Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 30 دی 1395 - 12:11

با هنرمندان

بازدید: 8047

 • نرگس آبیار؛ کارگردان خوش شانس سینما

  نرگس آبیار؛ کارگردان خوش شانس سینما

  نرگس آبیار یکی از کارگردان زن سینمای ایران است. او در داستان‌نویسی و داستان‌پردازی هم موفق بوده است. در اینجا در مورد آثار و زندگی نرگس آبیار بیشتر می‌خوانید.

 • فریبا نادری از همکاران مهاجرش می‌گوید

  فریبا نادری از همکاران مهاجرش می‌گوید

  فریبا نادری از آن دست بازیگرانی است که کم حرف می‌‌زند و کمتر مصاحبه می‌‌کند، اما وقتی مصاحبه می‌‌کند عموما به گونه‌‌ای صحبت می‌‌کند که حاشیه ساز می‌‌شود.

 • «فروغ فرخ زاد» در زمستان جاودانه ماند

  «فروغ فرخ زاد» در زمستان جاودانه ماند

  شعر زنان از عاطفه و احساس است. جویباری که در گاه به گاه زندگی آنان جاری می‌‌شود و گاهی هم به فراموشی سپرده می‌‌شود. شرحی از زندگی فروغ فرخ زاد را می‌خوانید.

 • دنیا از دنیا رفت

  دنیا از دنیا رفت

  دنیا فنی‌زاده، هنرمند تئاتر عروسکی و عروسک‌گردان «کلاه قرمزی»، «خاله قورباغه» و برخی عروسک‌های «شهر موش‌ها» صبح امروز بر اثر بیماری سرطان دست از دنیا رفت.

 • هومن سلیمی؛ استاد آشپزی سه ماهی است كه لب به غذا نزده!

  هومن سلیمی؛ استاد آشپزی سه ماهی است كه لب به غذا نزده!

  پس از شنیدن این خبر که هومن سلیمی حدود سه ماه است با بیماری سرطان دسته‌وپنجه نرم می‌كند، مدیر مسئول به همراه کارشناسان آشپزی و شیرینی پزی به دیدن این استاد پیشكسوت آشپزی رفتند.

 • آزیتا حاجیان؛ بازیگر فعال در آستانه 60 سالگی

  آزیتا حاجیان؛ بازیگر فعال در آستانه 60 سالگی

  آزیتا حاجیان در زمره آن دسته از بازیگران سینما و تلویزیون قرار دارد که عقبه تئاتری‌اش اسباب حضورش در این مدیوم‌ها را فراهم کرد. در اینجا بیشتر با آزیتا حاجیان آشنا می‌شوید.

 • عبور بهنوش طباطبایی از دالان حاشیه‌های پردردسر پس از جدایی

  عبور بهنوش طباطبایی از دالان حاشیه‌های پردردسر پس از جدایی

  در اینجا در مورد بهنوش طباطبایی؛ بازیگر محبوب و پرطرفدار سینما و تلویزیون و وضعیت کاری و خانوادگی او و به ویژه در خصوص جدایی بهنوش طباطبایی از همسرش می‌خوانید.

 • الگوی نیکی کریمی؛ پیش‌روی بازیگران جوان

  الگوی نیکی کریمی؛ پیش‌روی بازیگران جوان

  نیکی کریمی از بازیگران پرطرفدار سینما است که با افزایش سن خود وارد حیطه‌هایی مانند کارگردانی و تهیه کنندگی می‌شود. نیکی کریمی می‌تواند الگویی باشد برای سایر بازیگران.

 • تجربه فضاهای تازه توسط بهاره رهنما و‌‌ هانیه توسلی

  تجربه فضاهای تازه توسط بهاره رهنما و‌‌ هانیه توسلی

  هانیه توسلی و بهاره رهنما از جمله بازیگران زن سینمای ایران هستند که در ماه‌های اخیر درگیر دو حیطه متفاوت شده‌اند؛ توسلی درگیر بازی اسکواش شده و بهاره رهنما هم کافه‌داری می‌‌‌‌کند.

 • رویا نونهالی؛ لذت موفقیت: از بازیگری تا همسرداری

  رویا نونهالی؛ لذت موفقیت: از بازیگری تا همسرداری

  نونهالی دو دهه بعد از ورود به سینما وارد کار تلویزیون شد. او در ابتدای دهه هشتاد در مجموعه «خواب و بیدار» به کارگردانی مهدی فخیم‌زاده نقش آفرینی کرد.

 • بهنوش بختیاری؛ از ریزش فالوئر تا تهیه کنندگی

  بهنوش بختیاری؛ از ریزش فالوئر تا تهیه کنندگی

  بهنوش بختیاری از بازیگرانی است که در سریال‌های زیادی چون شب‌های برره،‌ باغ مظفر، ‌چارخونه، زندگی به شرط خنده و دارا و ندار بازی کرده است. در اینجا بیشتر با این بازیگر آشنا می‌شوید.

 • یک عمر سکوت

  یک عمر سکوت

  قلقلی کلاهش رنگین بود. در تمام فصل‌ها، همیشه کلاهی آفتابی بر سر می‌گذاشت. گاه که شیطنتش گل می‌کرد، کلاه رنگی را می‌چرخاند تا لبه آفتابگیر را روی گردن یا بر گوشش بیندازد.

فیلم روز
تصویر روز