Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 5 اردیبهشت 1396 - 18:52

دكوراسيون

بازدید: 7737

 • کدام پرده برای اتاق کودک مناسب است؟

  کدام پرده برای اتاق کودک مناسب است؟

  برای خرید پرده اتاق کودک باید به نکاتی توجه نمود که علاوه بر تنظیم نور اتاق به زیبایی آن هم افزوده شود. قبل از اینکه برای خرید پرده اتاق کودک بروید، نگاهی به این مقاله بیندازید.

 • کاغذ دیواری اتاق کودک

  کاغذ دیواری اتاق کودک

  کاغذ دیواری فقط برای پوشش دادن دیوارها نیست بلکه پوشش‌دهی باید به شکل درست و منطقی انجام شود و ایجاد اذیت‌های بصری در کودک نکند. پس از شلوغی و درهم برهمی پرهیز کنید.

 • رنگ آمیزی دیوار اتاق کودک

  رنگ آمیزی دیوار اتاق کودک

  برای اتاق کودک، از یك رنگ فوق‌العاده استفاده كنید. رنگی كه خوشایند شما و سایر افراد خانواده‌تان است و قابلیت این را دارد كه افراد را به سمت خود جذب كند.

 • چگونه فضای بیشتری در اتاق کودک ایجاد کنیم؟

  چگونه فضای بیشتری در اتاق کودک ایجاد کنیم؟

  همیشه نیاز نیست كه فضای اتاق از بُعد مساحت كف اتاق به اندازه كافی زیاد باشد تا بتوانید چیزهای بیشتری داخل آن جای بدهید. به كمدها و كشوهای موجود در اتاق كودكتان نگاهی بیندازید.

 • چند راهنمایی برای دکوراسیون اتاق کودک

  چند راهنمایی برای دکوراسیون اتاق کودک

  دکوراسیون اتاق کودک باید به گونه ای انتخاب شود که علاوه بر زیبایی، به کودک دلبندتان احساس آرامش و راحتی بدهد. پیشنهاداتی برای دکوراسیون اتاق کودک را در ادامه بخوانید.

 • تركيب طرح ها در اتاق کودک

  تركيب طرح ها در اتاق کودک

  اکر می‌خواهید از طرح‌هایی برای اتاق کودک دلبندتان استفاده کنید که نمای زیباتری داشته باشد، حتما قبل از تصمیم‌گیری برای دکوراسیون اتاق کودک، این مقاله را بخوانید.

 • دکوراسیون اتاق بازی کودک با ایده های خلاقانه

  دکوراسیون اتاق بازی کودک با ایده های خلاقانه

  در روزهای تعطیل، بچه‌ها برای سرگرم شدن نیاز به مکان مناسبی برای بازی دارند. شما می‌توانید با رعایت نکاتی که در این مقاله آمده، اتاق کودک را به اتاقی برای بازی و شادی تبدیل کنید.

 • اتاق هایی كه موضوع دارند

  اتاق هایی كه موضوع دارند

  یکی از جذاب‌ترین قسمت‌های بچه‌دار شدن، آماده کردن اتاق کودکی است که در راه است. برای این کار می‌توانید موضوع خاصی را برای اتاق فرزندتان در نظر بگیرید و آن را در اتاق پیاده کنید.

 • بهترین مكان برای خرید سیسمونی

  بهترین مكان برای خرید سیسمونی

  سیسمونی در فرهنگ ایرانی معمولاً به رخت و لباس، لوازم خواب و حمام نخستین نوزاد خانواده گفته می‌شود ایرانی‌ها رسم دارند خانواده عروس برای نخستین نوه‌شان، وسایل مورد نیاز را به خانه عروس و داماد بفرستند.

 • خانه‌‌های کوچک و اتاق مشترک کودکان (1)

  خانه‌‌های کوچک و اتاق مشترک کودکان (1)

  با بزرگتر شدن کودکان کم کم نیاز به داشتن فضای خصوصی هم در آنها ایجاد می‌شود. فضایی که دوست دارند مختص خودشان باشد تا بتوانند وسایل شخصی، اسباب‌بازی‌ها و آنچه که متعلق به خودشان است را در آن قرار دهند.

 • خانه‌‌های کوچک و اتاق مشترک کودکان (2)

  خانه‌‌های کوچک و اتاق مشترک کودکان (2)

  اگر زمانی دیدید که اتاق خواب بچه‌‌ها خیلی کوچک است و نمی‌توان روش جدا سازی و یا قرینه سازی را اجرا کرد از تخت‌‌های دوطبقه بهره بگیرید. توجه داشته باشید که این نوع تخت خواب‌‌ها را نیز با روتختی و بالش یک شکل بیارایید.

 • طراحی دکوراسیون اتاق دخترونه

  طراحی دکوراسیون اتاق دخترونه

  یک اتاق خواب عالی کودک مکانی بی نظیر برای مطالعه، خواب و بازی اوست. البته وقتی فضای خانه تان کوچک است، داشتن اتاقی با تزئینات زیبا کاری سخت است.

فیلم روز
تصویر روز