Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
پنجشنبه 3 اسفند 1396 - 06:17

با هنرمندان

بازدید: 12408

 • بانوانی که کیفیت بازی شان، ماندگارشان می کند

  بانوانی که کیفیت بازی شان، ماندگارشان می کند

  فارغ از کمیت نقش، این کیفیت کاراکتر است که باعث ماندگاری آن می‌شود. نگاهی به اکران ماه‌های اخیر سینماها دو نمونه متعالی از جایگاه زنان در سینما را پیش رو می‌گذارد.

 • چهره های دی ماه

  چهره های دی ماه

  هنگامه قاضیانی بانوی بازیگری که با «به همین سادگی» چهره شد در سال‌های اخیر کم‌کارتر از قبل شده و سعی کرده تنوع نقش را در انتخاب پیشنهادات لحاظ کند.

 • چطور شد که بهاره افشاری به ناگاه در کانون توجهات قرار گرفت

  چطور شد که بهاره افشاری به ناگاه در کانون توجهات قرار گرفت

  «او یک فرشته بود» سریال مناسبتی در مایه‌های ماورایی بود که بهاره افشاری را در قامت کاراکتری به نام «فرشته» که فی الواقع ابلیس یا همان شیطان بود به تصویر می‌کشید.

 • چهره های آذر ماه

  چهره های آذر ماه

  امیرجلالی در «خالتور» سیمای زنی را ایفا کرده که مالک یک خانه قمرخانمی است و مدام با مستأجران جوانش درگیری پیدا می‌کند. در «ما خیلی باحالیم» نیز او ایفاگر شخصیتی است باز هم جدی.

 • سحر قریشی و تجربه ایفای نقش در محصولات پرمخاطب

  سحر قریشی و تجربه ایفای نقش در محصولات پرمخاطب

  سحر قریشی ذاتا علاقه به این داشته که در کنار آثار تجاری در محصولاتی متفاوت‌تر هم ایفای نقش کند. به عنوان مثال همین امسال او فیلمی مانند «کارگر ساده نیازمندیم» را روی پرده داشت.

 • لعیا زنگنه به دنبال احیای دوباره در سینما

  لعیا زنگنه به دنبال احیای دوباره در سینما

  لعیا زنگنه با سریال پرمخاطب «در پناه تو» حمید لبخنده بود که به مخاطبان معرفی شد و بعدتر توانست نقش‌های مختلفی را در سینما و تلویزیون از آن خود کند.

 • چهره‌های آبان ماه

  چهره‌های آبان ماه

  باران که بعد از مدت‌ها رفع توقیف یکی از جوانانه‌ترین آثارش با نام «عصبانی نیستم» را روی پرده می‌‌بیند به تازگی بازی در فیلم «عرق سرد» را پشت سر گذاشت

 • چرا کاراکترهای سالهای اخیر ساره بیات مثل هم شده؟

  چرا کاراکترهای سالهای اخیر ساره بیات مثل هم شده؟

  جایگاه خلاقیت بازیگر در رهایی از این کلیشه پردازی چیست؟ آیا بازیگر نمی‌تواند خودش طوری انتخاب کند که از این کلیشه‌سازی‌ها رهایی یابد و از آن مهمتر طوری در جهت ایفای نقش پیش برود که تکراری‌ترین تیپ را هم با رنگی از تازگی ایفا کند؟

 • وقتی عوامل شهرزاد به خودشان باختند

  وقتی عوامل شهرزاد به خودشان باختند

  علیرغم همه کمبودهای فصل دوم «شهرزاد» همچنان برندی است که می‌تواند پتانسیلی خوب برای امتداد تا انتهای فصل سوم داشته باشد اما بهتر آن است که ایرادات موجود در فصل دوم علنا از فصل سوم رخت بربندد.

 • تلاش برای پیمون مسیرهای تازه

  تلاش برای پیمون مسیرهای تازه

  اوضاع و احوال اکران با تمرکز بر نقش زنان در فیلم‌ها بازیگران زن سینمای ایران در سال های اخیر جملگی تلاش زیادی کرده‌اند که از زیر سایه سنگین سینمای تجاری درآمده و مسیرهایی متفاوت را بیازمایند.

 • رو در رو با هنرمندان در اینستاگرام

  رو در رو با هنرمندان در اینستاگرام

  داغ‌ترین خبرهای اینستاگرامی‌ هنرمندان در این صفحه منتشر خواهد شد تا از نزدیک از رویدادهای فرهنگی و هنری و گاها اجتماعی با خبر شویم. خبرهایی که از صفحه خود هنرمندان برداشته می‌شود.

 • چهره های مهر ماه

  چهره های مهر ماه

  مریم امیرجلالی جزو آن دسته بازیگرانی است که هرچند از اوایل دهه هفتاد به کار در مجموعه‌‌های تلویزیونی می‌پرداخت اما حضور در برخی سریال‌های خاطره‌انگیز او را در کانون توجهات قرار داد.

فیلم روز
تصویر روز