Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 29 مهر 1396 - 19:31

رشد و تکامل

بازدید: 17028

 • چطور از کودکان عكس بهتری بگیریم؟

  چطور از کودکان عكس بهتری بگیریم؟

  برخی افراد عادت به استفاده از فلاش دوربین دارند. فلاش دوربین، جز در موارد خاص نباید مورد استفاده قرار گیرد. نوری که از فلاش دوربین بر موضوع مورد نظر می‌تابد مصنوعی است و گاه موجب تغییر ویژگی‌های چهره می‌شود.

 • چگونه به پرسش كودكان پاسخ دهيم؟

  چگونه به پرسش كودكان پاسخ دهيم؟

  اگر پدر و مادر با صبر و حوصله به پرسش‌های كودك پاسخ دهند و ذهن تشنه و كنجكاو او را سیراب سازند، كودك با شادی و اطمینان در زندگی گام برخواهد داشت و مدام به دانش خود خواهد افزود.

 • شیرخوار ورزشکار!!!

  شیرخوار ورزشکار!!!

  بیشتر والدین دوست دارند در وجود فرزندشان عادت‌های خوبی مانند مسواک زدن و مرتب بودن را نهادینه کنند. ورزش یکی از این عادات خوب می‌باشد که برای سلامت جسم و ذهن کودک مفید است.

 • آموزش تصمیم گیری در كودكان

  آموزش تصمیم گیری در كودكان

  زمانی که به بچه‌‌ها فرصت داده می‌‌شود تا پیامدها و عواقب طبیعی و معمول کار یا تصمیم شان را تجربه کنند، این امر می‌‌تواند یک استراتژی تربیتی موثر باشد که مهارتهای حل مسئله را به آنها می‌‌آموزد.

 • چرا کوچولویم راه نمی‌رود؟

  چرا کوچولویم راه نمی‌رود؟

  وقتی كه کودک بتواند به تنهایی بنشیند، بایستد و چهار دست و پا حركت كند، زمان راه رفتن او نیز شروع شده است، اما زمانی كه راه رفتن كودك به تأخیر می‌افتد، بدون شك والدین نگران می‌شوند.

 • با «تاتی رو» راه رفتن را به کودک بیاموزید

  با «تاتی رو» راه رفتن را به کودک بیاموزید

  نظر شما والدین عزیز در مورد استفاده از روروئک برای فرزند دلبندتان چیست؟ آیا از مضرات استفاده از روروئک آگاهی دارید؟ تحقیقات نشان داده‌اند روروئک رشد هوشی کودک را کاهش می‌دهد.

 • بلوغ زودرس در كودكان

  بلوغ زودرس در كودكان

  اگر بلوغ دختربچه‌ها و پسر بچه‌ها زودتر از موعد انجام شود،‌ به آن بلوغ زودرس گفته می‌شود. در اینجا والدین عزیز اطلاعاتی را در مورد بلوغ زودرس کسب خواهند کرد.

 • مهد کودک ایمن برای کودکان دلبند

  مهد کودک ایمن برای کودکان دلبند

  ویژگی‌های یک مهد کودک خوب چیست؟ هر پدر و مادری باید گام‌های عنوان شده در این مقاله را به کار ببندند تا بتوانند بهترین مهد کودک را برای فرزند خویش انتخاب کنند.

 • اين 10 بازی مهارتی را فراموش نكنيد

  اين 10 بازی مهارتی را فراموش نكنيد

  هیچگاه نصیحت کردن به کودک را به صورت مستقیم انجام ندهید چرا که نه تنها تاثیر گذار نخواهد بود.

 • راهنمای خريد برای سال تحصيلی جديد

  راهنمای خريد برای سال تحصيلی جديد

  داخل کوله پشتی باید دارای چند قسمت جداگانه باشد تا بتوان وسایل و کتاب‌های کودک را به طور منظم طبقه بندی کرد. کوله پشتی‌های برزنتی از کوله پشتی‌های چرم سبک‌تر و مناسب‌تر هستند.

 • نکاتی برای خرید کیف مدرسه

  نکاتی برای خرید کیف مدرسه

  عرض کیف حداکثر باید به اندازه عرض بدن و طول آن نباید از باسن به پایین باشد. گاهی اوقات خرید کیف‌هایی با جیب‌های مخصوص وسایل مدرسه برای منظم بودن بچه‌ها مناسب‌تر است.

 • نكته‌های طلایی برای بیرون رفتن با كودك

  نكته‌های طلایی برای بیرون رفتن با كودك

  رفتار‌های مثبت كودكتان را تقویت و تحسین كنید. برای این كه دست شما را می‌گیرد و نزدیك به شما می‌ماند به او امتیاز بدهید و بعد در ازای مثلا هر پنج امتیاز به او پاداش بدهید.

فیلم روز
تصویر روز