Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 4 فروردین 1396 - 23:31

بهداشت و سلامتی

بازدید: 28579

 • سلامت کوچولوها در روزهای عید

  سلامت کوچولوها در روزهای عید

  خانواده‌‌ها معمولا در ایام عید بیش از هر زمان دیگری مشغول دید و بازدید، خرید و گردش هستند. با کمی برنامه‌ریزی می‌‌توان تغذیه سالم خود و کودکان را حفظ کرد.

 • اسهال كودك؛ مزاحمی در مسافرت های نوروزی

  اسهال كودك؛ مزاحمی در مسافرت های نوروزی

  به دفع مكرر مدفوع به حالت آبكی، بیش از سه تا چهار بار در روز اسهال می‌گویند. در این شرایط، غذا با سرعت از روده عبور می‌كند و عمل هضم و جذب مواد غذایی و جذب آب، كامل صورت نمی‌گیرد.

 • نکات ایمنی برای گردش با کودکان

  نکات ایمنی برای گردش با کودکان

  مسافرت با کودکان خردسال بسیار دشوار است ولی در مواردی هم سرگرم کننده و نشاط‌آور. والدین دوست دارند دنیا را بهتر به فرزندان خود نشان دهند اما از طرفی نگران حفظ سلامت آنها هستند.

 • کوچولوهای بیمار و خوراکی های عید

  کوچولوهای بیمار و خوراکی های عید

  کودکان معمولا در تعطیلات نوروز بیشتر پرخوری و ریزه‌خواری می‌کنند. بنابراین والدین باید تغذیه کودکان را کنترل نمایند. این امر در مورد کودکان بیمار از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 • چگونه خواب کودکان در نوروز به هم نخورد؟

  چگونه خواب کودکان در نوروز به هم نخورد؟

  تعطیلات نوروز به سرعت نزدیک می‌شود و بسیاری از والدین علاوه بر دغدغه‌هایی که در تعطیلات و ایام قبل از آن دارند به بر هم خوردن برنامه خواب نوزادان و کودکان خود نیز اهمیت می‌دهند.

 • بهار در راه است، مراقب آلرژی باشید

  بهار در راه است، مراقب آلرژی باشید

  فصل بهار که می‌رسد، با وجود تمام زیبایی‌هایش گاهی مشکلاتی را با خود به همراه دارد. یکی از این مسائل، آلرژی فصلی است. با آلرژی فصلی کودکان چه باید کرد؟

 • مراقب خفگی کودکان در نوروز باشید

  مراقب خفگی کودکان در نوروز باشید

  کودکان به‌ویژه در ایام نوروز، در معرض خفگی قرار دارند. ممکن است مقداری غذا یا یک وسیله بازی در گلوی آنها گیر کند، در آب بیفتند یا طناب یک وسیله بازی به دور گردن آنها بپیچد.

 • خطراتی كه کودکان را در ایام نوروز تهدید می كند

  خطراتی كه کودکان را در ایام نوروز تهدید می كند

  از جمله مشکلاتی که در ایام نوروز کودکان را تهدید می‌کند می‌توان به مسمومیت با مواد شوینده، خفگی کودکان، تماشای زیاد تلویزیون در نوروز و پرخوری کودکان در تعطیلات نوروز اشاره نمود.

 • شايع‌ترين بيماری ها در كودكان

  شايع‌ترين بيماری ها در كودكان

  با توجه به تاثیر بالای واكسن بر پیشگیری از بیماری آنفلوآنزا، قیمت مناسب و عوارض كم آن، در حال حاضر استفاده ازواكسن آنفلوآنزا به عنوان مناسب‌ترین راه پیشگیری از این بیماری توصیه می‌گردد.

 • چگونه سرعت پرورش مغز در کودکان را افزایش دهیم؟

  چگونه سرعت پرورش مغز در کودکان را افزایش دهیم؟

  پرورش مغز در کودکان، موضوعی بسیار داغ و جنجالی است زیرا با نحوه تفکر کودک نیز ارتباط مستقیمی دارد. نکاتی که در ادامه می‌آوریم به پرورش مغز کودکانمان کمک شایانی می‌کند.

 • نکاتی در مورد پوسته های سر نوزاد

  نکاتی در مورد پوسته های سر نوزاد

  گاهی اوقات به علت ترشح غدد چربی پوست، این پوسته‌ها بیشتر شده و به هم می‌چسبند که حالت چسبندگی زرد و ضخیمی ‌در زیر موها ایجاد کرده و دلمه‌هایی روی سر بسته می‌شود.

 • چگونه به فرزندمان بیاموزیم بینی خود را بگیرد؟

  چگونه به فرزندمان بیاموزیم بینی خود را بگیرد؟

  در این هوای سرد، گرفتن بینی برای شمایی که آن را بلد می‌باشید کار ساده‌ای است، اما برای کودکانی که هنوز نمی‌دانند چگونه بینی خود را بگیرند سخت به نظر می‌رسد.

فیلم روز
تصویر روز