Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 29 مهر 1396 - 19:31

آشپزی كودك

بازدید: 13583

 • سالاد مرغ در ساقه های کرفس

  سالاد مرغ در ساقه های کرفس

  سینه مرغ را بپزید و آن را خرد کنید. پیاز را خرد کنید. کرفس را بشویید و به اندازه دلخواه برش بزنید. سپس ماست، پیاز، آبلیمو و پودر سیر را مخلوط کنید. مرغ را به آن اضافه کنید.

 • قایق هایی از کدو

  قایق هایی از کدو

  پیاز، فلفل دلمه‌ای، گوجه فرنگی، سیر و پنیر را ریز خرد کنید. فر را با حرارت 400 درجه فارنهایت گرم کنید. روی سینی کاغذ بیندازید. تابه‌ای را روی حرارت قرار دهید.

 • پوره براکلی، سیب زمینی و پنیر

  پوره براکلی، سیب زمینی و پنیر

  سیب‌زمینی و براکلی را بخارپز کنید. وقتی سیب‌زمینی و براکلی پخت، آنها را همراه پنیر در مخلوط‌کن بریزید. کمی از آب پخت به پوره اضافه کنید تا به غلظت دلخواه برسد.

 • دستور غذایی برای تغذیه 10 تا 12 ماهه ها

  دستور غذایی برای تغذیه 10 تا 12 ماهه ها

  سوپ را بجوشانید، برنج و عدس را اضافه كنید، حرارت را كم كنید و تقریبا 45 دقیقه بجوشانید تا برنج و عدس نرم شوند. سبزی‌های را زیر آب سرد بشویید و به برنج و عدس پخته اضافه كنید.

 • دستور غذایی برای تغذیه كمكی، 8 تا 10 ماهه ها

  دستور غذایی برای تغذیه كمكی، 8 تا 10 ماهه ها

  اسفناج را بشویید و خشك كنید. آن را خرد كرده یا به قطعات كوچك‌تر ببرید. گوشت گاو چرخ شده را در ماهیتابه تفت داده و بپزید. روغن را خالی كنید و اسفناج را با گوشت گاو گرم مخلوط كنید.

 • دستور غذایی برای تغذیه كمكی 6 تا 8 ماهه ها

  دستور غذایی برای تغذیه كمكی 6 تا 8 ماهه ها

  ماست را در فیلتر قهوه در آبكش قرار داده و آن را در یك ظرف پلاستیكی بگذارید به طوریكه بین آبكش و ته ظرف فاصله باشد. روی آن را بپوشانید و برای 1 ساعت یا بیشتر در یخچال بگذارید.

 • دستور تغذیه كمكی برای 4 تا 6 ماهه ها

  دستور تغذیه كمكی برای 4 تا 6 ماهه ها

  قالب‌ها را در كیسه‌های فریزر بگذارید و در فریزر نگهداری كنید. هنگامیكه آماده مصرف‌اند، تعداد قالب‌های دلخواه را یخ زدایی و گرم كنید. از افزودن قند، نمك یا سایر چاشنی‌ها اجتناب كنید.

 • کیک بازگشت به مدرسه

  کیک بازگشت به مدرسه

  اگر کودک‌تان از اینکه فصل مدارس نزدیک است و باید به مدرسه برگردد، بسیار ناراحت است، می‌توانید با درست کردن کیک و کیک فنجانی‌های زیبا، درد بازگشت به مدرسه را در آنها تخفیف بدهید.

 • پوره لوبیا سبز، مرغ و آووکادو

  پوره لوبیا سبز، مرغ و آووکادو

  فر را با دمای 180 درجه سانتیگراد (350 درجه فارنهایت) گرم کنید. به آرامی هر دو طرف سینه مرغ را کمی روغن زیتون بمالید. روی سینی فر کاغذ بیندازید و سینه مرغ را روی آن بگذارید.

 • پوره میوه ها

  پوره میوه ها

  هسته سیب‌ها را خارج کنید و آنها را ریز خرد نمایید. پوست کیوی را بگیرید و آن را هم ریز خرد کنید. سپس پوست آناناس را بگیرید و دو برش از آن بزنید و ریز خرد کنید.

 • پوره مرغ، برنج و سیب

  پوره مرغ، برنج و سیب

  پوست سیب و هویج را بگیرید و آنها را ریز خرد کنید. برنج را 30 ثانیه زیر آب سرد بشویید. برنج را بپزید. مرغ، سیب، ‌هویج و ریحان را هم در ظرفی ریخته 30 دقیقه بخارپز نمایید.

 • فریتاتای بخارپز

  فریتاتای بخارپز

  تخم مرغ، پنیر پارمسان، شیر، ریحان و روغن زیتون را در کاسه‌ای بریزید. ته بخارپز یک کاغذ مخصوص پخت و پز بیندازید. مقداری آب جوش، برای بخارپز، در ظرفی تهیه کنید.

فیلم روز
تصویر روز