Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
جمعه 31 فروردین 1397 - 06:30

بهداشت و سلامتی

بازدید: 37063

 • در خرید صندلی ماشین کودک دقت کنید

  در خرید صندلی ماشین کودک دقت کنید

  انتخاب صندلی ماشین برای کودک بسیار مهم است و هنگام سفر، کودک‌تان را ایمن و سالم نگه می‌دارد. در این مقاله روش انتخاب و خرید صندلی مناسب ماشین کودک توضیح داده شده است.

 • نکات ایمنی برای گردش با کودکان

  نکات ایمنی برای گردش با کودکان

  مسافرت با کودکان خردسال بسیار دشوار است ولی در مواردی هم سرگرم کننده و نشاط‌آور. والدین دوست دارند دنیا را بهتر به فرزندان خود نشان دهند اما از طرفی نگران حفظ سلامت آنها هستند.

 • سفری پر خاطره با بچه های کوچک

  سفری پر خاطره با بچه های کوچک

  هنگام رفتن به سفر با کودکان نوپا به موارد ایمنی اهمیت زیادی بدهید. در این مقاله به نکاتی که هنگام سفر با کودک نوپای تان باید توجه کنید، اشاره شده است.

 • نوروز یک فرصت تازه برای کودک

  نوروز یک فرصت تازه برای کودک

  نوروز یك فرصت مناسب و تازه است تا كودكان با آداب اجتماعی و راه و رسم زندگی بیشتر آشنا شوند.

 • جعبه ای برای نجات جان کودک

  جعبه ای برای نجات جان کودک

  فضای کیف باید به حدی باشد که تمام اقلام مورد نیاز کمک‌های اولیه به راحتی در آن جا بگیرد. می‌توانید از نوع باریک آن خریداری کنید که جای کمی از چمدان یا کوله پشتی‌تان را اشغال کند.

 • کودک و دید و بازدیدهای نوروزی

  کودک و دید و بازدیدهای نوروزی

  نوزادان و کودکان خردسال از دوست‌ داشتنی‌ترین و بانمک‌ترین موجودات هستی می‌باشند و به ندرت می‌توانیم با دیدن لپ‌های برجسته و تپل‌شان، خود را از بوسیدن‌شان محروم کنیم.

 • مسأله رودل در تعطیلات عید

  مسأله رودل در تعطیلات عید

  کودکان بالای 2 سال اگرچه کمتر آسیب پذیرند، اما بهتر است در این ایام از غذاهایی که تاکنون نخورده‌اند استفاده نکنند و در حد امکان از غذاهای ساده بدون گوشت بهره بگیرند.

 • کوچولوهای بیمار و خوراکی های عید

  کوچولوهای بیمار و خوراکی های عید

  کودکان معمولا در تعطیلات نوروز بیشتر پرخوری و ریزه‌خواری می‌کنند. بنابراین والدین باید تغذیه کودکان را کنترل نمایند. این امر در مورد کودکان بیمار از اهمیت بیشتری برخوردار است.

 • فلوراید درمانی در بچه ها؛ خوب یا بد؟!

  فلوراید درمانی در بچه ها؛ خوب یا بد؟!

  در استفاده موضعی که فلوراید صرفا بر روی دندان‌ها مالیده می‌شود مکانیسم اثر متفاوت است. در این حالت فلوراید مانع از دست رفتن مواد معدنی سطح دندان می‌گردد.

 • گیاه رزماری و افزایش حافظه در دبستانی ها

  گیاه رزماری و افزایش حافظه در دبستانی ها

  مطالعه ای که اخیرا صورت گرفته است چنین حدس می زند که پر کردن فضای کلاس از عطر گیاه رزماری می تواند در بالابردن حافظه ی بچه ها و ارتقای وضعیت تحصیلی آنها نقش داشته باشد.

 • هنگام خرید صندلی کودک به چه نکاتی توجه کنیم؟

  هنگام خرید صندلی کودک به چه نکاتی توجه کنیم؟

  یکی از مواردی که قبل و هنگام خرید صندلی‌ کودک باید به آن توجه کنیم، سایز و یا اندازه صندلی کودک است. به طور کلی صندلی‌های کودک به دو دسته، صندلی نوزاد و صندلی خردسال تقسیم می‌شوند.

 • نارسایی حاد کبدی در کودکان

  نارسایی حاد کبدی در کودکان

  خوشبختانه نارسائی حاد کبدی در کودکان شیوع بالائی ندارد، اما اگر در مورد علل و عوامل آن اطلاعات بیشتری داشته باشیم، شاید در بسیاری از موارد بتوان از پیدایش آن جلوگیری کرد.

فیلم روز
تصویر روز