Loading...
شما از نسخه قدیمی این مرورگر استفاده میکنید. این نسخه دارای مشکلات امنیتی بسیاری است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وبسایت و دیگر وبسایت ها را به خوبی نمایش دهد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه به روز رسانی مرورگر اینجا کلیک کنید.
شنبه 31 شهریور 1397 - 07:44

آشپزی كودك

بازدید: 17725

 • مینی برگرهای ستاره ای

  مینی برگرهای ستاره ای

  گریل فر را 5 دقیقه قبل روشن کنید. نان را در کاسه دستگاه غذاساز بریزید تا خوب خرد شود. سپس بقیه مواد را بیفزایید تا خوب نرم و مخلوط شوند. مخلوط را از دستگاه غذاساز خارج کنید.

 • سوپ هویج و زنجبیل

  سوپ هویج و زنجبیل

  روغن زیتون را در قابلمه بریزید و گرم کنید. پیاز را در آن تفت دهید. سپس سیر و زنجبیل را بیفزایید و 1 تا 2 دقیقه تفت دهید تا عطر آن به مشام برسد. آنگاه هویج و آب سبزیجات را اضافه کنید.

 • پوره گوشت و کدو حلوایی

  پوره گوشت و کدو حلوایی

  روغن را در قابلمه گرم کنید و پیاز و گوشت را به آن بیفزایید و تفت دهید تا کمی طلایی شوند. آنگاه بقیه مواد لازم را بیفزایید و آن را به جوش بیاورید. در ظرف را بگذارید.

 • کیک رولی

  کیک رولی

  فر را از قبل با حرارت 180 درجه سانتیگراد گرم کنید. قالب مستطیل شکل به ابعاد 22 در 32 سانتیمتر را چرب کنیدو کاغذ روغنی بیندازید. سپس تخم‌مرغ‌ها و شکر را در کاسه بزرگی بریزید.

 • مرغ میوه ای با کاری

  مرغ میوه ای با کاری

  روغن را در تابه‌ای بریزید و پیاز و هویج را 3 دقیقه در آن تفت دهید. سیر را هم بیفزایید و نیم دقیقه تفت دهید. سپس سیب را اضافه کنید و 3 دقیقه دیگر تفت دهید. آنگاه مرغ را بیفزایید.

 • پوره سبزیجات برشته و بوقلمون

  پوره سبزیجات برشته و بوقلمون

  نیمی از سبزیجات برشته را در کاسه‌ای بریزید. شیر را به آن بیفزایید و مخلوط کنید. سپس آن را با قاشق در قابلمه بریزید و آب را به آن اضافه کنید و خوب هم بزنید تا یکنواخت شود.

 • کوئیسادیلای مرغ، گوجه فرنگی و ذرت

  کوئیسادیلای مرغ، گوجه فرنگی و ذرت

  نیمی از روغن را در تابه بریزید و مرغ و عسل را به آن بیفزایید و 3 تا 4 دقیقه تفت دهید تا طلایی شود و کامل بپزد. سپس مرغ را از تابه خارج کنید و کنار بگذارید.

 • پلو مکزیکی

  پلو مکزیکی

  برنج را در آبکش بریزید و حدود 1 دقیقه خوب بشویید. در این مرحله نشاسته خارج می‌شود و از چسبیدن برنج جلوگیری می‌گردد. روغن را در قابلمه بزرگی بریزید و آن را روی حرارت متوسط قرار دهید. برنج را در قابلمه بریزید.

 • پوره سیب زمینی و نخود

  پوره سیب زمینی و نخود

  سیب‌زمینی را خرد کنید و همراه با سیر، زنجبیل و پودر کاری در قابلمه بریزید و خوب هم بزنید تا سیب‌زمینی با پودر کاری آغشته شود. شیر و 200 میلی‌لیتر آب به آن بیفزایید.

 • پوره عدس، گوجه فرنگی و پنیر

  پوره عدس، گوجه فرنگی و پنیر

  روغن را در قابلمه‌ای بریزید و پیاز، هویج، کرفس و سیر را 5 دقیقه در آن تفت دهید. عدس را در آبکش بریزید و زیر شیر آب بگیرید. سپس آب را خالی کنید و عدس را در قابلمه بریزید.

 • فریتاتای گوجه فرنگی

  فریتاتای گوجه فرنگی

  گریل را از قبل گرم کنید. روغن را در تابه کوچکی گرم کنید. پیاز را به آن اضافه کنید و به آرامی تفت دهید تا نرم شود. سپس سیب‌زمینی را بیفزایید و خوب هم بزنید.

 • بستنی طالبی و توت فرنگی

  بستنی طالبی و توت فرنگی

  طالبی را در دستگاه غذاساز یا مخلوط‌کن بریزید و پوره کنید تا یکدست شود. سپس توت‌فرنگی را پوره کنید تا یکدست شود. آنگاه یک سوم قالب‌های بستنی را با پوره طالبی پر کنید.

فیلم روز
تصویر روز