Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
سه شنبه 28 خرداد 1398 - 10:06

دكوراسيون

بازدید: 14494

 • بهترین گیاهان برای اتاق کودک

  بهترین گیاهان برای اتاق کودک

  برخی از گیاهان علی‌رغم خواص و تاثیرات خوبی که دارند، مناسب اتاق کودک نیستند و ممکن است برگ‌ها و حتی گل‌های سمی داشته باشند، ولی بیشتر آنها این خطرات را ندارند.

 • ایده هایی برای چیدمان کتاب در اتاق کودک

  ایده هایی برای چیدمان کتاب در اتاق کودک

  فرهنگ کتابخوانی از همان روزهای اول زندگی در کودکان شکل می‌گیرد و کم‌کم تبدیل به یک عادت می‌شود. اینکه کودک خود را با این فرهنگ آشنا سازیم، وابسته به دیدگاه خودمان در مقام والدین می‌باشد.

 • همه چیز درباره تخت خواب کودک

  همه چیز درباره تخت خواب کودک

  یک تخت‌خواب استاندارد و مناسب احتمال زمین افتادن کودک و آسیب‌دیدگی او را کاهش می‌دهد. برای ایجاد امنیت بیشتر، می‌توانید پایین تخت‌خواب قالیچه‌ای نرم پهن کنید.

 • ایده هایی برای نظم دادن به کمد کودک

  ایده هایی برای نظم دادن به کمد کودک

  اگر تعداد اسباب‌بازی‌های او زیاد و در واقع کودک در سن خردسالی است و به جای وسایل مدرسه، بیشتر وسایل بازی دارد، بهتر است اسباب‌بازی‌هایش را تفکیک کنید.

 • دکوراسیون اتاق کودک مبتلا به آلرژی

  دکوراسیون اتاق کودک مبتلا به آلرژی

  والدین همواره باید از خود سوال کنند آیا وسیله‌ای که برای فرزند خود خریداری می‌کنند دارای شرایط لازم و بهداشتی می‌باشد؟ اگر جواب‌های سوال خود را یافتند، آن وقت به خرید آن اقدام نمایند.

 • دکوراسیون اتاق کودک در شرایط خاص

  دکوراسیون اتاق کودک در شرایط خاص

  اگر کودک شما با مشکل و بیماری فیزیکی و جسمی مواجه است، به فکر استخدام یک پرستار بچه برای مراقبت‌های ویژه از او باشید. تا جایی که ممکن است از محصولات سالم برای زندگی‌اش استفاده کنید.

 • دکوراسیون اتاق کودک نوپا

  دکوراسیون اتاق کودک نوپا

  کودکان نوپا، به طور طبیعی حس کنجکاوی بالا و میل شدیدی به مستقل بودن و جداگانه رفتار کردن دارند. آن‌ها مثل آهنربا جذب می‌کنند و البته بسیار مستعد آسیب‌دیدگی و انواع خطرات احتمالی هستند.

 • راه های مرتب نگه داشتن اتاق بچه ها

  راه های مرتب نگه داشتن اتاق بچه ها

  جعبه، باکس و چیزهای دیگر را می‌توانید با توجه به سلیقه و البته شرایط اتاق کودک انتخاب کنید. کودکان آویز پلاستیکی نیز لازم دارند تا برخی از لباس‌های شخص‌شان را خودشان آویزان کنند.

 • نکاتی در مورد دکوراسیون اتاق کودک

  نکاتی در مورد دکوراسیون اتاق کودک

  تقسیم کردن یک اتاق بین دو کودک، ‌مساله غیرعادی نیست و در بسیاری از خانواده‌ها وجود دارد. اگر بچه‌ها از نظر سنی به هم نزدیک باشند،‌ کار بهتر پیش می‌رود.

 • بهار را به اتاق کودک دعوت کنید

  بهار را به اتاق کودک دعوت کنید

  بهار فرصت خوبی است که به اتاق‌های خنثی و بی‌رنگ فرزندان تان کمی رنگ و تنوع بدهید. ممکن است کودک تان حتی متوجه برخی از تغییرات هم نشود، ولی بدون شک این تغییرات برای او مفید خواهند بود.

 • خانه تکانی اتاق کودک

  خانه تکانی اتاق کودک

  به کودک یاد بدهید تا با انجام روزانه کارهای نظافت، اتاق را همیشه مرتب نگه دارد.

 • تبدیل اتاق نوزاد به اتاق کودک

  تبدیل اتاق نوزاد به اتاق کودک

  برخی از شخصیت‌های کارتونی و طرح گل‌ها تا دوران پیش‌‌دبستانی با اتاق خواب کودک تناسب دارند، اما بعد از آن دوره، معمولا کودکان خودشان ترجیح می‌دهند که اتاق‌شان تغییر کند.

فیلم روز
تصویر روز