Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
چهارشنبه 7 تیر 1396 - 21:45

بهداشت و سلامتی

بازدید: 30017

 • تشخیص افتراقی تشنج

  تشخیص افتراقی تشنج

  تخمین زده می‌شود حدود 50-40 درصد مواردی که برای بیماران تشخیص صرع گذاشته می‌شود، ممکن است بیماری آنها در واقع تشنج واقعی نباشد و شبیه تشنج باشد. به این موارد توجه نمایید.

 • لذت دوچرخه سواری با رعایت نکات ایمنی

  لذت دوچرخه سواری با رعایت نکات ایمنی

  دوچرخه سواری فعالیتی لذت‌بخش، سالم و راهی برای استقلال می‌باشد. اما در نظر داشتن این واقعیت که دوچرخه اسباب‌بازی نمی‌باشد و وسیله‌ای برای حمل و نقل محسوب می‌شود، مهم است.

 • تمیز کردن نوزاد

  تمیز کردن نوزاد

  هیچ چیز زیباتر و باارزش تر از یک کودک نیست، به ویژه اگر او، کودک خودتان باشد. اما در طرف دیگر قضیه ناتوانی کودکان در کنترل بدن‌شان است که شما را مجبور می‌کند، هر روز او را تمیز کنید.

 • کوچولوهای چاق را به ورزش تشویق کنیم

  کوچولوهای چاق را به ورزش تشویق کنیم

  آیا می‌دانید چگونه کودکان چاق خود را به ورزش تشویق کنید؟ شما می‌توانید بدون اجبار او را علاقه‌مند به ورزش کنید. باور داشته باشید یا نه، کودک شما در این رابطه از خود شما الگو می‌گیرد.

 • مهم‌ترین اقدامات بعد از سوختگی کودک

  مهم‌ترین اقدامات بعد از سوختگی کودک

  امروزه با توجه به مراقبت‌های پزشکی پیشرفته، آسیب‌های جدی و مرگ به دنبال سوختگی‌ها، کاهش یافته است، آموزش‌های جلوگیری از آتش‌سوزی و سوختگی و دسترسی بیشتر به مراکز درمانی هم موثرند.

 • نقش هورمون رشد در کنترل چاقی و افزایش قد كودكان

  نقش هورمون رشد در کنترل چاقی و افزایش قد كودكان

  هورمون رشد نقش‌های متفاوتی در بدن دارد. میزان هورمون رشد مدام در بدن در حال تغییر است. برای آگاهی از عوامل بازدارنده و عوامل مساعد کننده ترشح هورمون رشد مطلب زیر را مطالعه نمایید.

 • علل زمینه ساز چاقی‌ كودكان قبل از تولد کدامند؟

  علل زمینه ساز چاقی‌ كودكان قبل از تولد کدامند؟

  والدینی که چاق هستند، بیشتر باید انتظار تولد فرزندان چاق را داشته باشند. ژنتیک در بروز چاقی کودکان موثر است. البته عوامل دیگری هم در این راستا موثرند که در این مقاله ذکر شده‌اند.

 • روش های درست نگهداشتن شیرخوار

  روش های درست نگهداشتن شیرخوار

  شیرخوار ظریف است و چنانچه او را به درستی بلند و یا بغل نکنید، ممکن است به او صدمه بزنید. در این مقاله روش‌های صحیح بغل کردن شیرخوار آموزش داده شده است.

 • کودک و فصل بهار

  کودک و فصل بهار

  بهار معمولا بهترین زمان برای لذت بردن است، زیرا از سرمای زمستان رها شده و قدم به روزهای دلچسب بهاری گذاشته‌ایم اما این روزها برای والدینی که کودک خردسال دارند، بسیار سخت می‌گذرد.

 • کوچولوهای تپل!

  کوچولوهای تپل!

  دلیل افزایش چشمگیر چاقی کودکان غذا خوردن بیشتر نیست. تحقیقات نشان داده است میزان انرژی مصرفی کودکان طی 20 سال گذشته تغییر چندانی نداشته و دلیل افزایش چاقی کودکان، تحرک کمتر آنهاست.

 • تاثیر ورزش مرتب و منظم در کاهش چاقی در کودکان

  تاثیر ورزش مرتب و منظم در کاهش چاقی در کودکان

  آیا می‌دانید فعالیت بدنی منظم چه فوایدی برای کودکان دارد؟ یکی از فواید ورزش منظم، رسیدن کودکان به وزن مناسب و پیشگیری از چاقی است. والدین باید به ورزش کودکان توجه نمایند.

 • چگونه از چاقی كودكان جلوگیری کنیم؟

  چگونه از چاقی كودكان جلوگیری کنیم؟

  چاقی و اضافه وزن کودک یکی از مشکلاتی است که خانواده‌های زیادی با آن دست و پنجه نرم می‌کنند. برای کنترل و مدیریت وزن بچه‌ها می‌توان از راهکارهایی استفاده نمود.

فیلم روز
تصویر روز