Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 27 مرداد 1397 - 16:07

دكوراسيون

بازدید: 11445

 • راه های مرتب نگه داشتن اتاق بچه ها

  راه های مرتب نگه داشتن اتاق بچه ها

  جعبه، باکس و چیزهای دیگر را می‌توانید با توجه به سلیقه و البته شرایط اتاق کودک انتخاب کنید. کودکان آویز پلاستیکی نیز لازم دارند تا برخی از لباس‌های شخص‌شان را خودشان آویزان کنند.

 • نکاتی در مورد دکوراسیون اتاق کودک

  نکاتی در مورد دکوراسیون اتاق کودک

  تقسیم کردن یک اتاق بین دو کودک، ‌مساله غیرعادی نیست و در بسیاری از خانواده‌ها وجود دارد. اگر بچه‌ها از نظر سنی به هم نزدیک باشند،‌ کار بهتر پیش می‌رود.

 • بهار را به اتاق کودک دعوت کنید

  بهار را به اتاق کودک دعوت کنید

  بهار فرصت خوبی است که به اتاق‌های خنثی و بی‌رنگ فرزندان تان کمی رنگ و تنوع بدهید. ممکن است کودک تان حتی متوجه برخی از تغییرات هم نشود، ولی بدون شک این تغییرات برای او مفید خواهند بود.

 • خانه تکانی اتاق کودک

  خانه تکانی اتاق کودک

  به کودک یاد بدهید تا با انجام روزانه کارهای نظافت، اتاق را همیشه مرتب نگه دارد.

 • تبدیل اتاق نوزاد به اتاق کودک

  تبدیل اتاق نوزاد به اتاق کودک

  برخی از شخصیت‌های کارتونی و طرح گل‌ها تا دوران پیش‌‌دبستانی با اتاق خواب کودک تناسب دارند، اما بعد از آن دوره، معمولا کودکان خودشان ترجیح می‌دهند که اتاق‌شان تغییر کند.

 • اتاق کودک از نوزادی تا خردسالی

  اتاق کودک از نوزادی تا خردسالی

  اکنون فرزند خردسال شما، تغییرات بزرگی را تجربه می‌کند. او از گهواره راهی تخت‌خواب می‌شود، برخی از تعلقات برایش ارزش و معنی بالاتری دارند و مهارت‌های حرکتی و زبانی‌اش کامل‌تر می‌شود.

 • خرید تشک و رختخواب کودک

  خرید تشک و رختخواب کودک

  برای امنیت بیشتر کودک به فکر خرید تشک‌های موج‌دار نباشید. تشک کودک شما نباید بیش از اندازه پف‌دار و باد کرده باشد و اینکه پتوی نرم و کرکی نیز باید داخل آن قرار بگیرد را فراموش کنید.

 • میز مخصوص تعویض پوشک

  میز مخصوص تعویض پوشک

  شما در طول روز چندین بار پوشک فرزندتان را تعویض می‌کنید و این روند تا دو، سه سال ادامه دارد، بنابراین لازم است که مکانی هر چند کوچک را برای این کار در نظر بگیرید.

 • بهترین پوشش برای اتاق کودکان

  بهترین پوشش برای اتاق کودکان

  این روزها انواع بسیار باریک کف‌پوش‌های چوبی نیز در بازار عرضه می‌شوند. لمینت طرحی شبیه پارکت دارد، اما نصب آن آسان‌تر و قیمت آن مقرون به صرفه‌تر است.

 • 8 روش آسان برای سر و سامان دادن به اتاق كودك

  8 روش آسان برای سر و سامان دادن به اتاق كودك

  در بالای تخت‌خواب فضایی را مخصوص قرار دادن برخی وسایل در نظر بگیرید.

 • نکته هایی در مورد گهواره‌ کودک

  نکته هایی در مورد گهواره‌ کودک

  سبد یا گهواره را فقط در چند ماه نخست پس از تولد کودک می‌توان مورد استفاده قرار داد، پس حتما نیازی نیست آن را خریداری کنید و می‌توانید از دوستان و اطرافیان خود نیز قرض بگیرید.

 • اتاقی دنج برای کودک بسازیم

  اتاقی دنج برای کودک بسازیم

  لازم است با برخی از نکات اولیه و پایه‌ای برای چیدمان و طراحی اتاق خواب کودک آشنا شوید تا فضای دنج و شادی را برای فرزندتان آماده کنید. به نکات ذکر شده در این مقاله توجه نمایید.

فیلم روز
تصویر روز