Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 1 اسفند 1397 - 03:12

کافه خواندنی

بازدید: 13881

 • سلبریتی های پرنفوذ در عرصه سیاست، فرهنگ و اقتصاد

  سلبریتی های پرنفوذ در عرصه سیاست، فرهنگ و اقتصاد

  ممکن است فرد سلبریتی در یک حوزه قابل‌احترام و صاحب نفوذ است اما اینکه اخیراً این افراد با فالوورهای میلیونی دیده می‌شوند و برای مردم جذاب هستند به‌هیچ‌وجه جنبه مثبتی ندارد.

 • نقد فیلم بمب یک عاشقانه

  نقد فیلم بمب یک عاشقانه

  فیلمی که قرار بود سیاسی و دارای موضع باشد، چنان در ابهام فرو می‌رود که درعین ضدیت با جنگ، «بمبارانش موقعیت خوبی برای دیدن معشوق» فراهم می‌آورد و مردم می‌توانند با آن «حال» کنند.

 • جواد نوروزبیگی: باید «مارموز» را خیلی تندتر از این می ساختم!

  جواد نوروزبیگی: باید «مارموز» را خیلی تندتر از این می ساختم!

  حالا این فیلم به اکران رسیده است و توانسته به فروش خوبی دست پیدا کند، به بهانه اکران این اثر با جواد نوروزبیگی؛ تهیه‌کننده آن، به گفت‌وگو نشستیم که در ادامه می‌خوانید.

 • آداب و رسوم سلام دادن در کشورهای مختلف

  آداب و رسوم سلام دادن در کشورهای مختلف

  در تمام کشورهای دنیا سلام دادن نشانه ادب و تربیت و سطح فرهنگ آن جامعه است.در این مطلب نمونه های جالبی از آداب و رسوم سلام کردن در کشورهای مختلف را گردآوری کرده ایم.

 • چه کتابی بخوانیم؟

  چه کتابی بخوانیم؟

  برای مطالعه، در دسترس‌ترین کتابی که به دستتان می‌آید را برای خواندن انتخاب نکنید. به این توجه کنید که کدام دسته از کتاب‌ها برایتان جذاب‌تر به نظر می‌رسند.

 • کتاب بخوانیم

  کتاب بخوانیم

  کتاب به دلیل تاثیرات مثبت بر مغز موجب تحریک روحی و روانی شده و با فعالیت بیشتر از آلزایمر و دیگر مشکلات مغزی پیشگیری خواهد کرد. با خواندن کتاب استرس را از خود دور خواهید کرد.

 • آستیگمات، فیلمی پرشتاب در نمایش بدبختی های اجتماعی

  آستیگمات، فیلمی پرشتاب در نمایش بدبختی های اجتماعی

  فیلم با فضای مدرسه شروع می‌شود. با معلمی (با بازی نیکی کریمی) روبرو هستیم که به نظر رابطه‌ای صمیمی با شاگردانش دارد و در ادامه با پسربچه اصلی فیلم یعنی کسری پیش می‌رویم.

 • نمادها سخن می گویند

  نمادها سخن می گویند

  با تعاریف و برشمردن مولفه‌ها و ارزش‌های فرهنگی می‌توان فرهنگ عمومی را چنین تعریف کرد که فرهنگ عمومی عبارت است از وجوه، ابعاد یا قلمروهایی از فرهنگ که با عامه مردم در ارتباط است.

 • کوچ غریبانه

  کوچ غریبانه

  خبر درگذشت ابوالفضل زرویی نصرآباد خبری غافلگیر کننده بود. این طنزپرداز دوست داشتنی مدتی بود که در احمدآباد مستوفی گوشه عزلت گزیده بود و به قول معروف دامن از دیدار غیر در کشیده بود.

 • نقد و نظر فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده»

  نقد و نظر فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده»

  مغزهای کوچک زنگ زده» در مورد سه برادر است؛ شکور و شاهین و شهروز، شکور (فرهاد اصلانی) برادر بزرگتر است و البته جای پدر منفعل خانواده را پر می‌کند او یک آشپزخانه (مواد مخدر) دارد.

 • بیایید کتاب بخوانیم

  بیایید کتاب بخوانیم

  کتاب به شما یاد می‌دهد در زندگی چطور رفتار کنید چطور بیندشید و چطور خط فکری خودتان را پیدا کنید و شکل بدهید. کتاب به شما اجازه می‌دهد به جای تمام زندگی‌هایی که نداشته‌اید زندگی کنید.

 • خواننده مشهور ایرلندی اسلام آورد

  خواننده مشهور ایرلندی اسلام آورد

  سیند اکانر، خواننده مشهور ایرلندی که با آهنگ «هیچ‌چیز قابل قیاس با تو نیست» به شهرت جهانی رسیده بود، در اکانت توییتر خود اعلام کرد که به اسلام گرویده است.

فیلم روز
تصویر روز