Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 20 آذر 1396 - 09:16

کافه خواندنی

بازدید: 8978

 • گفت و گو با فرخنده آقایی نویسنده و داستان نویس

  گفت و گو با فرخنده آقایی نویسنده و داستان نویس

  آقایی نویسنده‌ای است که داستان‌هایش غالباً رویکردهای اجتماعی و نگاهی منتقدانه و بی‌طرفانه به موضوعات انسانی دارد و به لایه‌های متفاوت جامعه می‌پردازد.

 • طعم تلخ کتابخوانی با زلزله کرمانشاه

  طعم تلخ کتابخوانی با زلزله کرمانشاه

  باز هم به سراغ کتاب‌هایی رفته‌ایم که تازه به بازار نشر آمده‌اند. به قدری فاجعه زلزله کرمانشاه تلخ بود که تصمیم بر آن شد تا کتاب‌های این شماره را به از دست رفتگان این فاجعه تقدیم کنیم.

 • نقش زنان در فیلم ها: زنان را باید شناخت...

  نقش زنان در فیلم ها: زنان را باید شناخت...

  حتی در خشن‌ترین فیلم‌های مردانه هم حضور کاراکترهای زن است که باعث می‌شود لطافتی نسبی بر فضای اثر سایه افکنده و زشتی‌های خشونت در کنار زیبایی‌های زنانگی تعدیل شوند.

 • معرفی چند کتاب جدید

  معرفی چند کتاب جدید

  از قدیم گفته‌اند کتاب بهترین دوست انسان است. کتاب خواندن به افزایش اطلاعات، بهبود تمرکز و حافظه کمک می‌کند. در اینجا به معرفی چند کتاب جدید به شما علاقه‌مندان می‌پردازیم.

 • آینه شکستن خطاست

  آینه شکستن خطاست

  وقتی بازیگران اغلب درجه دوم مخاطب این پرسش قرار می‌گیرند که چرا بیکار و کم کار هستند از لابی‌های پشت پرده و دست‌های پنهانی می‌‌گویند که اجازه نمی‌دهند آنها دیده شوند.

 • دهه شصتی ها

  دهه شصتی ها

  دهه شصت را همه به خاطر داریم زمانی که تلویزیون دو شبکه بیشتر نداشت و همه مردم بعد از کار روزانه، اطراف این ابزار اطلاع رسانی در کنار خانواده جمع می‌‌شدند و با دقت و تا آخر شب فیلم‌ها و سریال‌های مختلف را تماشا می‌‌کردند

 • رعایت آداب و فرهنگ اجتماعی و تمسخر برخی از شهروندان

  رعایت آداب و فرهنگ اجتماعی و تمسخر برخی از شهروندان

  از دیدگاه جامعه شناسی، آداب و رسوم رایج را می‌توان چنین تعریف کرد: مدل‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اساسی و مهم رفتار که افراد به اجبار در یک محیط اجتماعی می‌پذیرند.

 • لزوم تولید محصولات عاشورایی باکیفیت در سینما و تلویزیون

  لزوم تولید محصولات عاشورایی باکیفیت در سینما و تلویزیون

  چهار سالی از رونمایی مهمترین اثر عاشورایی دهه اخیر با نام «رستاخیز» در جشنواره فجر می‌گذرد اما به دلایل مختلف فیلم امکان اکران پیدا نکرده و حتی صحبت از عدم اکران داخل آن است!!!

 • تبِ نوشتن را قبول ندارم

  تبِ نوشتن را قبول ندارم

  کارگاه نویسندگی تسریع‌کننده کار است و باعث می‌شود افراد مستعد، استعدادشان شکوفاتر شود. کسانی که در کارگاه شرکت می‌کنند و افرادی که کارگاه برگزار می‌کنند نیت‌شان در وهله اول خیر است.

 • نقش زنان در فیلم ها

  نقش زنان در فیلم ها

  در سینمای ایران هم فیلم‌هایی روی پرده می‌روند که در تصویرسازی فداکاری‌های مادران موفق و موجه عمل می‌کنند و هم فیلم‌هایی که جایگاه همسر را به درستی در اجتماع امروز ما تبیین می‌‌کنند.

 • فصل پاییز و معرفی چند کتاب

  فصل پاییز و معرفی چند کتاب

  پائیز از راه رسید. پائیزی که شاید برای هر کدام از ما فصلی زیبا و خاص و شاعرانه باشد. شاید دلمان بخواهد ساعت‌ها در اتاق و مکان بسته‌ای، کتاب بخوانیم و در دل داستان‌ها غرق شویم.

 • چرا ستاره‌های سینما، برندساز می‌شوند؟

  چرا ستاره‌های سینما، برندساز می‌شوند؟

  اخیرا خبرها از حضور مدلینگ به پروژه‌های سینمایی و در نقش‌های اول بازیگری اطلاع می‌دهند، در حالیکه مدارس سینمایی خروجی مناسبی ندارند، مراکز مدلینگ، به منبع تغذیه بازیگران بدل شده‌اند.

فیلم روز
تصویر روز