Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 5 اسفند 1396 - 03:40

دكوراسيون

بازدید: 10386

 • تبدیل اتاق نوزاد به اتاق کودک

  تبدیل اتاق نوزاد به اتاق کودک

  برخی از شخصیت‌های کارتونی و طرح گل‌ها تا دوران پیش‌‌دبستانی با اتاق خواب کودک تناسب دارند، اما بعد از آن دوره، معمولا کودکان خودشان ترجیح می‌دهند که اتاق‌شان تغییر کند.

 • اتاق کودک از نوزادی تا خردسالی

  اتاق کودک از نوزادی تا خردسالی

  اکنون فرزند خردسال شما، تغییرات بزرگی را تجربه می‌کند. او از گهواره راهی تخت‌خواب می‌شود، برخی از تعلقات برایش ارزش و معنی بالاتری دارند و مهارت‌های حرکتی و زبانی‌اش کامل‌تر می‌شود.

 • خرید تشک و رختخواب کودک

  خرید تشک و رختخواب کودک

  برای امنیت بیشتر کودک به فکر خرید تشک‌های موج‌دار نباشید. تشک کودک شما نباید بیش از اندازه پف‌دار و باد کرده باشد و اینکه پتوی نرم و کرکی نیز باید داخل آن قرار بگیرد را فراموش کنید.

 • میز مخصوص تعویض پوشک

  میز مخصوص تعویض پوشک

  شما در طول روز چندین بار پوشک فرزندتان را تعویض می‌کنید و این روند تا دو، سه سال ادامه دارد، بنابراین لازم است که مکانی هر چند کوچک را برای این کار در نظر بگیرید.

 • بهترین پوشش برای اتاق کودکان

  بهترین پوشش برای اتاق کودکان

  این روزها انواع بسیار باریک کف‌پوش‌های چوبی نیز در بازار عرضه می‌شوند. لمینت طرحی شبیه پارکت دارد، اما نصب آن آسان‌تر و قیمت آن مقرون به صرفه‌تر است.

 • 8 روش آسان برای سر و سامان دادن به اتاق كودك

  8 روش آسان برای سر و سامان دادن به اتاق كودك

  در بالای تخت‌خواب فضایی را مخصوص قرار دادن برخی وسایل در نظر بگیرید.

 • نکته هایی در مورد گهواره‌ کودک

  نکته هایی در مورد گهواره‌ کودک

  سبد یا گهواره را فقط در چند ماه نخست پس از تولد کودک می‌توان مورد استفاده قرار داد، پس حتما نیازی نیست آن را خریداری کنید و می‌توانید از دوستان و اطرافیان خود نیز قرض بگیرید.

 • اتاقی دنج برای کودک بسازیم

  اتاقی دنج برای کودک بسازیم

  لازم است با برخی از نکات اولیه و پایه‌ای برای چیدمان و طراحی اتاق خواب کودک آشنا شوید تا فضای دنج و شادی را برای فرزندتان آماده کنید. به نکات ذکر شده در این مقاله توجه نمایید.

 • انتخاب فرش برای اتاق کودک

  انتخاب فرش برای اتاق کودک

  این روزها قالیچه‌ها و فرش‌های مختلف و متنوعی در طرح‌ها و رنگ‌های متفاوت در بازار عرضه می‌شوند و حتی در اندازه نیز تنوع زیادی دارند. به ادامه مطلب توجه نمایید.

 • راهنمای انتخاب پرده برای اتاق کودک

  راهنمای انتخاب پرده برای اتاق کودک

  پرده‌ها از مواردی هستند که به اتاق زیبایی بیشتری می‌بخشند، ضمن اینکه با وجود آنها می‌توان میزان نور ورودی را تنظیم کرد. انتخاب پرده مناسب به ویژه برای اتاق کودکان بسیار مهم است.

 • کدام پرده برای اتاق کودک مناسب است؟

  کدام پرده برای اتاق کودک مناسب است؟

  برای خرید پرده اتاق کودک باید به نکاتی توجه نمود که علاوه بر تنظیم نور اتاق به زیبایی آن هم افزوده شود. قبل از اینکه برای خرید پرده اتاق کودک بروید، نگاهی به این مقاله بیندازید.

 • کاغذ دیواری اتاق کودک

  کاغذ دیواری اتاق کودک

  کاغذ دیواری فقط برای پوشش دادن دیوارها نیست بلکه پوشش‌دهی باید به شکل درست و منطقی انجام شود و ایجاد اذیت‌های بصری در کودک نکند. پس از شلوغی و درهم برهمی پرهیز کنید.

فیلم روز
تصویر روز