Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
یکشنبه 25 آذر 1397 - 09:04

با هنرمندان

بازدید: 14802

 • اخباری از هنرمندان

  اخباری از هنرمندان

  اخیراً شایعه‌هایی درباره حضور مریلا زارعی به عنوان مجری در تلویزیون شنیده شده بود. ملیکا زارعی، مجری برنامه‌های کودک، با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش خبر مجری شدن خواهرش را تکذیب کرد.

 • غصه‌ قصه ها؛ از قهر بازیگران

  غصه‌ قصه ها؛ از قهر بازیگران

  پیش از اکران فیلم «چ» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا، اخباری درباره اختلافات او و فریبرز عرب‌نیا منتشر می‌شد که بخشی به تفاوت سلیقه حاتمی‌کیا و عرب‌نیا درباره شخصیت شهید چمران مربوط می‌شد.

 • اخبار هنرمندان

  اخبار هنرمندان

  فیلم سینمایی، «قسم» نام موقت دومین فیلم سینمایی محسن تنابنده در مقام کارگردان است. مهناز افشار نخستین بازیگری است که به تازگی حضورش در این فیلم قطعی شده است.

 • چهره های بهمن ماه

  چهره های بهمن ماه

  لیلا حاتمی که دو فیلم «بمب» و «خوک» را آماده اکران دارد حضور «خوک» در جشنواره برلین را زمینه‌ای کرد برای اظهارات سیاسی؛ اظهاراتی که پرسشهای فراوانی را پیش روی وی قرار داد.

 • گفتگو با اشکان خطیبی، و همسرش آناهیتا درگاهی

  گفتگو با اشکان خطیبی، و همسرش آناهیتا درگاهی

  دوران کاری خطیبی را می‌توان به چند دوره تقسیم کرد؛ در دوران اول کاریش خطیبی به بازی توأمان در تئاتر و سینما و تلویزیون پرداخت و آرام و پیوسته کارش را انجام می‌داد.

 • آیا باران کوثری توانسته جایگاهی پایا در بازیگری پیدا کند؟

  آیا باران کوثری توانسته جایگاهی پایا در بازیگری پیدا کند؟

  باران کوثری زاده ۲۵ مهر ۱۳۶۴ در تهران است و زودتر از آن که خودش را بشناسد کار بازیگری را آغاز کرد. او در ده سالگی به واسطه زیستن در خانواده‌ای هنرمند برای ایفای نقش انتخاب شد.

 • بانوانی که کیفیت بازی شان، ماندگارشان می کند

  بانوانی که کیفیت بازی شان، ماندگارشان می کند

  فارغ از کمیت نقش، این کیفیت کاراکتر است که باعث ماندگاری آن می‌شود. نگاهی به اکران ماه‌های اخیر سینماها دو نمونه متعالی از جایگاه زنان در سینما را پیش رو می‌گذارد.

 • چهره های دی ماه

  چهره های دی ماه

  هنگامه قاضیانی بانوی بازیگری که با «به همین سادگی» چهره شد در سال‌های اخیر کم‌کارتر از قبل شده و سعی کرده تنوع نقش را در انتخاب پیشنهادات لحاظ کند.

 • چطور شد که بهاره افشاری به ناگاه در کانون توجهات قرار گرفت

  چطور شد که بهاره افشاری به ناگاه در کانون توجهات قرار گرفت

  «او یک فرشته بود» سریال مناسبتی در مایه‌های ماورایی بود که بهاره افشاری را در قامت کاراکتری به نام «فرشته» که فی الواقع ابلیس یا همان شیطان بود به تصویر می‌کشید.

 • چهره های آذر ماه

  چهره های آذر ماه

  امیرجلالی در «خالتور» سیمای زنی را ایفا کرده که مالک یک خانه قمرخانمی است و مدام با مستأجران جوانش درگیری پیدا می‌کند. در «ما خیلی باحالیم» نیز او ایفاگر شخصیتی است باز هم جدی.

 • سحر قریشی و تجربه ایفای نقش در محصولات پرمخاطب

  سحر قریشی و تجربه ایفای نقش در محصولات پرمخاطب

  سحر قریشی ذاتا علاقه به این داشته که در کنار آثار تجاری در محصولاتی متفاوت‌تر هم ایفای نقش کند. به عنوان مثال همین امسال او فیلمی مانند «کارگر ساده نیازمندیم» را روی پرده داشت.

 • لعیا زنگنه به دنبال احیای دوباره در سینما

  لعیا زنگنه به دنبال احیای دوباره در سینما

  لعیا زنگنه با سریال پرمخاطب «در پناه تو» حمید لبخنده بود که به مخاطبان معرفی شد و بعدتر توانست نقش‌های مختلفی را در سینما و تلویزیون از آن خود کند.

فیلم روز
تصویر روز