Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 28 مرداد 1396 - 21:26

بهداشت و سلامتی

بازدید: 31242

 • اردوهای شاد و امن برای کودکان

  اردوهای شاد و امن برای کودکان

  بهتر است قبل از ثبت نام فرزندتان در اردو، خودتان آن اردو و امکاناتش را از نزدیک مشاهده کنید. مطمئن باشید که این اردو تمام نکات مراقبتی از کودکان و نوجوانان را در نظر گرفته باشد.

 • شیر مادر؛ اکسیر معجزه‌گر

  شیر مادر؛ اکسیر معجزه‌گر

  یکی از بزرگترین عیب‌‌های مصرف شیر خشک چاقی کودکان است. گفته می‌‌شود بچه‌‌هایی که شیر خشک مصرف می‌‌کنند نسبت به کودکانی که شیر مادر می‌‌خورند، چاق تر هستند.

 • چند نمونه از ضدآفتاب‌های مناسب کودکان

  چند نمونه از ضدآفتاب‌های مناسب کودکان

  استفاده از کرم‌های ضد آفتاب مناسب برای کودکان در آفتاب سوزان تابستان اهمیت زیادی دارد. در این مقاله چند نمونه از ضد آفتاب‌های مناسب برای کودکان معرفی شده است.

 • بهترین عینک های آفتابی کودکان

  بهترین عینک های آفتابی کودکان

  بسیاری از مردم تصور می‌کنند عینک آفتابی فقط وسیله‌ای برای زیبایی و شیک‌پوشی است. اما عینک آفتابی ابزاری بسیار مهم برای محافظت چشم‌ها از تابش نور خورشید است.

 • زمان استفاده از بالش برای کودکان

  زمان استفاده از بالش برای کودکان

  والدین زمانی می‌توانند بعد از تولد فرزندشان استفاده از بالش را برای آنها شروع کنند که کودک بتواند راه برود، حرکت کند و خود را از شرایط خطرناک بیرون بکشد.

 • شنا؛ تفریح فصل گرما

  شنا؛ تفریح فصل گرما

  با استفاده از نکات و راهنمایی‌های ارائه شده در این مقاله می‌توانید خطرات مربوط به استخر و شنا را به ویژه در کودکان به حداقل برسانید و شادی بسیاری تجربه کنید.

 • تشخیص افتراقی تشنج

  تشخیص افتراقی تشنج

  تخمین زده می‌شود حدود 50-40 درصد مواردی که برای بیماران تشخیص صرع گذاشته می‌شود، ممکن است بیماری آنها در واقع تشنج واقعی نباشد و شبیه تشنج باشد. به این موارد توجه نمایید.

 • لذت دوچرخه سواری با رعایت نکات ایمنی

  لذت دوچرخه سواری با رعایت نکات ایمنی

  دوچرخه سواری فعالیتی لذت‌بخش، سالم و راهی برای استقلال می‌باشد. اما در نظر داشتن این واقعیت که دوچرخه اسباب‌بازی نمی‌باشد و وسیله‌ای برای حمل و نقل محسوب می‌شود، مهم است.

 • تمیز کردن نوزاد

  تمیز کردن نوزاد

  هیچ چیز زیباتر و باارزش تر از یک کودک نیست، به ویژه اگر او، کودک خودتان باشد. اما در طرف دیگر قضیه ناتوانی کودکان در کنترل بدن‌شان است که شما را مجبور می‌کند، هر روز او را تمیز کنید.

 • کوچولوهای چاق را به ورزش تشویق کنیم

  کوچولوهای چاق را به ورزش تشویق کنیم

  آیا می‌دانید چگونه کودکان چاق خود را به ورزش تشویق کنید؟ شما می‌توانید بدون اجبار او را علاقه‌مند به ورزش کنید. باور داشته باشید یا نه، کودک شما در این رابطه از خود شما الگو می‌گیرد.

 • مهم‌ترین اقدامات بعد از سوختگی کودک

  مهم‌ترین اقدامات بعد از سوختگی کودک

  امروزه با توجه به مراقبت‌های پزشکی پیشرفته، آسیب‌های جدی و مرگ به دنبال سوختگی‌ها، کاهش یافته است، آموزش‌های جلوگیری از آتش‌سوزی و سوختگی و دسترسی بیشتر به مراکز درمانی هم موثرند.

 • نقش هورمون رشد در کنترل چاقی و افزایش قد كودكان

  نقش هورمون رشد در کنترل چاقی و افزایش قد كودكان

  هورمون رشد نقش‌های متفاوتی در بدن دارد. میزان هورمون رشد مدام در بدن در حال تغییر است. برای آگاهی از عوامل بازدارنده و عوامل مساعد کننده ترشح هورمون رشد مطلب زیر را مطالعه نمایید.

فیلم روز
تصویر روز