Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 5 اسفند 1396 - 03:45

بهداشت و سلامتی

بازدید: 36122

 • نارسایی حاد کبدی در کودکان

  نارسایی حاد کبدی در کودکان

  خوشبختانه نارسائی حاد کبدی در کودکان شیوع بالائی ندارد، اما اگر در مورد علل و عوامل آن اطلاعات بیشتری داشته باشیم، شاید در بسیاری از موارد بتوان از پیدایش آن جلوگیری کرد.

 • وقتی کودکان هر چیزی را به دهان می گذارند

  وقتی کودکان هر چیزی را به دهان می گذارند

  دهان اندام حسی مهمی در بدن است و حتی اگر خانه‌تان را- از سقف تا کف- برای کودکان کاملا ایمن کنید، باز هم کوچولوی ماجراجوی‌تان، با دهان خود شروع به امتحان کردن چیزی که نباید، می‌کند.

 • تداخل غذا و دارو در کودکان

  تداخل غذا و دارو در کودکان

  داروها که نقشی مهم در سلامت انسان‌ها دارند شمشیرهای دو لبه‌ای هستند که هرچه در مصرف آنها دقت بیشتری به عمل آید منافع آنها افزایش یافته و مضرات آنها کمتر خواهد شد.

 • بوت و کفش زمستانی مناسب برای کودکان

  بوت و کفش زمستانی مناسب برای کودکان

  بدون شک کفش مخصوص زمستان با کفش تابستانی تفاوت‌های اساسی دارد. کفشی که کنار ساحل به پا می‌شود با کفشی که برای راه رفتن روی برف‌ها است، متفاوت است.

 • یوگای دو نفره مادر و نوزاد

  یوگای دو نفره مادر و نوزاد

  برخی از مادرانی که تازه نوزاد خود را به دنیا آورده‌اند، هنوز هم با تغییرات فیزیکی و ذهنی ناشی از مادر شدن خود در جنگ هستند. می‌توان ذهن و بدن را با ورزش‌هایی چون یوگا، آرام کرد.

 • تدابیر دندانپزشکی در بیماران اوتیسمی

  تدابیر دندانپزشکی در بیماران اوتیسمی

  اوتیسم یک اختلال تکامل عصبی است که برای اولین بار در سال 1943 شناخته شده است. کودکان مبتلا اغلب در سه سال اول زندگی تشخیص داده می‌شوند و شیوع آن در پسرها 4 برابر دختران می‌باشد.

 • حمام کردن کودک در زمستان

  حمام کردن کودک در زمستان

  اگر از وان استفاده می‌کنید، سعی کنید آب آن کمی گرم‌تر از همیشه باشد. آب وان اگر خیلی گرم باشد، باعث خشکی پوست کودکتان می‌شود. پس سعی کنید از آب خیلی گرم هم استفاده نکنید.

 • خروپف در كودكان

  خروپف در كودكان

  چرا بعضی از کودکان به هنگام خواب خروپف می‌کنند؟ از كجا می‌توان فهمید كه كودك به آپنه خواب دچار است؟ برای درمان خروپف کودک چه باید کرد؟ در این مقاله پاسخ پرسش‌هایتان را می‌یابید.

 • پستانک طلا

  پستانک طلا

  موانع موفقیت در شیردهی قابل دسترسی هستند که اصلی‌ترین آنها مصرف شیرمصنوعی و نیز استفاده از انواع بطری و پستانک است، چراکه باعث ایجاد سردرگمی در گرفتن صحیح پستان مادر می‌شود.

 • چرا قند خون کودک می افتد؟

  چرا قند خون کودک می افتد؟

  چرا قند خون کودک می افتد؟ در این مقاله به علائم افت قند خون نوزاد، دلایل ابتلا به افت قند خون در نوزادی، ‌هیپوگلیسمی کودک، پیشگیری از افت قند خون نوزاد، درمان افت قند خون نوزاد است.

 • چرا استفاده از بطری و پستانک در شیرخواران منع می‌شود؟

  چرا استفاده از بطری و پستانک در شیرخواران منع می‌شود؟

  به طور کلی ارائه بطری و پستانک در شیرخوارانی که از شیر مادر استفاده می‌کنند به دلیل ایجاد سردرگمی شیرخوار در گرفتن پستان و اختلال در تداوم تغذیه با شیر مادر، توصیه نمی‌شود.

 • زنگ خطرهای رنگ ادرار کودک

  زنگ خطرهای رنگ ادرار کودک

  عواملی مانند سوخت ‌و ساز طبیعی یا غیر طبیعی بدن، میزان مصرف مایعات و نوع این مایعات، میزان فعالیت فیزیکی، مواد خورده شده و بیماری‌های مختلف در تغییر رنگ ادرار موثر هستند.

فیلم روز
تصویر روز