌حوصلگی فقط کتاب را تمام کنیم، پس کتاب را باانرژی بخوانید. عادت به کتاب‌خوانی می‌تواند دنیای ما را دگرگون کند. در اینجا چند کتاب به شما معرفی شده‌اند.

فیلم روز
تصویر روز