Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
دوشنبه 5 فروردین 1398 - 18:21

آشپزی كودك

بازدید: 21287

 • پیتزا چلوکباب (لقمه‌ای)

  پیتزا چلوکباب (لقمه‌ای)

  خمیر پیتزا را به اندازه دلخواه با کاتر قالب بزنید. آنگاه روی سطح نان را با پنیر پر کنید و حلقه‌های گوجه‌فرنگی یا گوجه‌فرنگی گیلاسی را قرار دهید. حالا از کباب برش‌هایی بزنید.

 • فریتاتای سفید و سبک

  فریتاتای سفید و سبک

  روغن، نخود، فلفل و سیب‌زمینی را در تابه مناسبی بریزید و یک دقیقه روی حرارت مخلوط کنید. آنگاه سفیده تخم‌مرغ را در کاسه مناسبی بریزید و با همزن بزنید تا برفی و پفکی شود.

 • فرنی سیب و دارچین

  فرنی سیب و دارچین

  سیب را 5 دقیقه در قابلمه حاوی آب روی حرارت ملایم بپزید تا نرم شود. در این هنگام، شیر و جو پرک را در قابلمه کوچکی بریزید و بگذارید به آرامی بجوشد. 3 تا 4 دقیقه آن را هم بزنید.

 • لقمه های سیب و کرنبری در خمیر یوفکا

  لقمه های سیب و کرنبری در خمیر یوفکا

  سیب‌ها را پوست گرفته و حبه قندی خرد کنید. آنگاه کره را در تابه مناسبی ذوب کنید و سیب را بیفزایید. با حرارت ملایم پیوسته آن را هم بزنید تا سیب‌ها نرم شوند. سپس شکر قهوه‌ای را بیفزایید.

 • پوره لوبیا سبز و جعفری

  پوره لوبیا سبز و جعفری

  لوبیا سبز را بخارپز کنید و جعفری را روی آن بریزید. سپس آن را همراه شیر در مخلوط‌کن یا دستگاه غذاساز بریزید و پوره کنید تا یکدست شود. اگر پوره غلیظ بود، مقدار بیشتری شیر اضافه کنید.

 • میان وعده موز و کره بادام زمینی

  میان وعده موز و کره بادام زمینی

  نان را کمی برشته کنید. سپس کره بادام زمینی را روی آن بمالید. نان را به صورت مربع‌های کوچک برش بزنید و روی هر برش یک تکه موز با میوه‌های دیگر بگذارید.

 • قیف های پر شده با کرم و آجیل

  قیف های پر شده با کرم و آجیل

  نان یوفکا را برش بزنید. آنگاه با کره لایه را آغشته کنید و دور قیف‌های فلزی بپیچید. سپس در سینی فر قرار دهید و در فر گرم کرده با دمای 180 درجه سانتیگراد بپزید.

 • سوپ براکلی و پنیر

  سوپ براکلی و پنیر

  آب سبزیجات، براکلی، پیاز، هویج و سیر را در قابلمه بزرگی بریزید و روی حرارت اجاق به جوش بیاورید. سپس حرارت را کم کنید و اجازه دهید 10 دقیقه به آرامی بجوشد تا براکلی نرم شود.

 • پوره گلابی

  پوره گلابی

  گلابی‌ها را بشویید. آنها را نصف کنید، دانه‌ها و ساقه را جدا سازید. هر نیمه گلابی را 6 تکه کنید. سپس گلابی و آب را در ظرف بزرگی بریزید. در ظرف را بگذارید و حرارت را ملایم کنید.

 • پوره سیب

  پوره سیب

  سیب را همراه آب یا آب سیب در قابلمه بریزید. سپس درِ ظرف را بگذارید تا به جوش آید. 6 تا 8 دقیقه صبر کنید تا به آرامی بجوشد و کاملا نرم شود. بعد در دستگاه غذاساز بریزید و آن را پوره کنید.

 • پوره مرغ، کدو حلوایی و مریم گلی

  پوره مرغ، کدو حلوایی و مریم گلی

  کدو حلوایی را 10 دقیقه بخارپز کنید تا نرم شود. سپس در کاسه دستگاه غذاساز بریزید و دستگاه را روشن کنید تا کدو پوره شود. آنگاه مرغ، پنیر‌ و مریم‌گلی را بیفزایید.

 • پوره گوشت و کدو حلوایی

  پوره گوشت و کدو حلوایی

  روغن را در قابلمه گرم کنید و پیاز و گوشت را به آن بیفزایید و تفت دهید تا کمی طلایی شوند. آنگاه بقیه مواد لازم را بیفزایید و آن را به جوش بیاورید. در ظرف را بگذارید.

فیلم روز
تصویر روز