Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 28 مرداد 1396 - 21:24

روانشناسی كودكان

بازدید: 18740

 • تابستان و کلاس های آموزشی!

  تابستان و کلاس های آموزشی!

  کلاس‌های غیر درسی برای کودکان و نوجوانان، مانند کلاس‌های ورزشی، زبان انگلیسی، دوره‌های آموزش هنری و مشابه این‌ها حتما باید با توجه به استعداد و علاقه آن‌ها انتخاب شوند.

 • بازی در آپارتمان های کوچک

  بازی در آپارتمان های کوچک

  زندگی آپارتمانی امروزی امکان یکسری از بازی‌ها را از کودکان گرفته است و بیشتر مواقع کودکان مقابل دستگاه‌های بازی‌های دیجیتالی می‌نشینند و به بازی‌های مجازی می‌پردازند.

 • تعطیلات و فرزندان ما

  تعطیلات و فرزندان ما

  اگر می‌خواهیم دخترمان را به كلاس خیاطی بفرستیم باید حد انتظارمان را در پایان كلاس به او گفته و با هم روی آن توافق كنیم وگرنه صِرف رفتن به یك كلاس، و صرف هزینه و زمان، مطلوب نیست.

 • شب‌بخیر؛ دوقلوها

  شب‌بخیر؛ دوقلوها

  اگر یکی از دو قلوها خسته و خواب‌آلود است و آن یکی همچنان فعال و پر انرژی، کمی صبر کنید تا او هم خسته شود و خواهر یا برادرش را در خواب همراهی کند. به ادامه مطلب توجه نمایید.

 • عادتی به نام مو کشیدن

  عادتی به نام مو کشیدن

  تریچوتیلوماینا یعنی کشیدن موهای سر توسط خود کودک نه کودک دیگر. بعضی مواقع شدت این اختلال به قدری زیاد می‌شود که برخی از موهای سر کودک دچار تاسی می‌شود.

 • اوقات فراغت؛ دغدغه تابستانی والدین

  اوقات فراغت؛ دغدغه تابستانی والدین

  والدین باید با توجه به سن کودک، شرایطی را برای چگونه گذراندن لحظات زندگی‌اش مهیا سازند که نه تنها کسل‌کننده نباشد، بلکه نکات ریز آموزشی هم در خلال بازی به کودکان آموخته شود.

 • بال های تخیل‌ کودکان

  بال های تخیل‌ کودکان

  در انیمیشن‌ها اتفاقات عجیب و غریب زیادی رخ می‌دهد که لازم است آنها را برای کودکان خود توضیح بدهیم تا از بروز خطرات احتمالی ناشی از تقلید فرزندانمان از آنها جلوگیری کنیم.

 • زندگی بدون سقف؛‌ بدون دیوار

  زندگی بدون سقف؛‌ بدون دیوار

  کودکان بدسرپرست و بی سرپرست چون در نهاد خانواده تربیت نمی‌شوند و رشد پیدا نمی‌کنند آینده مبهمی در انتظارشان است چرا که سرپرستی ندارند تا نحوه درست زندگی کردن را به آنها آموزش دهد.

 • تأثیر تلفن های همراه بر اخلاق و رفتار دانش آموزان

  تأثیر تلفن های همراه بر اخلاق و رفتار دانش آموزان

  بررسی‌ها از تعداد زیادی از کاربران تلفن همراه نشان می‌دهند بسیاری از افراد از بخش پیام کوتاه و ایمیل موبایل بیشترین استفاده را می‌کنند و این موضوع بویژه در نوجوانان بسیار شایع است.

 • اشتباهاتی که والدین خوب نیز مرتکب می‌شوند

  اشتباهاتی که والدین خوب نیز مرتکب می‌شوند

  مسلما هیچ پدر و مادری بدون نقص نمی‌باشد. اشتباه کردن بخشی از پدر و مادر بودن است، بنابراین برخی از جالب‌ترین تجربه‌ها از اشتباهاتی که مرتکب می‌شویم حاصل می‌شوند.

 • مهربانی را به کودکان یاد بدهیم

  مهربانی را به کودکان یاد بدهیم

  شما والدین عزیز هم می‌توانید نیکوکاری و مهربانی به هم نوعان را به کودکان دلبندتان آموزش دهید. برای این کار می‌توانید با موسسه خیریه کودکان نیکوکار موعود ایرانیان همراه شوید.

 • چه میزان از زمان خود را با فرزندتان سپری می‌کنید؟

  چه میزان از زمان خود را با فرزندتان سپری می‌کنید؟

  والدین از زمانی که با فرزندان‌شان سپری می‌کنند لذت می‌برند اما شما می‌توانید در این امر افراط کنید و این خود می‌تواند برای شما و فرزندتان، هر دو، مضر باشد.

فیلم روز
تصویر روز